Модни консултации 41

  • 43 236
  • 773
  •   1
Отговори
# 390
  • Мнения: 4 740
Имам един тъп въпрос.. Мисля да си взема нова чанта за есен-зима, но понеже съм решила да не е от най-евтините и се чудя какъв цвят да бъде? Не обичам черни чанти, а якетата ми са в тъмно синьо, винено и едно тъмно бежево...
Та според вас каква чанта по-универсална да си взема за всеки ден?

# 391
  • София
  • Мнения: 174
Имам един тъп въпрос.. Мисля да си взема нова чанта за есен-зима, но понеже съм решила да не е от най-евтините и се чудя какъв цвят да бъде? Не обичам черни чанти, а якетата ми са в тъмно синьо, винено и едно тъмно бежево...
Та според вас каква чанта по-универсална да си взема за всеки ден?

сива Simple Smile

# 392
  • Бургас
  • Мнения: 5 933
Извинявам се за третият пост, но не ми позволява да изтрия горните два, а нещо не ми се получи с линковете
Предложенията ми бяха за цвят карамел или сиво

# 393
  • Мнения: 364
Аз съм за тъмносиня или бордо, ще си пасва и с трите цвята якета.
Сиво и бежово не ми се връзва.

Последна редакция: вт, 17 сеп 2019, 23:18 от Maya Petrova 601620

# 394
  • Мнения: 4 740
Благодаря момичета, аз имам сива чанта, пасва на синьото и вишневото яке, на бежевото - не. Имам и червена чанта, но не е така тъмна колкото ми се иска и я нося главно лятото... Сега също се замислих за тъмно синя, но не знам дали ще намеря хубав модел, не много малка по размер... Rolling Eyes
Иначе не ми се купуват различни цветове, просто защото не ми се сменя чантата всеки ден с всички боклуци, които мъкна в нея...  Smile

# 395
  • София
  • Мнения: 1 734
Горчица, карамел - и с трите цвята ще подхожда, а и ще бъде акцент.

# 396
  • Мнения: 8 977
@lunna pateka
якетата ти са сигурно едноцветни, като сложиш и панталони в черно, или дънки ще стане скучна работа, затова си вземи една малко по-пъстра чанта, в която има поне 3 цвята, шаренка си я представям, за да оживиш малко якетата и панталоните/полите. Чантата не трябва да е в цвета на обувките, а напротив. Не се стреми и да повтаряш цвета на якето.
Не можах да намеря подходящ модел за илюстрация, но все пак:

Скрит текст:



# 397
  • Мнения: 4 740
Аз много харесвам цветни чанти, имам една на Desigual на цветя на тъмно кафяв/черен фон. Лошото е, че повечето цветни чанти са малки, а аз в ежедневието си нося доста неща и ми трябва поне средна чанта... А големи цветни не съм виждала интересни.... Даже харесвам тези бродираните като гоблен чанти, но и те са малки за моя стандарт... Дайте идеи в кой сайт да погледна за интересни чанти.... Rolling Eyes

# 398
  • Мнения: 3 290
Имам точно 2 големи чанти тъмносиня и черна. Така си седят. Останалите 5-6 са малки и различни цветове и нося само тях. В момента изобщо не ми харесват големите чанти. В малките си побирам голям портфейл, 2 телефона, огледало, червило, ключове и документи. Размер около 22 на 17 см.

# 399
  • Мнения: 18 020
https://www.obuvki.bg/boti-jenny-fairy-wyl1102-9-black-1.html?ut … paign=lowerfunnel

Ето този тип са ботите, чиято височина /дължина/ ми е трудна. Някои дънки са ми по- дълги, но не чак толкова, че да влязат в тях...трудна работа с две думи

# 400
  • София
  • Мнения: 38 815
Аз такива боти бих сложила само с чарлстон или широк панталон. Иначе са за пола и рокля, според мен.

# 401
  • Мнения: 3 439
Тези боти мога да ги сложа на абсолютно всичко, само да не са черни Joy

# 402
  • Мнения: 5 832
Стана ми интересно за бельото, което предлага Николета Лозанова, може ли линк?
https://nlforyou.com/

На Николета хич не ми харесва бельото, а още по-малко искам да нося нейните инициали, които са щамповани с огромни букви.
Дреме ми за буквите, да няма да ходя по бельо, че само това да ме спре.Grin
Аз също не я харесвам като публична личност, но няма как да отрека, че бельото изглежда доста добре и подходящо за слаби жени с голям бюст.

# 403
  • Мнения: 24 467
От видяното от сайта за бельо на тази дама ми допадна само този комплект:
https://nlforyou.com/collections/freedom-collection/products/bla … rt-buzz-and-thong
и то за фитнеса, че е и памучен. За останалото точно за голям бюст не бих го препоръчала. Не ми изглежда като да има подходящата поддръжка:
https://nlforyou.com/collections/freedom-collection/products/whi … ace-bra-and-thong

Скрит текст:
/Въобще не обсъждам самата Лозанова - това не е по темата./

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 13:10 от Judy

# 404
  • София
  • Мнения: 38 815
Това бельо е като за дъщерята.

Общи условия

Активация на акаунт