"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 327
  • 772
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 25
Аз миналия отчайващ за мен месец пих дуфастон във фтората част на цикъла, предписан беше, докато опитваме и не ми дойде 5 дена след спирането, а на капак тестовете бяха отрицателни и един престо с ужасната фалшива надежда от изпрителна линия. Накрая отидох да си пусна кръвен ЧХГ и прогестерон и беше отрицатвлен за бременноста, но с висок резултат на прогестерона, като след овулация и се оказа, че просто натуралния ми прогестерон от овуто още не беше паднал и затова цикъла не идваше. (Поне лекаря така каза)
Е дойде след още 4 дена. Спокойно това не е проблем ще дойде!

# 301
  • Мнения: 811
Момичета, миналия месец преживях биохимична. Дойде ми на 01.08 . Но този месец ми закъснява. По принцип цикъла ми е по-дълъг над 30 дни, но нямам никакви индикации да ми дойде. Дали е нормално след биохимичната?

# 302
  • Бургас
  • Мнения: 10 346
А тест прави ли?

# 303
  • София
  • Мнения: 1 248
Момичета, миналия месец преживях биохимична. Дойде ми на 01.08 . Но този месец ми закъснява. По принцип цикъла ми е по-дълъг над 30 дни, но нямам никакви индикации да ми дойде. Дали е нормално след биохимичната?
Направи тест и ако е отрицателен, изчакай малко. Нормално е след неуспешна бременност, каквато и да е цикълът да закъснее.

# 304
  • Мнения: 811
Не. Ще изчакам още ден , два и ще направя. Благодаря за отговорите.

# 305
  • Мнения: 6
Здравейте, от около половин година с приятеля ми бебеправим, но неуспешно. Миналият месец цикълът ми беше необичайно слаб, а този 4 дни преди датата на очаквана М получих кафениково зацапване. Вече трети ден съм така, изчетох какво ли не, правих тест за бременност, който беше отрицателен още в първия ден на зацапването. Ще посетя лекар веднага след края на въпросното зацапване. Въпроса ми е дали е възможно да е бременност, да повторя ли пак тест.. И изобщо имала ли е някоя от вас подобно зацапване?? Благодаря предварително!

# 306
  • Мнения: 6
Здравейте, от около половин година с приятеля ми бебеправим, но неуспешно. Миналият месец цикълът ми беше необичайно слаб, а този 4 дни преди датата на очаквана М получих кафениково зацапване. Вече трети ден съм така, изчетох какво ли не, правих тест за бременност, който беше отрицателен още в първия ден на зацапването. Ще посетя лекар веднага след края на въпросното зацапване. Въпроса ми е дали е възможно да е бременност, да повторя ли пак тест.. И изобщо имала ли е някоя от вас подобно зацапване?? Благодаря предварително

# 307
  • Мнения: 5 468
Често се случва да има такова зацапване преди същинската менструация, така че вероятно ще ти дойде скоро.

# 308
  • Мнения: 58
Момичета как ви се струват тези тестове от днес сутринта имам 5 дни до цикъл но просто не издържах☺

# 309
  • Мнения: 1 911
Честито. Според мен са положителни.

# 310
  • Мнения: 5 468
Да, има много бледи чертички. Тези два теста за мен са най-достоверните на нашия пазар, така че им вярвам. Успех!

# 311
  • Мнения: 1
Здравейте, направо на въпроса.
С приятеля ми правихме секс на 29.08.2019г. И стана беля, презерватива се скъса. На мен трябваше да ми дойде на 03.09.2019г.(МЦ ми е адски редовен).
Днес реших да си купя тест, имаше много лека бледа втора черта, купих си втори и резултата беше същия.
Веднага си запазих час за преглед. Отидохме в Токуда и на прегледа се вижда образование, но лекарката каза че не е сигурна. Пуснахме кръвни изследвания, но нищо не разбирам от резултата, ако може някой да ми помогне ще бъда благодарна. [/img]

# 312
  • Мнения: 2 515
Няма снимка, но „белята” не е станала на 29.08, ако си с положителни кръвни и уринни тестове, особено пък и след лекарското мнение, че вижда нещо.

# 313
  • Мнения: 112
Няма снимка, но „белята” не е станала на 29.08, ако си с положителни кръвни и уринни тестове, особено пък и след лекарското мнение, че вижда нещо.
Тъкмо пишех същото, само дето съм бавна 😂

# 314
  • Мнения: 5 468
Здравейте, направо на въпроса.
С приятеля ми правихме секс на 29.08.2019г. И стана беля, презерватива се скъса. На мен трябваше да ми дойде на 03.09.2019г.(МЦ ми е адски редовен).
Днес реших да си купя тест, имаше много лека бледа втора черта, купих си втори и резултата беше същия.
Веднага си запазих час за преглед. Отидохме в Токуда и на прегледа се вижда образование, но лекарката каза че не е сигурна. Пуснахме кръвни изследвания, но нищо не разбирам от резултата, ако може някой да ми помогне ще бъда благодарна. [/img]

Втора бледа черта означава, че си бременна. Нормално е все още да не се види бременността с ехограф или да не е съвсем ясно какво точно се вижда, тъй като вчера си имала само 4 дни закъснение. Плоден сак се вижда на около 10 дни закъснение.

Относно датата на зачеване, другите са ти отговорили, че категорично не си забременяла на 29.08, а по-рано. Явно е имало и друга "беля" в периода около овулацията.

Общи условия

Активация на акаунт