Сватба, булките на 2019, тема 8

  • 29 715
  • 455
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 205
didi0022 консултирай се с гинеколога ти и после предприемай действия, защото и времето е малко за регулиране. На мен представете си, ми дойде в деня преди сватбата, на който ден беше църковния ни брак и аз бях в бяло Sad прилоша ми като видях и изпаднах в огромно напрежение, но.. реших да не му отдавам важност, в аптеките исках да ми дадат нещо и ми препоръчаха да пия разтворим Витамин Ц, за да ми намалее така и направих и в деня на сватбата нямах проблеми, освен притеснения да не стане някой фал, но не стана Simple Smile Така че и ти ако не успееш да направиш нещо по въпроса пий повече витамин Ц и каквото такова, един цикъл няма да ти разваля деня я Simple Smile Успех!

# 91
  • Мнения: 1 998
На много жени така им действа витамин С, но при мен има обратен ефект... подранявал ми е цикълът и е бил доста по-обилен, та явно и това е доста индивидуално, но знам, че много го препоръчват за намаляване и отлагане на цикъл. Simple Smile

# 92
  • Мнения: 8 977
Защото има някакво кръвоспиращо действие,но е минимално.според мен задължително се консултирай с лекар. Повечето отлагащи цикъла са  хормонални таблетки.Не е шега работа.

# 93
  • Мнения: 1 560
На мен пък ми трябва да си го предизвикам по-рано Grinning Трябва да ми дойде на 3-ти, но искам 1-2-3 дни по-рано, за да съм сигурна, че ще ми свърши навреме. Само и да не закъснее, че тогава....

# 94
  • Мнения: 56
didi0022 консултирай се с гинеколога ти и после предприемай действия, защото и времето е малко за регулиране. На мен представете си, ми дойде в деня преди сватбата, на който ден беше църковния ни брак и аз бях в бяло Sad прилоша ми като видях и изпаднах в огромно напрежение, но.. реших да не му отдавам важност, в аптеките исках да ми дадат нещо и ми препоръчаха да пия разтворим Витамин Ц, за да ми намалее така и направих и в деня на сватбата нямах проблеми, освен притеснения да не стане някой фал, но не стана Simple Smile Така че и ти ако не успееш да направиш нещо по въпроса пий повече витамин Ц и каквото такова, един цикъл няма да ти разваля деня я Simple Smile Успех!

Благодаря ти

# 95
  • Мнения: 539
Аз изчислих още преди 1-2 месеца, че се пада точно на сватбата да съм в цикъл и отидох при гинеколог, той ме посъветва от 1.09 да започна регулон и каза, че когато го спра ще ми дойде. Даже мога да продължа и на медения ни месец с него и чак когато се върнем ще го спра.

# 96
  • Майнатаун
  • Мнения: 439
Аз пия противозачатъчни по принцип, като деня на сватбата би трябвало да съм в цикъл, но също ще го отложа.При мен е по-лесно, защото просто продължавам с още една седмица(или колкото енеобходимо) да си пия таблетките.
Каквото и да предприемеш задължително се консултирай с лекар.

# 97
  • Варна
  • Мнения: 91
А на мен трябваше преди 4 дена да ми дойде,но ми закъснява Sad А не се престрашавам да пия лекарства...Общо взето ако не дойде сега,за моминското ще цъфна,ако не -за сватбата,ако ли пък не за пътуването ни..хахахах..мисля че няма угодия Simple Smile

# 98
  • Мнения: 978
Mен пък трябва да ми дойде- 2 дена след сватбата :Д

# 99
  • Мнения: 23
Мале, момичета. На мен перфектно трябва да ми дойде три седмици по-рано почти, но дали ще ми дойде, че имам съмнения, не знам....
Иначе витамин Ц не е моето нещо за спиране. Споделям опит - преди бала се нагълтах с няколко, че ми дойде предния ден, емиии в деня на бала получих кръвоизлив, та айде в болница и с инжекция всичко беше точно. Не трябваше да пия, малар че аз така или иначе не пия, но откарах едни излишни час и нещо в тревоги. Може би е било и от вълнение и стрес, но знам ли.

# 100
  • Мнения: 112
Със целия стрес и вълнение покрай сватбата е трудно да се предвиди, но така или иначе не е определящо. Това е вашият ден - няма някакъв си цикъл да ви притеснява! Шефа на сватба е булката и ако булката каже всички ще в чакат 😃

# 101
  • Мнения: 574
И при мен трябваше да е така и даже ми закъсня:) а все се притеснявах да ме подрани.
Mен пък трябва да ми дойде- 2 дена след сватбата :Д

# 102
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
При мен трябва да дойде 5 дни след сватбата, за това и гледам да съм спокойна, че от сега да не го променя нещо 😂😂
Момичета стискайте ми палци, утре отивам за рокля, с много нерви и за малко боя да изям отивам в Одрин 😂 тате чак свиква семейния съвет, без рокля не трябва да си идвам. 🙄 Дано да намеря моята 😊

# 103
  • София
  • Мнения: 11 691
И да не намериш твоята, някоя ще стане твоя,така или иначе за доста от бутиците нямаш време.
Рокляъа, която аз си харесах, трябват 7 месеца, за да е готова, така че и аз след две седмици ще съм по магазините. Дано наистина е моята.

# 104
  • Пловдив
  • Мнения: 1 389
Както казва тате "и златна да е веднъж ще я носиш, за няколко часа" на човека му писна вече, но е прав. Аз видях модели от Одрин бяха хубави качвам няколко, наистина не са лоши.



Общи условия

Активация на акаунт