"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 380
  • 772
  •   1
Отговори
# 285
  • София
  • Мнения: 10 642
Този тест е отрицателен.
Това не е бледа черта, а очертанието на зоната напоена с реактив.

# 286
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
Бледата чертичка трябва да е розова. Както е казала и Нандин, това е просто очертанието, където би трябвало да се появи, ако има бременност.

# 287
  • Мнения: 25
Изглежда бая бледа, но все пак повтори според мен с първа урина и шуърчек, защото пустите престо винаги имат разни бледи черти. Също искам да кажа, никога не си купувайте Believe Pro - абсолютен боклук!

# 288
  • Мнения: X
Изглежда бая бледа, но все пак повтори според мен с първа урина и шуърчек, защото пустите престо винаги имат разни бледи черти. Също искам да кажа, никога не си купувайте Believe Pro - абсолютен боклук!
И защо са "боклук"?

# 289
  • Мнения: 25
Защото ту показват бледи черти, когато бременност няма, ту не показват нищо. Сигурен резултат от тази марка след седмица закъснение поне, а пише, че са много чувствителни. Много често дават лъжливи резултати и това не е само мое мнение!
Преди месец два си купих от тях и имаше бледи розови черти и на двата в пакета , а бременност нямаше, после една приятелка ми кза, че при нея същия тест е отчитал почти невидима черта, при 3 наситени шуърчека. Затова аз лично не бих ги купила.

# 290
  • Мнения: 140
Добро утро мили момичета имам един въпрос...последната М беше на 08.08 на 21.08 имах Ф 20.5мм бихме прегнил на 25.08 бях на преглед и се беше спукал от 23.08 започнах прием на утрогестан 10 дни по 2 таб всичко предписано от АГ..бт се задържа висока за сега..той ми каза 5 дни след спирането на утрогестана да правя тест днес е този 5ти ден дали да чакам още или да направя дане е раво още

# 291
  • Мнения: 25
Прави тест, препоръчвам ти шуър чек, ако се види нещо може да е бледа черта, но мисля, че е време за тест.

# 292
  • София
  • Мнения: 1 248
Здравейте момичета,
Пуснах ново чхг- 156, и понеже увеличението е само 20 бегом на преглед в Св София. Там ясно се видя ембрионален сак и .... миома 5 на 6 см. Във вторник пак чхг и на преглед как се развива. Казаха, че миомата е от 5-6 години!!! Как никой не я видял до сега не ми е ясно... само това не очаквах днес...
Ниа, бременността не се развива, както трябва, ако няма някаква грешка в резултата. 20 еденици за 48 ч ръст са прекалено малко. Казвам ти го директно, за да се подготвиш за евентуален развой на нещата. Нз при кой доктор си ходила, но да се види сак на чхг 150 за мен е невъзможно, каквато и да е техниката, пък чак и ясно. Най вероятно бременността е БХ и чхг ще започне да пада, това е по добрият вариант. Има еденично случаи със забавен растеж на чхг, но твоят е прекалено забавен, на тези стойности при нормална бременност расте доста бързо. Съжалявам, че ти го казвам, но не съм от хората, които ще дадат напразна надежда. Иди при добър специалист, защото този доктор, видял сак на тази стойност, нз точно и дали е видял миома, но е добре да проследиш, ако действително има такава.
Желая ти успех!

# 293
  • София
  • Мнения: 10 642
И аз не знам какво е видял доктора на ЧХГ 150, но за покачването ще кажа, че историята познава всякакви случаи. Моето ЧХГ на 8 ден след ембриотрансфер беше 84, а на 10 ден - 94. Резултата в момента пие мляко до мен.

# 294
  • Мнения: 51
Благодаря за отговорите, подготвям се за всякакви развръзки. Ще пиша във вторник.

# 295
  • София
  • Мнения: 1 248
И аз не знам какво е видял доктора на ЧХГ 150, но за покачването ще кажа, че историята познава всякакви случаи. Моето ЧХГ на 8 ден след ембриотрансфер беше 84, а на 10 ден - 94. Резултата в момента пие мляко до мен.
Помня твоя случай, Нандин. За мен е уникален и все си мисля, че при теб се е случило нещо по повод инвитрото. Нз колко ембриона са ти върнали, сигурно си писала, но не помня. Ако са повече от един, най вероятно поне според мен е имало различен период на имплантация и единият е спрял развитие и от там идва колебание то при чхг. При нормална бременност, не че казвам, че е невъзможно да се случи, но по скоро това би бил инцидентен случай. При нормалноразвиваща  се бременност, чхг толкова бързо нахлува в кръвта, че стойностите малките буквално си хвърчат и подобно забавяне по-скоро говори за проблем. Но да права си, никой не може да предвиди природата. Ния нека просто си има 1 на ум.

# 296
  • София
  • Мнения: 10 642
И си представи, че до 7 г.с. бяха 2 ембриона. И аз не можех да повярвам тогава, ама ей на... Simple Smile
Не казвам, че е правило, ама случват се и такива неща, но е добре да бъдем подготвени и за лошия вариант.

# 297
  • Мнения: 130
Здравейте! Вчера на 24 ден от цикъла получих някакаво съвсем леко розово зацапване. Днес си направих уринен тест за бременност на Престо и е отрицателен. Според вас, ако е имплантация, кога ще се увеличи чхг достатъчно, че да се покажат две чертички?

# 298
  • Мнения: 140
Направих тест апсолютно отрицателен,но защо неми идва мин месец 3 дни след утрогестана ми дойде сега минаха вече 5дни и нищо😢😢

# 299
  • Мнения: 49
Направих тест апсолютно отрицателен,но защо неми идва мин месец 3 дни след утрогестана ми дойде сега минаха вече 5дни и нищо😢😢
Аз миналия месец също пих Утрогестан, за да ми дойде цикъла и така и не ми дойде.. След това ми изписаха Дуфастон 5 дни х 3 и на 8-я ден ми дойде. Simple Smile)

Общи условия

Активация на акаунт