Аджибадем Сити Клиник - Болница Токуда - тема 30

  • 55 407
  • 759
  •   1
Отговори
# 630
  • Мнения: 999
Това натискане ми беше със сигурност най-ужасния момент от цялото преживяване, и двата пъти. Важно е, на мен ми се беше получило леко задържане и се наложи да ми сложат някакъв медикамент, но беше кошмар. Съвсем инстинктвино бутах ръката на Илиев единия път, колкото и да ми беше неудобно, просто няккаъв рефлекс.

# 631
  • София
  • Мнения: 7 645
те сигурно всичко са преживявали, така че не ги бърка....

И мен ме натискаха, след секцио натискат навсякъде. Аз даже едно време във Вита бях и с чувалче на корема да ми натиска веднага след операцията.
Като идваха да натискат поемах въздух, стисках зъби и притаявах дъх, поне е за секунди.

# 632
  • Мнения: 16 871
На мен ми сложиха лед след операцията. 2 в 1 ефект.

# 633
  • Мнения: 3 902
Нищо не са ми слагали, болеше си, ама дори не ми е хрумвало, че имам избор освен да изтрая и си траех

# 634
  • София
  • Мнения: 1 678
Това натискане практика ли е? Аз имам секцио в Надежда и там нито мен, нито другите са ни натискали?!..

# 635
  • София
  • Мнения: 11 489
2013 всички в стаята ни натискаха JoyJoy
Освен в Надежда, знам че има и други болници, в които не натискат.

# 636
  • Мнения: 1 501
Мен ме натискаха 2017та в Токуда. Аз лично на третия път беше една по-old school акушерка, която ме натисна така силно, че повърнах от болка и издивях. Още не ме беше пуснала спиналната напълно в краката, а на корема вече беше. И дори не можех да се обърна настрани. Викам и ще повърна и ще се задавя, излез и не се връщай повече. Ще.ме уморите ттук хаххаха

# 637
  • Мнения: 610
Здравейте, може ли да ми препоръчате дерматолог в Токуда. Имам розов лишей, а и малката има някакви петна. Благодаря.

# 638
  • Мнения: 52
Леле! Страшно звучи като го разказвате!
Първото ми секцио беше в Щерев и там никой не ме натискаше. Увиха ме в колан и ми сложиха тежести. Колан си купих и за вкъщи и ми беше мн добре. Иначе имах чувството, че ще ми изпопадат органите.

# 639
  • София
  • Мнения: 11 489
Не е чак болка на умирачка това натискане, споко. Аз по-скоро се бях панирала, че ме натискат около операцията, а след време си дадох сметка, че е доста над нея. Честно казано, покрещях повече от страх, отколкото от болка Joy

# 640
  • Мнения: 53
Мен също ме натискаха основно първия и втория ден след секциото - гадно си беше, но с всеки ден ставаше по-добре. Колан ми казаха да не ползвам, а да си оставя мускулите само да се справят. 2 седмици вече минаха и коремът ми се прибра на 90%.

# 641
  • Мнения: 177
Доцент Дърленски

Здравейте, може ли да ми препоръчате дерматолог в Токуда. Имам розов лишей, а и малката има някакви петна. Благодаря.

# 642
  • Мнения: 150
Доц. Д-р Демерджиева - много внимателна и приятна жена. Водих и детето ми при нея, само добро мога да кажа.

Здравейте, може ли да ми препоръчате дерматолог в Токуда. Имам розов лишей, а и малката има някакви петна. Благодаря.

# 643
  • Мнения: 6 699
Heart д-р Къчева и д-р Котевска Heart
Дерматологията на Токуда е супер, с изключение на Л.П, която си е злобарка.

# 644
  • Мнения: X
Да не се получввта тия джобове от това натискане 🤔

Общи условия

Активация на акаунт