Instant Pot - тема 2 - мнения, рецепти и съвети

  • 81 131
  • 879
  •   1
Отговори
# 315
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Пробвайте през компютъра .

# 316
  • here and now
  • Мнения: 4 231
Пробвахме, скрита е.

# 317
  • Асеновград
  • Мнения: 513
Дайте си фейса на лични ако  искате ще ми приемете  приятелството и аз ще ви го пратя , ако става така .

# 318
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Пробвайте през компютъра .

Пробвах, но Уви...
Това съдържание не е достъпно в момента
Когато това се случи, обикновено причината е, че собственикът е споделил съдържанието само с малка група хора, променил е кой може да го вижда или го е изтрил.

# 319
  • Мнения: 73
Здравейте! Включвам се и аз в темата с въпрос - Всички само от amazon ли поръчвате?

# 320
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз вече се възползвах от българския сайт и поръчах нов пот от тях. Бърза доставка, любезно обслужване, доволна съм.

# 321
  • Ст.Загора
  • Мнения: 679
Първия ми инстант пот поръчах от Амазон , преди две години .Втория който поръчах е от бг. сайта,  със запичащ капак . На третия ден след поръчката ми се обадиха , за да ме попитат всичко с доставката , пробвала ли съм го , имам ли проблеми и ако имам да се обърна към тях в работно време . Много любезни , ама аз нали си има опит не пожелах да ми съдействат как да го подкарам Grinning

# 322
  • Плевен/Пловдив
  • Мнения: 878
Аз също поръчах от БГ сайта. Много доволна, останах освен от машинката, но и от отношението на екипа.

# 323
  • Мнения: 3 137
mimeto_555, какви са ти впечатленията от запичащия капак? Би трябвало да е доста по-добър от този на Ола - за пълноценно печене, а не само за запичане, според описанието ...

# 324
  • Мнения: 16 871
Не знаех, че вече им Бг сайт. Искам да си взема запичащ капак, но там не се предлага отделно, а само с ИП.
Иначе моят Ип е с 60 лв по-скъп от тук, отколкото го купувах мин.г. Беше ми интересно да сравня.

# 325
  • Ст.Загора
  • Мнения: 679
mimeto_555, какви са ти впечатленията от запичащия капак? Би трябвало да е доста по-добър от този на Ола - за пълноценно печене, а не само за запичане, според описанието ...
Определено е по-добър от Ола . Има няколко програми за печене , запичане, ayr fryer . Мусаката онзи ден ми я направи така , че няма разлика от фурната . Ребра първо под налягане за 25 мин, , след това смених капаците и на ayr fryer за 15 мин , чудесно препечени станаха . Новичък ми е , но досега каквото съм правила всичко се харесва.

# 326
  • Мнения: 3 137
Миенето на капака лесно ли е?

# 327
  • Мнения: 19 689
И аз това щях да питам - как се мие капака?

# 328
  • Мнения: 28 504
Ей, Адаш, с тая реклама на капака ще ме вкараш в нови разходи! Wink

# 329
  • Ст.Загора
  • Мнения: 679
Ей, Адаш, с тая реклама на капака ще ме вкараш в нови разходи! Wink
Мимич и за по- стария модел казваше , че е казан Grinning , ама си доволна . Сега сериозно , капака не съм го мила , няма нужда след 4-5 ползвания , след време сигурно ще се наложи , има клипчета в ю туб как го почистват . След малко ще кача снимка на капака в какво състояние е .

Общи условия

Активация на акаунт