Смешки от форума 32

  • 93 399
  • 747
  •   1
Отговори
# 150
  • Мнения: 14 170
Какво значение има една буква. А иначе, мама си е мама. И на 5, и на 20, и на 40, друго си е мама да те приспи.

Цитат
Иначе сме се разбрали безгласно с нея - мъжът ми я посещава когато пожелае, понякога с приспиване ...

# 151
  • Evil thoughts can hide, I'll help release the mind I'll peel away the skin, release the dark within.
  • Мнения: 1 328
Предлагам "Подфорум Пазаруване от чуждестранни сайтове" да се преименува на "Подфорум Пазарене от чуждестранни сайтове". 

# 152
  • Сф
  • Мнения: 10 766
По повод награди от игра, на пробиотични капки във форума, доставени на потребителите до офис на Спиди.

Цитат
Пробиотичните капки са мостра 1/3 количество от нормалните които струват 16 лв.Сметни си дали си струва бензина.Не знам какъв тест и мнение ще е с тия 30 капки в това шишенце..добре че не пратиха едно общо шишенце куриера да ни накапе в устата и да го препраща на останалите Laughing
Joy

# 153
  • Мнения: 8 215
Цитат
...Преписаха ми инфекции...
Пак ли аутокорект Close От контекста би трябвало да е "Предписаха ми инжекции"

# 154
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 309
най-вероятно. Simple Smile

наскоро попаднах на пост "кметицата се хваща най-лесно по метода ..."
уважавам момичето, което го написа, но ми стана смешно.
за къртица идеше реч Wink и със сигурност е от автокоректора.

# 155
  • Мнения: 7 044
Ааа, Добри, то беше готино в комплект с твоя коментар - А за кмета каква е тактиката?

ПС Цитирах те по памет, че не ми се търси.

# 156
  • here and now
  • Мнения: 4 338
Цитат
Същински Питър Пън.

# 157
  • Другата България
  • Мнения: 37 777
Цитат
Здравейте,
тъй като е доста нашумяло напоследък решихме и ние да се модернизираме и да си шунтираме електромера ,но уви точно след има няма 10 дни ни хванаха в крачка.
Да поясня-става въпрос за кражба на електричество.

Значи два въпроса напират в мен-първо, защо аз съм изостанала с "нашумелите" неща, наречени "шунтиране", и аджеба това "напоследък" от кога е, да знам колко засрамена да се чувствам.
Второ, свързано с първо-наистина ли е признак за модернизация това да крадеш ток, или е признак на нещо друго?

# 158
  • София
  • Мнения: 10 825
В маалата вероятно е много модерно. Напоследък, напоследък... От 15 тина години насам

# 159
  • Мнения: 25 867
А, в маалата даже не шунтират, ами мятат кабела на уличната мрежа. Като ги хванат, мятат на друго място.  Laughing
Което пък ми напомни, че същото го правеше преди време един мол – рекламите по фасадата бяха за сметка на уличното осветление и от джоба на данъкоплатците. А може и все още да го прави, какво му пречи?

# 160
  • Мнения: 7 044
Маалата го прави от много повече от 15 години. Виждала съм преди години от рейса, изкарали пружина от легло, включили я като печка, загрята и червена като реотан и 2-ма дърти ... роми лющят карти до нея и се греят.

# 161
  • Пловдив
  • Мнения: 14 853
Мери Ан, този пост стои ли още? Потърсих, не го намерих, а с удоволствие бих прочела цялата тема.  Sunglasses

# 162
  • Другата България
  • Мнения: 37 777
 Laughing Явно темата не е просъществувала дълго.

# 163
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 592
Цитат
груби ръбове и шефове

Шефове- ръбове, това ми харесва.

# 164
  • Мнения: 11 585
Да, шефовете понякога могат да са големи ръбове. Joy

Общи условия

Активация на акаунт