Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 73 704
  • 770
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: X
Здравейте момичета
искам да попитам използвали ли сте и ако да, доволни ли сте, от кремчето на Балеа за около очи и около устни, търся как изглежда, но не успявам да намеря точно това. Има нарисувани устни и клепачи.

# 481
  • Мнения: X
Maria5715 Мнооого съм доволна от една спирала  на Есенс - I love extreme 😍 Прави миглите ми страхотни, разделя и удължава.
Дух взех си околоочният на балеа наскоро. Първият ми околоочен е и нямам база за сравнение, като изключим един тестер на nuxe. Та кремчето е леко, попива бързо, но сякаш не виждам да прави нещо, не го и усещам. С тестера на nuxe, кожата около очите ми беше хидратирана и на сутринта, а този все едно не съм го слагала.
Но е доста хвален в темата и предполагам има защо, да не забравяме и цената му! Simple Smile

# 482
  • София
  • Мнения: 4 711
Защо, скъп ли е?

# 483
  • София
  • Мнения: 28 565
На Балеа са няколко околоочни.
Аз съм доволна от този с 5% уреа.

# 484
  • Мнения: X
Не знаех, че са няколко! Пояснявам, и моят е 5%уреа.
mihaela88888 Не, евтин е. Струва 5лв, а този на nuxe  над 50лв. Таа, нормално е да има разлика! Simple Smile Но ги съпоставих, понеже не съм ползвала околоочен до сега.

# 485
  • Мнения: 1 103
Влизам да хваля, ама много, това дегримиращо олио:

Разтваря идеално грима, не дразни очите и е на цена от 10 лева. Диорското олио, което ползвам по принцип, не ми допада толкова. Взех за 10 лева от магазин Хит

# 486
  • Мнения: 3 978
Как се ползва това олио?

# 487
  • Мнения: 1 162
Олиото наистина е супер .
Две помпички в ръцете и търкаш цялото лице ,сваля всичко и не дразни на очите.
Но мен ми е по интересно от към състав как е,бива ли ?

# 488
  • Мнения: 1 103
Утре ще снимам и ще кача, че мен хич ме няма със съставите Joy

# 489
  • Мнения: X
Благодаря, чистия околоочен на Балеа и аз го имам, не с уреа, друг беше. Това, което ми направи впечатление е друг крем, пак в тубичка, пак на балеа, но в лилаво златистата гама на опаковка и пише, че е за около устни и очи.

# 490
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Какъв е този магазин Хит? В Пловдив има ли?

# 491
  • Мнения: 7 568
Супермаркет от типа на Била и Фантастико, има го в София, не знам за други градове. И мен това олио ме заинтригува.

# 492
  • Мнения: 1 306
Олиото наистина е супер .
Две помпички в ръцете и търкаш цялото лице ,сваля всичко и не дразни на очите.
Но мен ми е по интересно от към състав как е,бива ли ?

Nivea Soothing Cleansing Oil

Състав: Paraffinum Liquidum,Caprilic/ Capric acid Triglyceride, Isopropyl Palmitate, Isododecane, Ethylhexyl stearate, PEG-20 Glyceryl Triisostearate, Vitis Vinifera seed oil, tocopherol.

# 493
  • Мнения: 1 103
За съжаление го има само в София и до колкото знам скоро ще го затворят. Но това, което ме обнадежди, че ще пуснат въпросното олио в мрежата, е че имаше етикет на Нивея на български. До колкото знам има още 2 вида такова олио, дано ги пуснат скоро навсякъде

# 494
  • Deutschland
  • Мнения: 5 415
Благодаря ви. Ще го потърся из тукашните дрогерии, дано има

Общи условия

Активация на акаунт