Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 73 727
  • 770
  •   1
Отговори
# 120
  • Мнения: 702
Да похваля двуфазния почистващ лосион на Микса за очи и устни. Почиства без усилие всякакъв грим, дори дълготрайното матово червило на Лореал(френски макарон), което по принцип премахвам доста трудно. Не дразни очите.

# 121
  • Мнения: 6 553
Момичета, може ли да ми припомните от кое дълготрайно червило сте доволни? Знам, че се е коментирало, ама не мога да си спомня Аура ли да е било, Катрис или нещо друго.
До сега винаги съм ползвала на Голдън Роуз. Да - хубави са и дълготрайни, но доста изсушават, а и са малко особени цветове.
Благодаря! Flowers Hibiscus

# 122
  • Мнения: 2 024

Аз съм доволна от тези. Ядеш, пиеш, а до вечерта червилото е на устата.

# 123
  • Мнения: 1 349
Oт тези съм доволна аз. Най-неизсушаващо усещам това на Флормар.
Max factor lipfinity

Nyx lip lingerie

Флормар

# 124
  • Мнения: 413
На Aura съм използвала това матиращо червило и при мен е много дълготрайно, независимо какво ям или пия: https://i.ebayimg.com/images/g/VoMAAOSwwPRcIqXL/s-l400.jpg

# 125
  • Мнения: 15 356
https://www.beauty.store.bg/p209203/maybelline-superstay-matte-i … -matov-efekt.html
Ям,пия не мърда,с мицеларна вода едва го махам.
От тази тема разбрах за пилинга на Балеа с вулканичен камък и кайсиеви ядки,страхотен е.Не вярвах,че нещо от няма и 3 лв е толкова добро.

# 126
  • Мнения: 410
https://www.beauty.store.bg/p209203/maybelline-superstay-matte-i … -matov-efekt.html
Ям,пия не мърда,с мицеларна вода едва го махам.
От тази тема разбрах за пилинга на Балеа с вулканичен камък и кайсиеви ядки,страхотен е.Не вярвах,че нещо от няма и 3 лв е толкова добро.

Може ли снимка на този пилинг ? 😁

# 127
  • Мнения: 306
И от мен глас за maybelline matte ink червилата, любими са ми от дрогерийния клас. На някои хора обаче и те им идват изсушаващи.

# 128
  • Мнения: 15 356


Това е пилинга,също на Балеа взех пяна за бръснене,много ми допадна.После не ми дразни,нито сърби.По принцип след всяко бръснене много ме сърбят краката,с пяната не се случва.
Изобщо почнах да гледам с друго око на по-евтините неща.

# 129
  • Мнения: 1 349
Аз от тези на Мейбълин изобщо не съм доволна. Имах две, и двете ставаха на парцали след 1 час, изтриват се неравномерно, лепнат.

Не е било кофти партида, защото бяха с различен бач код, произведени различни месеци.

# 130
  • Мнения: 15 356
Странно,и аз имам две ,не ми се е получавало.Даже като ги почнах още пуших,даже и по цигарите не ми оставаха,всичко беше в устните,dreamer и lover са моите цветове,може би защото са светли и дори да се изтрие нещо ,трудно би се забелязало.

# 131
  • Мнения: 6 939
А лепнещи като гланц ли са?

# 132
  • Мнения: 7 569
Имат някакво лепнене, докато изсъхнат, но не е чак като гланц.

# 133
  • Мнения: 18 560
Заинтригувах се от тези макаронените червила на Лореал, не знаех за тях, ще ги потърся. Дали ги има в ДМ? много хубави цветове ми се виждат всички. Искам да сменя малко матовите на ГР е Есенсе, че си изсушават.

# 134
  • Мнения: 3 978
Може ли ежедневно да се използва пилинга за лице или е с по едри частици?

Общи условия

Активация на акаунт