"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 372
  • 772
  •   1
Отговори
# 570
  • Мнения: 56
Здравейте, мами! Днес ми е трети ден закъснение и сутринта си направих тест. Показа ми мноооого бледа втора чертичка. Обаче малко по-късно правихме секс с моя приятел и прокървих. Много съм объркана и не знам какво да мисля. Вие какво смятате?
Консултирай се с лекар по най-бързия начин.. познавам приятелка при кяотп де получи така..по принцип като се види втора слаба черта е неописуемо да прибягвате веднага до секс преди да сте се убедили че всичко е наред и бремеността е добра..та от приятелката ди знам че това е биохимична бременност..но ти все пак отиди на лекар

# 571
  • София
  • Мнения: 10 642
На 3 дни закъснение, какво ще види лекаря?

# 572
  • Мнения: 56
На 3 дни закъснение, какво ще види лекаря?
не сме казали че ще види, но ще предприеме нещо, щом има две черти и е прокървила

# 573
  • София
  • Мнения: 10 642
Съмнявам се

# 574
  • Пловдив
  • Мнения: 5 155
И, ако е било биохимична бременност, как липсата на секс щеше да я предотврати?

# 575
  • Мнения: 346

Положителен ли е според вас

# 576
  • София
  • Мнения: 11 483
Още една идея му трябва, за да е положителен.

# 577
  • Мнения: 56
момичета..юли месец получих биохимична..на 27аегуст трябваше да ми дойде..но не..пак имах две черти този пък всичко е наред..днес бях на преглед но лекарката не успя да ми определи седмицата в която съм ..но според нейни наблюдения дъм в7 -8,3 мм но не чува тонове.вижда се ембрион ..но преди 2 седмици ходих при друг лекар който ми каза че съм в 4срдмица и че почти се дочуват тонове..не знам на кое да вярвам..вие какво мислите според мойте изчисления смятам че съм към 6седмица..не знам какво да си мисля с тези лекари..

# 578
  • Мнения: 3 730
момичета..юли месец получих биохимична..на 27аегуст трябваше да ми дойде..но не..пак имах две черти този пък всичко е наред..днес бях на преглед но лекарката не успя да ми определи седмицата в която съм ..но според нейни наблюдения дъм в7 -8,3 мм но не чува тонове.вижда се ембрион ..но преди 2 седмици ходих при друг лекар който ми каза че съм в 4срдмица и че почти се дочуват тонове..не знам на кое да вярвам..вие какво мислите според мойте изчисления смятам че съм към 6седмица..не знам какво да си мисля с тези лекари..
Седмиците се броят от първия ден на последната менструация.

# 579
  • София
  • Мнения: 11 483
"Почти се дочуват тонове" е много несериозно. Сменете го този лекар.

# 580
  • Мнения: 83
На 09.09 имах МЦ. 6 дни ми е по принцип. След това правихме опити за бебе.
Преди 3 дни имах кървене, като първите 2 дни беше кафеникаво, днес също имам, но е ярко червено. Тест не съм правила защото така или иначе едва ли ще отчете, ако има нещо. Вие ми се свят на моменти, глава ме боли, особено към обяд.. Това кървене ме притеснява. Не е като на нормален цикъл, а по рядко, воднисто и червено... не знам дали се изразявам правилно.
Утре имам записан час за гинеколог, но исках да чуя и вашето мнение.
Лично мен ме съмнява, че нищо не е станало, но все пак, имам някаква надежда.

# 581
  • Мнения: 441
На 09.09 имах МЦ. 6 дни ми е по принцип. След това правихме опити за бебе.
Преди 3 дни имах кървене, като първите 2 дни беше кафеникаво, днес също имам, но е ярко червено. Тест не съм правила защото така или иначе едва ли ще отчете, ако има нещо. Вие ми се свят на моменти, глава ме боли, особено към обяд.. Това кървене ме притеснява. Не е като на нормален цикъл, а по рядко, воднисто и червено... не знам дали се изразявам правилно.
Утре имам записан час за гинеколог, но исках да чуя и вашето мнение.
Лично мен ме съмнява, че нищо не е станало, но все пак, имам някаква надежда.
.

Не искам да те отчайвам, но това, което описваш си е М. Възможно е да е по - различна, аз без да очаквам бременност съм имала по различна. При вариант и да е имало бременност - едва ли вече има със започване на М. Спокойно следващият път ще стане. Успех!! Simple Smile)

# 582
  • Мнения: 83
И аз така мисля... ето днес вече няма и следа от МЦ. Просто беше много нищожо кървене, и дойде 10 дни по-рано.
Днес съм на гинекилог, дано всичко е наред, защото през тези дни, които имаше кървене, наистина не се чувствах никак добре.
Следващия път се надявам на 2 чертички

# 583
  • София
  • Мнения: 8 932
момичета..юли месец получих биохимична..на 27аегуст трябваше да ми дойде..но не..пак имах две черти този пък всичко е наред..днес бях на преглед но лекарката не успя да ми определи седмицата в която съм ..но според нейни наблюдения дъм в7 -8,3 мм но не чува тонове.вижда се ембрион ..но преди 2 седмици ходих при друг лекар който ми каза че съм в 4срдмица и че почти се дочуват тонове..не знам на кое да вярвам..вие какво мислите според мойте изчисления смятам че съм към 6седмица..не знам какво да си мисля с тези лекари..
Ако на 27.08 е трябвало да ти дойде, то това означава, че вече си с над месец закъснение. Кога ти е била последната менструация? Би следвало да си 8, 9 седмица и да се чуват съвсем ясно тоновете.

# 584
  • Мнения: 164
Искам да попитам - при опити за бебе ,след овулацията трябва ли да се спре секса. Тоест може ли да влияе отрицателно

Общи условия

Активация на акаунт