"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 334
  • 772
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: X
Ако съм на Ваше място, веднага ще изтичам за тест - там се крие отговорът. В случай, че е отрицателен, незабавно бих посетили лекар.. Simple Smile

# 226
  • Мнения: 1 293
Изчакай ЧХГ и ще се види.

# 227
  • Мнения: 450
Никол, аз също мисля, че при овУлация(🤦🏻♀) на 14.08, пиклив тест ще покаже достоверен резултат. Дано видиш, това което желаеш. 🍀✌🏻

Последна редакция: вт, 03 сеп 2019, 16:03 от Candybones

# 228
  • Мнения: 346
Аз днес пуснах ЧХГ чакам резултати 👏😊

# 229
  • Мнения: 10
       
Как мислите момичета?

# 230
  • Мнения: 669
     
Как мислите момичета?
Честито Balloon

# 231
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
Има си чертичка, честито!

# 232
  • Мнения: 3
Здравейте, дами!
И мен, както доста от вас, ме мъчи въпроса ‘бременна ли съм?’. Аз съм с редовен цикъл.Използвам приложение на телефона, което да отчита периодите и О. Никога не ми е закъснявало, или е точен или подранява с ден-два. Датата на предната М беше на 4.08, О. на 18.08, като я пропуснахме 😕 Този месец М я очаквах на 1ви, но уви, все още нищо. Преди две седмици имах силно кафеникаво течение, от тогава до ден днешен болки в яйчниците и кръста, като всеки момент си казвам ‘а, ето идва’, но не. Гърдите ми бяха много чувствителни и по-скоро зърната, не можех да спя по корем, болеше ме при къпане от струята под душа, но сега поотмина. При полов акт също болки, все едно опира нещо отвътре, годеника ми също каза, че толкова тясна не ме е чувствал. Правим опити за бебе от няколко месеца. Правих тестове вчера - отрицателен, буквално от 3 часа стоя и чета тук във форума, пратих го да купи пак - отново отрицателен. Мнението и съветите Ви са ми много важни, тъй като виждам, че доста от Вас са с голям опит! Благодаря!🍀

# 233
  • София
  • Мнения: 11 477
Казваш, че имаш редовен цикъл, отрицателни тестове, а също така сте пропуснали и овулацията. Какво има за чудене.
Освен пък ако точно този месец овулацията се е изместила и е била по-късна. Направи нов тест ако не ти дойде до 2 - 3 дни.

# 234
  • София
  • Мнения: 12 006
Мнението ми е да отидеш на гинеколог и да търси евентуален проблем. Болки+течение+теснота /което говори за подуване или се стягаш от болка/ не ми изглежда ок, ама дано да не е нещо сериозно. Бебе не виждам как може да е, ако сте изпуснали О и дните преди нея. Запиши си възможно най-бързо час и обясни подробно на лекаря какво що. И другия месец успех с бебето!

# 235
  • Мнения: 3
Скрит текст:
Мнението ми е да отидеш на гинеколог и да търси евентуален проблем. Болки+течение+теснота /което говори за подуване или се стягаш от болка/ не ми изглежда ок, ама дано да не е нещо сериозно. Бебе не виждам как може да е, ако сте изпуснали О и дните преди нея. Запиши си възможно най-бързо час и обясни подробно на лекаря какво що. И другия месец успех с бебето!
Ще потърся лекарска помощ възможно най-скоро. Благодаря!

Скрит текст:
Казваш, че имаш редовен цикъл, отрицателни тестове, а също така сте пропуснали и овулацията. Какво има за чудене.
Освен пък ако точно този месец овулацията се е изместила и е била по-късна. Направи нов тест ако не ти дойде до 2 - 3 дни.
Така смятам да направя, също така ще се обърна и към гинеколог.

Последна редакция: ср, 04 сеп 2019, 06:49 от AnMary

# 236
  • Мнения: 51
Здравейте, нова съм тук, кажете какво мислите: последен Мц на 30.07, предполагаема овулация и опити на 9 и 10 август, очакван цикъл на 24.08, на 28.08 surecheck с бледа втора черта, днес пуснах първи чхг по идея на АГ, който не видя нищо (рано е) резултата е 135.

# 237
  • Мнения: 4 518
Здравейте, нова съм тук, кажете какво мислите: последен Мц на 30.07, предполагаема овулация и опити на 9 и 10 август, очакван цикъл на 24.08, на 28.08 surecheck с бледа втора черта, днес пуснах първи чхг по идея на АГ, който не видя нищо (рано е) резултата е 135.
Или овулацията е била много по-късно, или е биохимична бременност. В четвъртък пак пуснете ЧХГ, ако се удвоява (приблизително) изчакайте седмица и отидете пак.

# 238
  • Мнения: 140
Здравейте мили момичета този месец правихме стичулация с кломен от 5ти ден на мц 5×1 на 14 ден имах Ф 20.5мм бихме прегнил 10 000ед. И от 16 ден на мц пих утрогестан за 10 дни по 2 таблетки но малко след прегнила започнаха пмс всеки ден и ми е отпаднало сънливо нервно много и едно леко гадене от някой миризми бт е 36.9 и немърда от няколко дни последния мц беше на 08.08 та въпросът ми е имам ли шанс да е станало и кога да направя тест

# 239
  • Мнения: 4 518
Здравейте мили момичета този месец правихме стичулация с кломен от 5ти ден на мц 5×1 на 14 ден имах Ф 20.5мм бихме прегнил 10 000ед. И от 16 ден на мц пих утрогестан за 10 дни по 2 таблетки но малко след прегнила започнаха пмс всеки ден и ми е отпаднало сънливо нервно много и едно леко гадене от някой миризми бт е 36.9 и немърда от няколко дни последния мц беше на 08.08 та въпросът ми е имам ли шанс да е станало и кога да направя тест
15-16 дни след като си била прегнила би трябвало да покаже тест. Не ти ли казаха кога да пуснеш кръвен или да направиш тест? Гаденето и неразположението може да са от утрогестана, много момичета са ми казвали, че не се чувстват добре от него, но няма как...

Общи условия

Активация на акаунт