"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 396
  • 772
  •   1
Отговори
# 210
  • Мнения: 3
Здравей  те  момичета много  Моля за съвет че вече се обърках  тотално и незнам бремена ли съм или  не  имах 4 положителни  теста за бременност  ходих на лекар  на 26 август  и ми пусна кръвен  който показа бременност в втора седмица  прокървих един  ден днес пак  си правих тест и една черта бремена ли съм или не моля ви за съвет на лекар  съм чак на 9 до тогава ще  полудея моля ви за мнение

# 211
  • Мнения: 46 511
Щом всичко показва бременност, кое те кара да се съмняваш?

# 212
  • София
  • Мнения: 11 485
Щом всичко показва бременност, кое те кара да се съмняваш?
Последният отрицателен тест.
Иначе пък бременност във втора седмица няма.
А, и забравих да отговоря на поздрава.
Здрас Ти Hands Wave

# 213
  • София
  • Мнения: 12 006
До колкото разбрах я притеснява, че последния тест е бил с 1 черта.
Съветът ми е да си пусне 2-ри кръвен, тъкмо ще сравни с пръвия как са нещата. Ако отрицателния тест е преавен през деня и няма голямо закъснение може да е от нисък все още хормон. Само не разбрах как лекаря е видял бремнност във втора седмица, като това е седмицата на О и тогава най-много да има оплождане на яйцеклетката или е било 2 седмици закъснение?

# 214
  • Мнения: 46 511
Извинявам се, прочетох, че има втора черта...

И аз съм за втори кръвен, с него всичко ще е ясно.

# 215
  • Мнения: 6
Нищо не й разбрах на жената, толкова неграмотно е написано. Според мен, хормона е паднал и е биохимична. Колко беше кръвния тест.

# 216
  • Мнения: 3
На кръвният тест  показателите са 90 мл и доктора ми каза че тези  показатели  са за втора  седмица  бременост  но днес теста  ми  беше с една черта  само а трябва вече  да  съм в трета  седмица 

# 217
  • Мнения: 46 511
Нещо бъркаш седмиците. Брои се от първия ден на последната М. Т.е. през 2 гестационна седмица реално не си бременна, тя е преди овулацията.
Кога ти беше последната М?

Аз не бих чакала 9-ти. Направи утре още един кръвен и отивай на лекар.

# 218
  • София
  • Мнения: 12 006
Това не знам какви седмици са, но не са гестационни. 2-ра г.с. е седмицата ти на овулация или най-много в 3та да се пада. Тогава бременност няма, най-много да има оплодена яйцеклетка. Ако ги броите 2 седмици от закъснението е друго. Напиши гестационни седмици в гугъл и ще ти стане по-ясно в коя си, има и калкулатори.

# 219
  • София
  • Мнения: 1 248
На кръвният тест  показателите са 90 мл и доктора ми каза че тези  показатели  са за втора  седмица  бременост  но днес теста  ми  беше с една черта  само а трябва вече  да  съм в трета  седмица 
Само да вметна. Един себе си уважаващ средностатистически да речем гинеколог, никога не би се изразил с бременност във втора седмица, такава няма. Според мен също става въпрос за биохимична.

# 220
  • Мнения: 7
Здравейте мами 😊 Наскоро си направих 2 теста за бременност (първия беше 1 ден преди цикъла, втория беше 1 ден от закъснението. В самата опаковка пишеше, че единият тест е за преди менструацията, а следващия се прави 1 ден преди цикъла). Първият тест излезе положителен (втората черта беше много бледа), вторият тест отрицателен. От 4 дена имам ръждиво зацапване, което се появява по 1-2 пъти на ден, но предменструални болки нямам никакви. Искам да попитам по-опитните от мен, това зацапване нормално ли е за бременност? Симптом за поликистоза не е, понеже и преди съм имала , а и вчера бях на преглед и доктора нищо не ми каза.

# 221
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Не е нормално. Пусни си кръвен тест през 48 часа и отиди отново на лекар. Ти вчера изобщо каза ли му за положителния тест?

# 222
  • Мнения: 8
Здравейге момичета нуждая се от помощ. Тъй като преди няколко дни бях писала че съм бременна и всичко беше ок, днес бях на първия си преглед на 15 дневно закъснение( по принцип цикълът ми е нередове). Та лекърят не видя плоден сак накара ме да си направя тест за бременност и се появи доста по бледа черта, като се има предвит, че първите тестове които правих преди 14 дена бяха с доста по ярка втора черта и чхг тогава беше 880.500.днес отново пуснах чгх и чакам резултатите та въпросът ми е важможно ли е да е биохимична бременност? Много съм объркана защо несе видя нищо, отчаяна съм аа бебето е толкова желано. 😞

# 223
  • Мнения: 5
Здравейте!
От известно време (около 6-7 месеца) с приятеля ми се опитваме да имаме бебе,но без успех.Цикъла ми дойде на 25.07.19 г. и на 29.07 приключи,в деня на овулацията или по скоро около нея на 14.08.19 прокървях за около 5 дни,кървенето не беше силно като при цикъл, но не беше и просто зацапване,първо започна с малко розово петно и след това кървене.Напоследък се чувствам отпаднала,гърдите ми са страшно подути и болезнени,а зърната постоянно набъбнали,постоянно имам нужда да седна или легна,зле ми е,носът ми се запушва,при полов акт всякаш има нещо странно в мен и понякой път чувствам слаба болка,вечер корема ме понаболва и ми е постоянно подут,имам газове и като съм ядосана всякаш яйчника ми има пулс.Мисълта ми е възможно ли е този път да се е случило и да направя ли тест (малко ме е страх от разочарованието,защото вече доста месеци виждам само 1 черта),моля ви кажете какво мислите?
По принцип цикъла ми е нередовен и често закаснява.
Ааа и също така доста често пишкам.

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 15:51 от NicoleIV13

# 224
  • Мнения: 1 041
Ако Уволацията (🤣) ти е била на 14.08, то вече имаш закъснение и е редно да направиш тест за бременност.
Не мисля, че някои във форума може да ти каже дали си бременна или не.
Може да посетиш и лекар също.

Общи условия

Активация на акаунт