Забранената ябълка и новите проекти на Онур Туна и Севда Ергенджи Тема 22

  • 32 462
  • 737
  •   1
Отговори
# 675
  • Мнения: 167
СПОЙЛЕРИ
Случаите са същите, а историята на Али е с леката промяна, че братчето му умира, като пада от влак, а тук бива затрупан в мина.
Другия епизод ще продължат да се карат за детето, което Ферман иска да има. Накрая просто ще се стигне до това, че не иска и ще приключи всичко и доколкото помня нейния персонаж изчезва след това. Този Демир също, който е също би трябвало да излезе от сериала, ако следват плътно, защото прави нещо, което е в разрез с правилата и в случая Танжу и Ферман ще му кажат да се премести в друга болница и го прави. В последствие май ще се окаже и че доктор Адил ще има тумор в главата. Но това е по-нататък. ;д

# 676
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Благодаря Чукур : )
Е, ще видим за Белиз и Демир дали ще ги извадят.

# 677
  • Мнения: 9 543
Благодаря Чукур : )
Е, ще видим за Белиз и Демир дали ще ги извадят.

Aз си мисля ,че няма да ги извадят или поне не толкова скоро .А и останах с впечатлението ,че ще следват корейската версия , нали тя е оригиналната .
Някой да знае дали се различава от американската ?

# 678
  • Мнения: 4 872
Добро утро!

СМ: Vk групата Strawberry team  са пуснали бг превод на тийзъра на Скъпо минало. Надявам се е намек, че ще има и превод Wink
Пускам линк от там, но не съм сигурна, че ще се отваря. https://vk.com/video-139981426_456239310

# 679
  • Мнения: 41 928
Добро утро! Hug Hug Hug





Чукур,благодаря за спойлерите! Hug

Боби HugФили Hug

И аз четох някъде,че ще следват корейската версия! Peace Не съм ги гледала! Peace

Марсия Hug,при мен се отваря видеото с превода!Преди време този екип превеждаше ''Пълнолуние''! Peace

ЧД-нови снимки....




малко неясна снимка-Онур/Ферман разпуска м/у снимките с каране на колело...
видеото-https://vk.com/onurtunagreek?z=video-185242994_456239151%2F846d9 … l_wall_-185242994


СМ




Приятна неделя на всички! Hug Hug Hug

# 680
  • Мнения: 6 604
Привет, дружки! wavey

Женския и мъжкия каст на "Скъпо минало".
Прекрасна Ипек.


# 681
  • Мнения: 934
      Добър вечер мили Момичета и Момче, wavey


      Не съм ви писала вчера и днес,защото наваксвам от 2-3 седмици насам, всичко което изпуснах и трябваше да го продължа. Joy
      От 2 месеца гледам Навсякъде ти и Любов на показ. ЛП го гледам на руски, не съм най големия специалист по този език, но разбирам всичко и за мен не е голям проблем. Пък и не ми е 1-вия сериал, който гледам на този език, да кажем справям се. Изгледах 2 серии от Сливане, изгледах 2-те преведени серии от Ябълката. ЧД го оставих за десерт и ще го гледам по 1 серия, за да мога да му се насладя.Въобще се отдадох в почивните дни единствено и само на турски дизита. Мисля, че добре наваксах, че бяха се събрали много за гледане.
       Благодаря на нашето Момче за информацията за американската и корейската версия на ЧД, нищо от това не съм гледала , затова ми беше интересно.
        Благодаря и на Марсия за линка на СМ, този сериал го чакам с нетърпение, дано StrawberryTeam се заемат с превода, ще се радвам много.
        Виждам, че темата се оживи със започването на новия сезон, за което съм доволна. Дори в някакъв момент да не пиша аз задължително ви чета и се наслаждава на всичко публикувано от вас, благодаря ви.
         Желая ви лека вечер и успешна нова седмица. bouquet

# 682
  • Мнения: 41 928
Добро утро! Hug Hug Hug



Дъга Hug,благодаря за новите снимки! bouquet

Таня Hug

Днес е денят на ЗЯ!Да видим какви ще са новите планове на комбината Йълдъз-Ендер с/у Шахика!И как ще отвърне шейтана! Laughing

Мелис/Асуман е на сета!Явно маман ще пристигне да види внучето си!




