Кой е любимият ви виц? Нека се посмеем заедно... - 24

  • 99 215
  • 736
  •   1
Отговори
# 450
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 439
Конкурс за къс разказ на тема:
 "Мир. Тишина. Спокойствие."
Спечелилият е мъж, който написал
кратко и ясно: "ЖЕНАТА СПИ..."   

Баща съветва дъщеря си:
-Дъще, вече си голяма, време е да завъртиш
главата на някой глупак. Ако не знаеш как, питай майка си... 

# 451
  • София
  • Мнения: 20 084
Мозъкът ми прилича на браузър - отворени 19 прозореца, три от тях не реагират, а откъде се носи музика, идея нямам.

Вегетарианците не остаряват, те повяхват...

- Мило, едно пиленце ми каза, че не можеш да готвиш...
- И кое е това пиленце?!
- Ами това в супата... суровото.

- Два билета за "Междузвездни войни".
- На кой ред?
- 10-ти.
- От коя страна?
- Тъмната, ако обичате.

- Брат, знаеш ли английски?
- Да.
- А какво е "Welcome?"
- Килимче за пред вратата...

# 452
  • "Винаги прави това, което сърцето ти казва."
  • Мнения: 655
Блаже и Мара били прочути в цяла Македония, че за целия си 50-годишен брачен живот нямали дори едно спречкване. В деня на 50-годишнината им, дошъл екип на националната телевизия, да вземе интервю от щастливата двойка и попаднал на Блаже, който кротко си пиел ракията. На въпроса на какво отдава безоблачното им съществуване като семейство, Блаже гаврътнал чашката и започнал да разказва отдалече.
- Като се оженихме, двамата с Мара заминахме на меден месец в Испания. Там, наред с другите забавления, на третия ден от пребиваването ни, ни заведоха в елитна ферма, да яздим коне. На мен ми се падна една много красива и кротка кобилка, та нямах проблеми, яздех и си свируках. Добре, ама на Мара ѝ се падна много лют кон, язди, що язди и я хвърли на 2 метра. Мара става, поотръска се от прахта, па го помилва по гърба и с нежен глас каза "Това ти е първият път!" Продължихме да яздим, минахме 100 метра, конят се подплаши нещо и пак хвърли Мара. Тя пак се изправи, поизтупа си дрехите, поопипа се, че беше цялата насинена и пак помилва коня и му каза "Това ти е вторият път!" Не мина много време, гледам конят пак хвърли Мара. Тогава тя се изправи и без да каже дума, извади пищов и го гръмна между очите.
Аз се развиках "Какво направи, к*чко, майка ти мръсна, нормална ли си, какво толкова ти направи добичето, ти знаеш ли колко струва такъв кон?"
А Мара се обърна към мен и с нежен глас каза "Блаже, това ти е първият път"...  Joy

# 453
# 454
  • Всеки ден трябва да се инжектираме с малко фантазия, за да не умрем от реалност: Рей Бредбъри
  • Мнения: 4 327
Момичета, повече никога, ама никога не оправяйте нещо у дома, което можете самички! Преди три дена заредих акумулатора на семейният ни аварирал автомобил, смених спуканата му гума, смених гумичката на течащия кран и подлепих с полиуретанова паста няколко плочки в кухнята... вече трети ден текат интензивни скандали у дома - кой е майсторът-любовник и дали изобщо е само един?!

# 455
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810
Това последното е много яко! Grinning

Почивките на Бали се отлагат щот сламата подгизна....
..............

На касата
- Може ли да платя с карта?
- Да
- Ето вале купа.
..............

Ако е вярно, че хапят само женските комари, значи снощи в спалнята ми имаше моминско парти...

# 456
  • Карлово
  • Мнения: 4 651



този е малко стар ама златен.

и



Последна редакция: чт, 24 окт 2019, 10:32 от ДамаТрефа

# 457
  • забравих си мисълта...
  • Мнения: 5 728
Жена в командировка пише SMS на мъжа си:
"Скъпи, накратко. Трябва да сте в детската градина 8:10-8:15, значи събуди Мимето 7:30-7:35. Обуй и чорапогащника, тъмно-сините джинси, тениската от второто чекмедже, най-долу, виолетова или малинова блузка ( чекмедже - второ, долу). Всичко е в скрина. Вземете розовата рокля - окачена е в нашия гардероб, в отделението за ризи на малка закачалка, бели чорапки, сандалки. В градината я преоблечи. Опитай да и направиш две опашки. Ластичките са в най-горното чекмедже на скрина, в бяла кутийка под обувките с картинки. После виж какво е времето. Или и сложи розовото палто, виолетовата шапка и розовия шал, или зеленото, пухкаво , същия цвят шапка, без шал, на крачетата - новите ботушки. Провери и наготви всичко тази вечер. Ако нещо не намериш, звънни и питай, не спя още."
Мъжът отговаря:
"Решихме да не ходим на градина"
*****************
Питане в български кулинарен форум :
"Може ли да се гарнират хапките с черен хайвер и сьомга с магданоз, вместо кориандър?"
286 отговора, включително и от админа :
"Да Ви приседне дано!"
******************
ID търси талант. След изпълнението на религиозна ислямска песен, член на журито коментира:
- Оценявам изпълнението ти с 9/11. Песента е бомба!

# 458
# 459
  • Мнения: 1 332
Момичета, повече никога, ама никога не оправяйте нещо у дома, което можете самички! Преди три дена заредих акумулатора на семейният ни аварирал автомобил, смених спуканата му гума, смених гумичката на течащия кран и подлепих с полиуретанова паста няколко плочки в кухнята... вече трети ден текат интензивни скандали у дома - кой е майсторът-любовник и дали изобщо е само един?!
Този е аналогичен на другия, където съпругът решил да подари букет на жена си без причина и тя - Мръсник! Имаш си любовница!

# 460
  • тук, на мястото си
  • Мнения: 21 810

# 461
# 462
# 463
  • Габрово / но е чистокръвна старозагорка/
  • Мнения: 4 439




# 464
  • Карлово
  • Мнения: 4 651
Баща инструктира сина си за първата брачна нощ:
- Първо я вземи на ръце - ЗАЩОТО това е СИЛА.
После я хвърли в леглото - ЗАЩОТО това е ГОРДОСТ.
После се съблечи пред нея - ЗАЩОТО това е КРАСОТА.
На другия ден синът докладва:
- Всичко направих едно по едно, точно как ме посъветва,тате.
- И после кво стана?
- После си ударих една на ръка - ЗАЩОТО това е НЕЗАВИСИМОСТ!

Общи условия

Активация на акаунт