"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 45

  • 39 287
  • 772
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 7
Здравейте момичета, днес ми е 6-ти ден на закъснение. Имам такова обилно бяло течение, че не е истина. Умирам от болки в гърдите и кръста. Направих един тест, които е отрицателен. Тайничко се надявам да е станало този път. А вие колко време след закъснение видяхте 2-те мечтани чертички?

# 766
  • Мнения: 3 724
Здравейте момичета, днес ми е 6-ти ден на закъснение. Имам такова обилно бяло течение, че не е истина. Умирам от болки в гърдите и кръста. Направих един тест, които е отрицателен. Тайничко се надявам да е станало този път. А вие колко време след закъснение видяхте 2-те мечтани чертички?
Най-добре посети АГ.Това течение може да е инфекция.При 6 дни закъснение всеки тест ще ти покаже ,дали има бременност.На мен Sure Check ми показа 2 ярки черти 2 дни преди датата,на която трябваше да ми дойде.

# 767
  • Мнения: 7
Ще го посетя. Силно се надявам да не е инфекция. Казват, че в начална бременност е засилено течението, както при ову

# 768
  • Мнения: 2
Да, и аз предположих, че ще отнеме известно време да ми се нагоди организма, продължаваме с опитите 🙂 обсъдихме с ММ утре да си пусна едни кръвни изследвания за мое успокоение пък след това ще мислим и за преглед 🙂 благодаря много

# 769
  • Мнения: 5 468
Здравейте момичета, днес ми е 6-ти ден на закъснение. Имам такова обилно бяло течение, че не е истина. Умирам от болки в гърдите и кръста. Направих един тест, които е отрицателен. Тайничко се надявам да е станало този път. А вие колко време след закъснение видяхте 2-те мечтани чертички?

Съжалавам, но при закъснение и отрицателен тест, вероятността за брименност е минимална. При 6 дни закъснение, при бременност ЧХГ вече е в доста голямо количество и на тестовете излизат отчетливи чертички, понякога и по-наситени от контролната. Изчакай няколко дни и ако не ти дойде, отиди на лекар за да се открие причината за закъснението.

# 770
  • Мнения: 188
Здравейте, преди няколко дни писах и качих снимка на тест на който се вижда втора бледа черта, повече тестове не съм правила, просто изчаквам, но днес получих едно кафеникаво течение, някой ако знае какво може да е ще бъда много благодарна 🙂

Здравей, какво стана с теб мина ли ти това течение, ходи ли на лекар?

# 771
  • София
  • Мнения: 39 763
Моля пуснете нова тема.

# 772

Общи условия

Активация на акаунт