Сватба, булките на 2019, тема 8

  • 29 514
  • 455
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 11
Идвам да ви покажа малко снимки, защото с вас преживях толкова трепети, че съм безкрайно благодарна за всичко.
Аз съм много доволна от нашия Ди джей, Стоян Петров, много премерен, всичко беше супер, спечели ме още като се запознахме и ми каза, че ако искам поп фолк на сватбата, той не е моя човек Simple Smile и веднага се разбрахме.
При нас се сбъдна една голяма мечта, и двамата с мъжа ми сме фенове на Стефан Вълдобрев до безобразие, ходили сме на няколко концерта и много искахме да дойде той.. до последно не беше ясно дали ще успее, но накрая се появи ударно, без анонси, директно влезе и почна да пее "По-полека". Хората бяха във възторг, стана супер купон, всички бяха на дансинга. Беше наистина вълшебно..за нас основно, защото имаме особен сантимент към музиката му.

Украсата ни беше по моя идея, исках да е зелено и бяло, много ми хареса как са се справили момичетата, а и като цена е в пъти по-ниско от прехвалените агенции, с които си уреждахме сума ти срещи, после с месеци ги чаках за оферта, някои дори ме забравиха...Всичко има причина, така или иначе, хубавото е, че крайния резултат е удовлетворителен. Снимките, които имам обаче са от преди съвсем да се нагласи ресторанта и не го представят в цялата прелест, в която беше като влязохме, но поне може да се добие представа.
Скрит текст:






Здравей,
Понеже и аз съм супер фенка на Стефан Вълдобрев, както и голяма част от гостите на сватбата ни, се чудя как се свърза с него и колко му беше хонорара. Ако искаш може да ми отговориш и на лично, но не искам да се излагам да му пиша и после да се окаже, че ни е много над бюджета.

# 451
  • Мнения: 1 713
Добро утро , вече съпруги ! Пише ви една бъдеща госпожа , след има няма два месеца . Останаха дребни неща, с по - точно сега имам нужда от помощ за намирането на украшение за коса . Тези които намирам са или много скъпи или пък не ми допадат Disappointed

Току- що ми излезе това на реклама в инстаграм, цените са уж намалени, но са съвсем ок:
https://all-jewels.com/store/category/hairaccessories

# 452
  • Мнения: 100
Привет, момичета ! Имам питане към преминали шумотевицата и организирането на сватбения ден . Предложете магазин или сайт за дълги рокли , подходящи за лятна сватба . не съм булка, майка съм.

# 453
  • Мнения: 635
Здравейте, и аз имам въпрос за тези, които вече са празнували своите сватби Simple Smile Има ли някой (булка или гост) с лично впечатление от организацията и храната в Интер Експо Хотел? Благодаря предварително!

# 454
  • София
  • Мнения: 91
Здравейте, и аз имам въпрос за тези, които вече са празнували своите сватби Simple Smile Има ли някой (булка или гост) с лично впечатление от организацията и храната в Интер Експо Хотел? Благодаря предварително!
Не съм бил клиент, но съм работил десетки пъти във всички възможни зали на хотела. Ако сте 50-80 човека, за вас са двете зали на втория етаж. Залата на първия етаж е за повече хора , по тъмна е и има специфични колони. Градината стаяа за изнесен ритуал. Не мога да коментирам цени и условия, но храната винаги е била добра, и персонала бърз, приветлив и учтив.

# 455
  • Мнения: 635
Здравейте, и аз имам въпрос за тези, които вече са празнували своите сватби Simple Smile Има ли някой (булка или гост) с лично впечатление от организацията и храната в Интер Експо Хотел? Благодаря предварително!
Не съм бил клиент, но съм работил десетки пъти във всички възможни зали на хотела. Ако сте 50-80 човека, за вас са двете зали на втория етаж. Залата на първия етаж е за повече хора , по тъмна е и има специфични колони. Градината стаяа за изнесен ритуал. Не мога да коментирам цени и условия, но храната винаги е била добра, и персонала бърз, приветлив и учтив.

Много благодаря за отговора! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт