И пак за любовницата и съпругата

  • 30 486
  • 943
  •   1
Отговори
# 495
  • Мнения: 15 619
Ахаххахахха.   Дано не стигна до твоите мисли, че доста прескачат от едната крайност в другата, dety.  Поне искрено се надявам да не.

 

# 496
  • Мнения: 260
Ахаххахахха.   Дано не стигна до твоите мисли, че доста прескачат от едната крайност в другата, dety.  Поне искрено се надявам да не.

 
Ок

# 497
  • София
  • Мнения: 24 839
Скрит текст:
Наблегнах на другото- заблудата на няколко жени тук, че всеки кръшнал си развява кръшкането и няма начин другият да не разбере. Като един от основните симптоми е лошото държание вкъщи и липсата на грижи за семейството.
Не е така, болшинството от тези, които държат на семейството си, дори започват да се грижат повече, че и изглаждат някои недоразумения, за да не събудят подозрения. Защото, знаеш- да не се подозираме, че ще се следим и ще се хванем.
Моите преки наблюдения са други. Може би е било така в по-старото поколение, когато хората са държали да си запазят семействата на всяка цена. Днес семействата лесно се разтурят, а за по-сигурно въобще и не се създават. Изневеряващите не си дават много зор да играят съвестно и по двата фронта, всичките си нежни и хубави страни предоставят на любовниците, а вкъщи остава отвеян поглед и раздразнени муцуни с повод и без повод.  В комбинация с обвинения на измамената половинка, че е луда, параноичка, театро на обиденото достойнство (мъ как не тъй срам да мъ пудузиръш!) и рязко засилен интерес към собствената красота, плюс внезапно избуял алтруизъм да се помага на всякакви хора (като повод за чести излизания и закъснения).
И в леглото, в леглото. Там най-лесно се разбира. Или сексът вкъщи окончателно замира, или е преекспониран, но някак като че е с друг човек. Когато има относително близки отношения в семейството, истината лъсва за месеци. Може да се скрие, ако на измамения не му пука за мамещия, освен като донор на някакви услуги - пари, домашна прислуга.

Пак ще кажа- има ги и от двете.
Вярно, че сега е по- трудно да се опази кръшкането, заради телефоните и нета, и разните му приложения. Много повече старание трябва, но пък възможностите да се скриеш някъде са доста по- големи.
И не, още от средата на миналия век, запазването на семейството на всяка цена, отмря, та и тогава чистата прагматичност при мъжете беше водеща, както и сега.
Много народ живее без брак, с мисълта да се раздели без усложнения- тук също е изтъквано като причина.
Много и се развеждат, но и много не искат да започват отначало все едно и също, което вече са изживели.
Нито да си създават главоболия с още деца, издръжки, напасване на характери.
Жените сме по-зле в това отношение с пИпИрудитИ, дето ни пърхат и вярата, че с другия ще бъде съвсем различно.

# 498
  • Насред хаоса
  • Мнения: 5 464
Един колега, затри 15 години от живота на момичето- също колежка, лъжейки я че едва се понасят с жена му, ама щото била лабилна и правила опити за самоубийство, трябва да изчакат детето да порасне.
Същото представление гледам аз от няколко години вече, героинята е приятелка на голямата щерка, с няколко години по-голяма от нея. Разби си връзката с момче на нейната възраст, защото се подведе по мазния смотаняк, 15 години по-възрастен от нея, който има съпруга и дете. И вече няколко години го чака да се разведе, последно щеше да е до края на това лято - ами в момента мазньото е на почивка с оная гадната му съпруга и с детето. Глупачката седи тук и чака. Идвало ми е да я ошамаря, че да се осъзнае и да престане да подарява на тоя миндил най-ценните си години. Изводът ми е, че колкото е виновен той, задето вместо да си гледа семейството, подвежда младо момиче, толкова и тя, че вече сума години не може да разбере, че той никога няма да се разведе, независимо какво й говори. Дето има една приказка - не го слушай какво говори, ами го гледай какво прави. Ей това не могат да разберат.

# 499
  • Мнения: X

Пак ще кажа- има ги и от двете.
Не знам защо, но в нито една тема за подозирана или установена изневяра не се е оплакала измамената камила от прекомерно внимание. Точно обратните симптоми описват, като гледам.

# 500
  • Мнения: 5 267
Защо мъжът си хваща любовница. За да му напомни, че още е желан, че е мъж, .. А вкъщи жена му си го знае какво лайно е
Е това живот ли е? Вкъщи да е нищо и само за няколко часа става мъж.. На мен направо ми дожаля за този. По-добре да изневеряват заради интимности, а всичко друго да намират вкъщи, отколкото да търси самочувствие навън, а вкъщи - мравка. Мислех, че мъжете основно изневеряват заради импулс и изневярата/конкретната жена става афера, защото може би е удобна.

