Февруарски мами 2020

  • 32 171
  • 730
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 24
И аз снощи усетих бебето докато се къпех и отначало не разбрах какво става, но после като излязох и легнах, то продължи да мърда. Много е странно, едно побутване отвътре Simple Smile Heart Даже и мъжа ми го усети. Някъде бях чела, че са най-активни между 21.00 и 01.00, когато се опитваш да заспиш, но на някой му се купонясва Grinning

# 91
  • Мнения: 243
Аз днес казах на шефа си. Беше ми много притеснено, защото много искам да работя до последно. По принцип от 14.09 трябваше да мина на нов постоянен договор и се надявам да не ме изненадат.

Вече ще започна да казвам на всички. За сега знаехме само аз, мм и малкият.

И аз започнах да усещам вече бебето. Цяла нощ нещо ме придърпваше, опъваше и буташе. Усещах и лека болка, а през деня всичко си е ок.

# 92
  • Мнения: 36
И аз снощи усетих бебето докато се къпех и отначало не разбрах какво става, но после като излязох и легнах, то продължи да мърда. Много е странно, едно побутване отвътре Simple Smile Heart Даже и мъжа ми го усети. Някъде бях чела, че са най-активни между 21.00 и 01.00, когато се опитваш да заспиш, но на някой му се купонясва Grinning
Коя седмица си и 1ва бременост ли ти е ?

# 93
  • Мнения: 180
Нищо не усещам още,но аз вчера влязох в 15-та седмица,така че е нормално още да не усещам.Днес мина и третия ми до сега преглед.Всичко е наред.Взеха ми урина,мериха ми кръвното и теглото.Прави ми и вагинален преглед,понеже предния път имах гъбички и да провери дали сега са се изчистили.Пусна и ехографа буквално за 5 секунди да провери сърдечните тонове.Гледам в картона,че е написала,че предния път ми е пускала изследване за хламидия-отрицателно.Днес обаче не беше тази лекарка,която ме следи,понеже тя била в отпуск и беше някаква нейна заместничка...

# 94
  • Мнения: 163
Аз все още не съм сигурна дали усещам бебето по някога усещам нещо ново и странно, но е само веднъж и не мога да се ориентирам, може просто да са ми червата и да си внушавам, но определено усещам че матката ми е пораснала смисъл напипвам я с ръка ☺

# 95
  • Мнения: 24
И аз снощи усетих бебето докато се къпех и отначало не разбрах какво става, но после като излязох и легнах, то продължи да мърда. Много е странно, едно побутване отвътре Simple Smile Heart Даже и мъжа ми го усети. Някъде бях чела, че са най-активни между 21.00 и 01.00, когато се опитваш да заспиш, но на някой му се купонясва Grinning
Коя седмица си и 1ва бременост ли ти е ?

1ва бременност, 15 седмица и 3 дни Simple Smile
Усещах го г/д централно малко вляво от пъпа. Дори ММ като сложи ръката и усещаше почти всяко мръдване, което и аз. Не са силни ритници, ами е все едно нещо шава Simple Smile Дано довечера пак мърда, нямам търпение да го изпитам отново.

# 96
  • Мнения: 36
И аз снощи усетих бебето докато се къпех и отначало не разбрах какво става, но после като излязох и легнах, то продължи да мърда. Много е странно, едно побутване отвътре Simple Smile Heart Даже и мъжа ми го усети. Някъде бях чела, че са най-активни между 21.00 и 01.00, когато се опитваш да заспиш, но на някой му се купонясва Grinning
Коя седмица си и 1ва бременост ли ти е ?

1ва бременност, 15 седмица и 3 дни Simple Smile
Усещах го г/д централно малко вляво от пъпа. Дори ММ като сложи ръката и усещаше почти всяко мръдване, което и аз. Не са силни ритници, ами е все едно нещо шава Simple Smile Дано довечера пак мърда, нямам търпение да го изпитам отново.
Лелеее,много готино и на мен ми е първа бременост 14та седмица съм ,иска ми се и аз да го усетя скоро ,но си мислех,че е доста рано 🧐

# 97
  • Бургас
  • Мнения: 145

Ето ви схема къде се намира матката според седмиците, всичко над това най-вероятно са черва или органите просто се наместват, заради избутването на матката. Така поне ще сте сигурни, че е бебенцето Simple Smile

# 98
  • Мнения: 24
Ами не отричам, че може и да съм се объркала, просто беше много красиво и вълнуващо. Със сигурност червата не са ми мърдали никога по този начин, но пък органите ще трябва да се поразместят малко, не са сами вече Grinning Simple Smile Пак казвам, когато анатомията говори, мамчетата ще трябва да изчакат още 2-3 седмици за да сме 100% сигурни Grinning

# 99
  • Бургас
  • Мнения: 145
Публикувах го информативно:)  не искам да отнемам приятните емоции на никой Simple Smile  тези движения на бебето са едно от най-хубавите неща, които майката, а и другите в семейството могат да усетят. Аз също с нетърпение чакам да бута по-силно
☺️

# 100
  • Мнения: 24
И аз снощи усетих бебето докато се къпех и отначало не разбрах какво става, но после като излязох и легнах, то продължи да мърда. Много е странно, едно побутване отвътре Simple Smile Heart Даже и мъжа ми го усети. Някъде бях чела, че са най-активни между 21.00 и 01.00, когато се опитваш да заспиш, но на някой му се купонясва Grinning
Коя седмица си и 1ва бременост ли ти е ?

1ва бременност, 15 седмица и 3 дни Simple Smile
Усещах го г/д централно малко вляво от пъпа. Дори ММ като сложи ръката и усещаше почти всяко мръдване, което и аз. Не са силни ритници, ами е все едно нещо шава Simple Smile Дано довечера пак мърда, нямам търпение да го изпитам отново.
Лелеее,много готино и на мен ми е първа бременост 14та седмица съм ,иска ми се и аз да го усетя скоро ,но си мислех,че е доста рано 🧐


И аз съм в 14г.с. и 1 ден ☺ Кога ти е терминът? На мен АГ-то ми каза 28.02., а на БХС прегледа ми казаха 25.02. 😕

# 101
  • Мнения: 36
@velbel Аз съм 14 +4дни ,термин 22.02

# 102
  • Мнения: 28
@velbel Аз съм 14 +4дни ,термин 22.02

И аз съм тогава Simple Smile

# 103
  • Мнения: 36
@velbel Аз съм 14 +4дни ,термин 22.02

И аз съм тогава Simple Smile
Ами успешно бременеене и до финал ! 😍😍😍😍

# 104
  • Мнения: 163
Да ви попитам някой ползвал ли е гиназол. Днес АГ ми го предписа заради течение каза че нещата не са добри и докато ми излезнат изследванията да започна с гиназол, но като му прочетох страничните ефекти и малко ме достраша.

Общи условия

Активация на акаунт