Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 73 672
  • 770
  •   1
Отговори
# 270
  • Мнения: 124
В Германия го има лосиона на Балеа Glow. Мноооого хубаво ухае, има дискретни частици, омекотява кожата, абе супер е и то на цена евро и нещо.
Сега съм сложила маска на суха коса преди да се изкъпя, т. н преуош. След измиване слага ли се пак маска/балсам или не е необходимо?
Мисля, че се слага балсам за оптимален ефект.

# 271
  • Мнения: 6 937
Не си спомням да е коментиран Maxfactor facefinity 3in1. Видях, че в момента е намален в Лили.

# 272
  • Мнения: 5 616
Не си спомням да е коментиран Maxfactor facefinity 3in1. Видях, че в момента е намален в Лили.
Да, и май е с нова формула. Аз имам от старата - с прозрачната капачка. Доволна съм, дава покритие, но стои естествено. С матов финиш е. Не се свлича, не се впива в бръчиците, а аз съм със суха кожа (задължително отдолу ползвам хидратиращ или  подхранващ продукт все пак).Ползвах го зимата и кожата ми се чувстваше много добре. Лятото съм на вълна озаряващи ФДТ, но мисля да си взема от сегашната промоция да имам запас за зимата, че наличният е останал една трета.

# 273
  • Пловдив
  • Мнения: 4 683
В Германия го има лосиона на Балеа Glow. Мноооого хубаво ухае, има дискретни частици, омекотява кожата, абе супер е и то на цена евро и нещо.
Сега съм сложила маска на суха коса преди да се изкъпя, т. н преуош. След измиване слага ли се пак маска/балсам или не е необходимо?
е

Аз слагам. Когато за преуош ползвам маска, после слагам от същата маска, но не знам дали е правило. И след подсушаване на косата слагам и финиш.

# 274
  • Мнения: 6 937
kati_v, мерси за подробния отговор. Утре ще отида да разгледам, дано намеря подходящ цвят.

# 275
  • Мнения: X
Не си спомням да е коментиран Maxfactor facefinity 3in1. Видях, че в момента е намален в Лили.

Аз съм го коментирала. Много ми харесва, но мисля че има разлика във формулата между цветовете. Имам два номера от него и единия ми харесва повече от другия. С по-светлия ми стои по-пудрено, като че ли не е толкова покривен и ми се омазнява по-бързо кожата. По-тъмния ми цвят е перфектен, веднъж се наложи да стоя почти 24 часа с него и въобще не ми се беше омазнила кожата. За съжаление ми идва тъмен и затова взех по-светлия, но бях леко разочарована и сега ги смесвам. Вчера в магазина обаче видях, че е с нова опаковка и се моля да не са му сменили формулата както на Калърстей.

# 276
  • Мнения: 2 585
Колко често използвате ексфолиантите на Христина?

# 277
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Купих си нова маска на Гарниер и разбираемо, имах големи очаквания. Обаче... консистенцията е рядка като прясно мляко (то си и пише на тубата де, но не очаквах чак толкоз), докато сложа на косата си, се излива половината и ми трябва доста количество 😏. За суха коса е, но не прави абсолютно нищо, нито омекотява, нищо хидратира. Ароматът е хубав, но не се запазва в косата.
Кристалите на Биофарма с арган обаче са страхотни и като действие и като аромат. Косата ми след тях е много жива и мека

# 278
  • Мнения: 2 442
Тази серия Wahre schätze изобщо не я харесвам,изхвърлих всичко което имах. Кристалите Bio oil са италиански ако не се лъжа,преди години в БГ ползвах само тях (но обикновените,без арган)по препоръка на моите фризьорки,обаче извън БГ няма как да ги намеря.

# 279
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Аз винаги съм харесвала маските им, но тези в кутии, тази е пълно разочарование.
Може да пробваш да си поръчаш да ти доставят кристалите в някой бг магазин. Аз случайно миналата година си намерих ампули на Denice в един такъв.

# 280
  • Мнения: 5 093
Ампулите на Денис ефективни ли са за косопад?

# 281
  • Мнения: 2 442
Другата седмица съм в БГ и ще си накупя всичко Heart Eyes Трябва ми нещо за по-бърз растеж на косата,някой има ли предложения?! Витамини,лосиони,масла я заздравяват,но откъм растеж не мога да го докарам.

# 282
  • Мнения: 861
Искам да похваля ето този тониран крем, от който не очаквах нещо кой знае какво, но се оказа много хубав. Няма нужда от хидратиране преди него с друг дневен крем, ако кожата няма някакви съществени недостатъци, идеално замества фон дьо тен.  Аз търсех нещо леко, което да не е като маска, а просто да придава някакъв завършен вид на лицето. На всичкото отгоре и улучих точно цвета си в момента, нещо, което никога не ми се е случвало досега. Не жълтее, не розовее, не оранжавее, а си е точно някакъв  скин бежов цвят.

Докато бях на щанда си харесах и реших да пробвам прозрачна пудра.
Никога досега не съм ползвала такава, винаги е с някакъв цвят. Няма такъв кадифен завършек.... В комбинация с въпросния тониран крем стои страхотно. За 15 лв общо си реших проблема за месеци напред, докато съм с този цвят на лицето.

# 283
  • Deutschland
  • Мнения: 5 411
Ампулите на Денис ефективни ли са за косопад?

На мен повече ми влияят Линеа и на Кристиян оф Рома. Редувам ги

# 284
  • Мнения: X
ainmo И аз я имам тази пудра по препоръка във форума. Много ми харесва! Ползвам я от няколко месеца и ми се отразява много добре,  а съм с проблемна кожа.
Искам да помоля да ми препоръчате хубав топ лак. Преди време писахте за един на есенс, но бил спрян. Намерихте ли добра алтернатива?

Общи условия

Активация на акаунт