За жените съм останала с впечатление, че изневеряват по-сложно, но и с последствия. Изключвам богатите наследнички, чиито мъже биха простили всичко, само и само да имат право да отразяват светлината на половинките си.

# 501
  • София
  • Мнения: 24 839

Не знам защо, но в нито една тема за подозирана или установена изневяра не се е оплакала измамената камила от прекомерно внимание. Точно обратните симптоми описват, като гледам.

Нормално, оплакват се тези, които са разбрали, защото кръшкачът няма намерение да остава с тях.
Такива дори се чудят как по- гадно да се държат, че дано ги изгонят и да не се налага да обясняват кое-що, пък и да не излязат виновни.

# 502
  • Варна
  • Мнения: 14 541
По мои наблюдения любовниците имат по - добра позиция, глезени и обезпечени. Отношението към тях също е по - различно  от брачната симулация . Мотивите за изневяра са различни. Амбициозни любовници са сривали безскруполно бракове, въпреки превъзхождащите качества на съпругата .

# 503
  • Мнения: 5 267
По мои наблюдения любовниците имат по - добра позиция, глезени и обезпечени.
Освен в Италия най-вероятно, тъй като от очевидци и косвени познати съм останала с впечатление, че любовницата така или иначе не получава нищо при раздяла, тъй като пред закона и църквата жената до мъжа е една. Колкото и да е била официална, колкото и аферата да не е била скрита, мъжът за пред света има съпруга и майка. Други жени - не.

В духа на форума естествено; не познавам всички любовници и изневеряващи италианци, за да им знам историите Simple Smile

# 504
  • Варна
  • Мнения: 14 541
Не, в бг вариант. Визирах задоволяване на капризи . Някои си позволяват и да ги афишират. Парадоксално, но законните с-ги не взимат крайни решения . Едва ли са се примирили.

# 505
  • Мнения: 5 267
Не, в бг вариант. Визирах задоволяване на капризи
Да чете жената от темата и да си прави изводите, значи. Нейната позиция не е май от тези. Възможно е, разбира се, тя и да не е предявявала претенции и само поради тази причина да не и е обърнато според моите представи достатъчно внимание. 4 години афера са си сериозни отношения, какви са тези обстоятелства..

# 506
  • Мнения: 1 770

Защо мъжът си хваща любовница. За да му напомни, че още е желан, че е мъж, особено ако застарява вече. С любовницата всичко е цветя и  рози, стига да няма чувства. А вкъщи жена му си го знае какво лайно е, и челни стойки да прави се е тая. Такава е мъжката природа, те са самци и искат одобрение от другите жени. И когато го получат навън, ще изтърпят геройски баналностите. И те така.

камъчка, уважавам мнението ти, но не го приемам. Аз лично приемам желанията на която и да е от двете страни в една връзка, да си чешат егото навън, но при едно условие: Картите се слагат на масата, така че другия партньор да знае какво го очаква и сам да направи своя избор дали да приеме да живее в такива условия. Така е честно за всички. Аз примерно, от чиста хигиенна гледна точка(защото за морална в случая не може да се говори)не желая мъжа ми да си го слага навън и после да се върне у дома и да се мен. Има жени, приемащи да са втора цигулка с години и това си е техен избор.
камъчка, никой не го кара горкия мъж с малко его да "търпи". Нека направи избор. Всеки в този живот има право на избор. Защо някои хора лишават половинката си от такъв, лъжейки и криейки се с години?(както авторката). Аз не съдя решението й да е с друг), а това да си ляга после при мъжа си без капка свян. Това за мен си е чиста шизофрения.

# 507
  • Мнения: X
Ако той е съгласен, защо не? Но за целта трябва да е уведомен. Не че след 4 години е възможно да не е. Нищо чудно и той да си намира развлечения навън. Просто им се чудя на тези хора, ако правят секс без презерватив.

# 508
  • Мнения: 15 619
Наскоро слушах една, едвам се сдържах да не се разхиля. Беше убедена, че личният й живот бил тайна. Да, тайна, ама обществена.

# 509
  • Мнения: X
Ами като си помисли човек - любовникът е рогоносец, т. е. не се знае жена му с кого се чивтосва и дали само с един; любовникът прави секс с жена си; любовникът прави секс с любовницата си; любовницата прави секс с мъжа си; мъжът й най-вероятно прави секс с кого ли не (иначе да я е изритал отдавна; пък и успешните и красиви мъже рядко се задържат само с една). Каква ли е вероятността да пламне зараза между всичките тия люде?

Общи условия

Активация на акаунт