Смешки от форума 32

  • 93 448
  • 747
  •   1
Отговори
# 660
  • Мнения: 36 192
Цитат
Извинете, сигурно сте виждали в някои филми как принтирват снимки, като ги потапят в течност, след това ги закачат и накрая на листа се е отбелязала снимката. Как става това???

сигурно не е много подходящо да се смея на този пост, както и на това, че хлапетата сега не могат да използват телефон с шайба, но това беше част от детството ми Grinning

# 661
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Ех, изпревари ме! Тъкмо и аз това щях да публикувам. Simple Smile
Още заглавието ме разсмя - "принтирВане".

# 662
  • Мнения: 8 245
Цитат
Извинете, сигурно сте виждали в някои филми как принтирват снимки, като ги потапят в течност, след това ги закачат и накрая на листа се е отбелязала снимката. Как става това???

сигурно не е много подходящо да се смея на този пост, както и на това, че хлапетата сега не могат да използват телефон с шайба, но това беше част от детството ми Grinning
На "принтирването" по този метод му се викаше "проявяване на снимка на фотографска хартия" Sunglasses но само любознателните деца са прочели/видели/чули що е то фотография Blush

# 663
  • Мнения: 9 460
Надявам се, че някой е обяснил термина в темата на авторката. Дори не се бях замислила, че е възможно, да не знаеш това. Трябва да се гледат стари филми и четат книги, иначе всичко се губи.

# 664
  • Другата България
  • Мнения: 37 851
Можем да сме спокойни, вече имаме втори лауреат за Нобелова награда, който е открил лечение на коронавирус. Първият беше с парацетамол.
Цитат
Влизала ли си поне за малко в БГ болница? Като за начало, влизаш и вече си в затвор, ако не си помислила предварително за вода и храна, след няколко часа вече ще си просто в скапано физическо състояние. У дома дето се вика може да жулиш Ред Бул с нурофен и да не се обезводниш. След това - ако чакаш да се довериш на лекарите да почнат активно лечение, има да чакаш. Може да не си само ти на опашката.

Цитат
Не всичко е лечение, има и симптоматично облекчаване. Във всеки случай по-добре да имаш един ред бул, отколкото да седиш и да пресъхваш, докато лекар в болницата ти обърне внимание. Впрочем от години си лекувам така настинките, идеално е за симптоматично облекчение. Лесно преборва обезводняването, бори отпадналостта и вдига духа.

# 665
  • Мнения: 2 208
Крилата забравиха...Ред  Бул дава крилаа😄

# 666
  • out of space
  • Мнения: 8 576
Ама само Ред Бул или може и други марки енергийни? Grinning

# 667
  • София
  • Мнения: 530
пак съм аз с точилото,купих,изпълних указанието да се сипе малко вода,след наточването на ножовете го изпих,но в дупчиците остана вода,как да я изкарам,пробвах да я разглобя,не става,издръсках колкото можах,но има още малко вода

# 668
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 924
Цитат
Аз пак да се оплача от хъркането. Такъв здрав сън има този човек, сега го сритах няколко пъти, никаква реакция. Лежа, гледам в тавана и не мога да заспя от него. Ако не го обичах толкова сигурно щях да го задуша с възглавницата.

Цитат
Да го кажа така, обичам го, когато е буден.

Надявам се, че съфорумката няма да се обиди. Мисля, че носи на майтап. Разсмя доста хора в темата.

# 669
  • Карлово
  • Мнения: 4 707
Благодаря, че го сподели...
Представих си я с възглавницата върху главата му и седнала отгоре.
Ако нещо в бъдеще му се случи, когато не го обича толкова много, ще свидетлствам срещу нея.

# 670
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 627
Не нося точен цитат, но един потребител каза, че си събира рестото във вакумирани торбички и търсеше начин да дезинфекцира парите.
В мен неминуемо се породи въпросът дали ходи с машинката за вакумиране в чантата си. За дезинфекцията й отговориха да глади парите с ютия. Сигурно за монетите би било удачно да се пекат във фурната...

# 671
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 378
ама вЕрно е паднала оградата на лудницата.
вече не е и смешно.Sad

# 672
  • Мнения: 14 171
Монетите са лесни. Може да ги извари, а после да ги лъсне с белина. С банкнотите ще се затрудни, нямам вяра аз на една ютия само. Joy

# 673
  • София
  • Мнения: 16 218
Перат се перфектно с прах в автоматичната пералня. Всички сме забравяли пари по джобовете и сме ги вадили изпрани, нищо им няма, освен че са по-чистички.

# 674
  • Мнения: 5 026
Пране на пари, значи Joy

Общи условия

Активация на акаунт