"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 308
  • 772
  •   1
Отговори
# 180
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Снимката е изключително размазана. Черти, появили се след времето на отчитане, не са валидни.

# 181
  • Мнения: 7
g[/img] не знам въобразявам ли си, че я виждам.

Последна редакция: сб, 31 авг 2019, 15:26 от Ml2104

# 182
  • Мнения: 137
не знам въобразявам ли си, че я виждам.

Защо не направиш още един , а му се чидиш на този...много е разделечена 2 черта

# 183
  • Мнения: 4 518
1. Чертата не трябва да е там.
2. Появила се е след петата минута.

Изобщо на такава черта не вярвам.

# 184
  • Мнения: 137
Мамчета моля ви кажете дали някой знае дали е нормално това изтръпваме след инжекциите за задържане и то продължава не минава

# 185
  • Мнения: X
Мамчета моля ви кажете дали някой знае дали е нормално това изтръпваме след инжекциите за задържане и то продължава не минава
Лекарите  не дават ли някаква информация ? Попитахте  ли ги ?

# 186
  • Мнения: 137
Мамчета моля ви кажете дали някой знае дали е нормално това изтръпваме след инжекциите за задържане и то продължава не минава
Лекарите  не дават ли някаква информация ? Попитахте  ли ги ?
Питах сестрата и каза било нормално

# 187
  • Мнения: X
Мамчета моля ви кажете дали някой знае дали е нормално това изтръпваме след инжекциите за задържане и то продължава не минава
Лекарите  не дават ли някаква информация ? Попитахте  ли ги ?
Питах сестрата и каза било нормално
Попитайте лекарите които са там . Все пак те ви бият тези неща и трябва да разбират повече. 
Не се притеснявайте да им задавате въпроси .Те са лекари и са длъжни да ви обясняват за състоянието ви и да ви помагат .
Успех . Важното е да не се тревожиш .

# 188
  • Мнения: 60
При нас този месец май ще се окаже неуспешен. Тази вечер след малка нужда ми зацапа кафеникаво на хартията и имам типичните менструални болки и болки в кръста, та най-вероятно тази нощ ще ми идва. По принцип очаквах на 2-ри Септември, но цикъла ми като цяло е към 35 дни и днес е 34 ден. Според изчисления като извадя 2 седмици за да си сметна овулацията, е била някъде на 17-18 Август, поправете ме ако не изчислявам правилно Thinking. От 18 до 24 не успяхме да правим опити, може би сме я изпуснали на косъм. Все пак не съм толкова разочарована, първи месец опити ни е. Simple Smile

на мен миналия месец кто ми се появи такова зацапване ходих на лекар и той ми изосиа дуфастон по 2 на ден и фолиева киселина ..явно за задържане..сестра ми и тя имаше кафяво зацапване като беше бременна и даже кежеше в болница..мисля че доста често се появява това..дано да не е сериозно и всичко дс е наред

Ами при мен направо си дойде М, просто ми е зацапало преди това. Тази сутрин вече си беше текнало. Нищо, както казват: не губете кураж, до следващия тираж. Май и при бебе правенето важи, хехе!

# 189
  • Мнения: 346
Ох не знам имам доста обилно ЦС и не знам на какво се дължи сигурно е преди лелката , чудя се обаче докторката ми каза че е възможно закъснение ако не дойде понеделник ще пусна чхг за да знам ако има проблем поне да птида на лекар че вече ми е тежко

# 190
  • Мнения: 562
Ох не знам имам доста обилно ЦС и не знам на какво се дължи сигурно е преди лелката , чудя се обаче докторката ми каза че е възможно закъснение ако не дойде понеделник ще пусна чхг за да знам ако има проблем поне да птида на лекар че вече ми е тежко
Един от най-ранните ми симптоми беше увеличената ЦС. Може би и това учуди гинеколожката и ме накара да пусна чхг, което се оказа положително, а тестовете по това време бяха с една много въображаема черта, на която не можех да вярвам.

# 191
  • Мнения: 6 294
Мамчета моля ви кажете дали някой знае дали е нормално това изтръпваме след инжекциите за задържане и то продължава не минава

   Най-вероятно са засегнали нерв/нервно окончание. Случва се. На мен ми минава максимум за 2 дена. Опитай да разтъркаш мястото като натискаш силно - това също помага.

# 192
  • Мнения: 346
Ох не знам имам доста обилно ЦС и не знам на какво се дължи сигурно е преди лелката , чудя се обаче докторката ми каза че е възможно закъснение ако не дойде понеделник ще пусна чхг за да знам ако има проблем поне да птида на лекар че вече ми е тежко
Един от най-ранните ми симптоми беше увеличената ЦС. Може би и това учуди гинеколожката и ме накара да пусна чхг, което се оказа положително, а тестовете по това време бяха с една много въображаема черта, на която не можех да вярвам.
И аз съм по същия начин и се чувствам като балон се едно съм задържала адски много вода , иначе ЦС е като при ову същото

# 193
  • София
  • Мнения: 1 248
Мамчета моля ви кажете дали някой знае дали е нормално това изтръпваме след инжекциите за задържане и то продължава не минава
Засегнат е нерв, може да те боли и седмица, докато мястото се успокои. Нещо, което би помогнало е диклак гел, волтарен, фелоран, предполагам че локално приложение не би било противопоказно. Компреси с равни части риванол и спирт също помагат. Не е страшно наистина, ще мине. Преди 10 години и аз бях в болница на терапия по време на бременност, за 3 дни така ми надупчиха дупето, че после ме боля поне месец, докато мине. Докато поставят инжекцията е много важно да си отпусната.
не знам въобразявам ли си, че я виждам.

Защо не направиш още един , а му се чидиш на този...много е разделечена 2 черта
Този тест е с поставена повече урина най вероятно, след времето за отчитане се разлива реактива. Това не е втора контролна черта. Теста като цяло е отрицателен, но може да повториш с 3, 4 капки само.

# 194
  • Мнения: 8
Здравейте мили момичета преди 13 дни си направих тест за б и ми излезе + до тук добре. Днес ди направих един за о така от любопитство и ми излезе + с втора доста по ярка черта. Въпросътми е защо излиза + след като съм б много съм объркана и много ме е страх, защото ми е първа бременност, а нямам никакви симптоми, а от доста години го чакаме това бебче. Данеби бременност да няма оф много съм объркана. Моля за съвед мили дами.

Общи условия

Активация на акаунт