Евтините козметични продукти, от които сме доволни - 56

  • 74 584
  • 770
  •   1
Отговори
# 585
  • Мнения: 7 045
А може ли все пак да кажеш какъв процент бели коси имаш и в коя тоналност се боядисваш.

# 586
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Ако въпроса е към мен, на слeпоочията и предната част на главата са ако не 40, то поне 35%,
Цвета е този
Скрит текст:

Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 17:59 от sl

# 587
  • Мнения: 7 045
Да, към теб беше, благодаря! Заинтригува ме, ще разгледам по-обстойно.

# 588
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Моя цвят е 666, лилаво, но за да не чврвенее на 100 мл лилава добавям1/2  синя безамонячна от 50 млл.
Открих тази комбинация преди две или три години и съм супер фен на цвета си.
Преди това  доста години , поне 15 се опитвах да бъда чеено лилилава, но лилавия нюанс падаше на първото миене.
Пробвала съм и други неща на марката, предимно за грижа за косата  и не всички ми допаднаха.

# 589
  • Мнения: 4 672
Не знам дали е точно за тук, но останах безкрайно доволна от тези хидратиращи ампули, купени за 1,35 лв. от ДМ:

Ръцете ми бяха ужасно напукани и не се оправяха с козметичен крем, взех и лечебни кремове, витамини, сложих си ръкавици по препоръка на медицинско лице и не става, и не става. Трети ден мажа сутрин, обед и вечер по една ампула разделена на три и вече почти се оправиха.

# 590
  • Мнения: 15 427
Има ли ги в Бг. Не съм ги виждала.

# 591
  • Мнения: 7 045
Аз купих този крем по препоръка от темата и съм много доволна. Ръцете ми бяха доста загрубели и за няколко дни се оправиха.

# 592
  • Мнения: 4 672
Джаста, купих ги от ДМ в Мега мол в София. Бяха извадени на рафта с преоценени стоки, щото 8 ампули за 1,35 лв е смешно, но срока е до края на 11 месец. Днес изкупих останалите опаковки, общо 3 броя. Иначе би трябвало да са наредени при слънцезащитните на стелажа някъде, но и аз не ги бях видяла.
Козметичните кремове не ми помогнаха, измазах всичко от 1 до 15 лв. След това минах на медицински от аптеките - от 3 до 13 лв. всичко пробвах. После по случайност един за крака пооблекчи състоянието на кожата и започнах да използвам него. После видях ампулите.

# 593
  • София
  • Мнения: 10 620
За зимните месеци препоръчвам на Биотен кремчето SOS

# 594
  • Мнения: X
Аз купих този крем по препоръка от темата и съм много доволна. Ръцете ми бяха доста загрубели и за няколко дни се оправиха.

И аз съм доволна от този, моят е с друг аромат.
Аз искам нещо за околоочен контур, вече имам мрежичка.

# 595
  • Мнения: 15 427
Беки, много благодаря за отговора. Flowers Hibiscus Ще се поогледам и аз из нашите(варненски) ДМ филиали.

# 596
  • Мнения: 2 610
Мога да кажа за Варна - магазин Рефреш, магазина на Марешки, до медицински център Младост(Марешки).
Леганца мисля, че има в Елитис, а дали и в ДМ не съм срещала техни продукти!?
Има Леганца и в ДМ, и в Лили. А в този Рефреш има супер находки. Зареждат и продукти, които не са за Източна Европа. Цените са прилични, набелязала съм за проба някои неща за коса.

# 597
  • Мнения: 218
Мнение за Head and sholders?

# 598
  • Мнения: 4 672
За мен лично не става. Сплесква ми косата и я сплита. С къдрава коса съм.

# 599
  • София
  • Мнения: 4 886
В Лили има промоция на дезодоранти и стикове Рексона- ако някой се интересува, цената е 2,99 лв.

Аз попаднах на перфектния за мен балсам, като доста се лутах в намирането му. Определено препоръчвам. Усещам косата си свежа, хидратирана, лъскава. Пробвах го с различни шампоани, безупречен е.

Общи условия

Активация на акаунт