СМ


нови


актрисата Хюля Дуяр,която ще играе майката на Ипек/Севда


ЧД

от вчера...
https://vk.com/onurtunagreek?z=video-185242994_456239154%2F3087e … l_wall_-185242994





Приятен ден и щастлива седмица! Flowers Four Leaf Clover Flowers Rose Flowers Four Leaf Clover

# 683
  • Варна
  • Мнения: 7 505
Привет момичета!
wavey

Едно много интересно кафе и от мен Grinning


ЗЯ:
Днес е денят : )
Да си припомним описанието на 51 серия:
Ендер и Йълдъз правят нов план, за да покажат на Халит истинското лице на Шаика. Докато си мислят, че планът им се е увенчал с успех , ги разтърсва смъртоносен обрат , над който Шаика дълго е работила.  


С Ели сме се разбрали аз да пусна новата тема. Готова е и само чака да се допише тази : )

<= седмичния рейтинг Hands Clap
с рекордьорите GrinningWear Crown


2 от сериалите ни са в топ 10 Two Hearts

чакаме си и третия : ) да е там


Ердем, който игра Дюндар в ЗЯ - бил поздравил ЧД в ТТ за рейтинга, като писал веднага да се извика пожарната Fire Engine : )))) и сложил синьо око - да им било против уруки Grinning, а Онур му писал , че празнували.

Аз пък от къде реших ,че Аксой има общо с Докторите InnocentRelievedSatisfiedSweat Smile - той продуцента е съвсем друг. Joy Преди нали писах ,че Аксой сигурно скача до тавана : ))))  от кеф - ами друг път ще му е явно Wink

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 10:44 от BVAR

# 684
  • Мнения: 9 543
Хелоу дружки Ябълки Heart Eyes
Злати Hug , Боби Hug
ЗА - Силно се надявам да върнат динамиката на сериала , защото последните два епизода ( въпреки рейтинга , както вече писах те нямат голяма конкуренция , а и лежат на стари лаври ) зациклиха .
СМ - Сечкин е ужасен , като поп е .Дано после да му променят визията .Бурак Я. с тези мустаци е като чичка от село , най ми харесва третия хубавец , забравих му името .За Грозника - неандерталец нямам думи
ЧД - Рускините , върли фенки на Онур го критикуват заради клипчето дето пие сок в колата .Не го харесват такъв , бил пощръклял заради високия рейтинг . За мен пълни глупости .Като се крие и не публикува нищо - лошо , сега пък недоволни . Но много ме разсмиват в новата група за Онур .

# 685
  • Мнения: 6 604
Здравейте, момичета и момче! doh

Пожелавам ви успешна нова седмица!

Специално за Марси Hug преведох от руски интервюто с Танер Олмез.

💥 Интервю на Танер Олмез  за „Hürriyet“.
   
Ж: „Доктор Чудо“ е най-рейтинговия сериал през този телевизионен сезон. По какво се различава той  от останалите сериали?

Т.О.  В него няма богато момче и бедно момиче, няма полиция и мафия. Действието не се развива в богаташка къща. Ние не показваме насилие над жени, стрелби и оръжия. На всички нас вече ни писна да гледаме едно и също.

Ж. Какво бихте разказали  за персонажа си на хората, които не са гледали сериала?

Т.О. Как така не са гледали? Всички гледат.. /Смее се./

Ж. Тогава ще ви попитам така: за първи път в историята на турската кинематография  ние гледаме сериал, в който главния герой страда от аутизъм. Когато прочетохте сценария, не се ли изплашихте?

Т.О.  Не. Казах на продуцентите: По волята на Аллах и със съгласието на Пророка, моля ви дайте ми да изиграя тази роля. А ако  изберете вместо мен някой друг, нека той да се подготви за нея, общувайки с болните, а не с продуцентите и сценаристите. Защото трябва да го направим така, че да не обидим тези хора, семействата им, съседите…


Ж. Вие така ли се подготвихте? Персонажът, който играете има синдрома на саванта. По какво се различава той от аутизма?

Т.О. Аутизмът има различни проявления. Синдромът на саванта е изключително рядко явление. Накратко казано, човек притежава особени таланти в определени области на знанието. Когато едната страна на мозъка не се използва достатъчно, другата работи с пълна сила.

Ж. Вие самият губите съзнание, когато видите кръв. Това истина ли е?

Т.О. Да, не мога да гледам кръв. Например, когато си купих нов нож, много остър и си порязах пръста с него, аз веднага легнах, защото знам, че всеки момент може да загубя съзнание. Помолих приятелката ми да ми донесе нещо сладко. Изядох го и това ми помогна да дойда на себе си.

Ж. А това не създава ли проблеми на снимачната площадка?

Т.О. Това е сериал, ние не работим с кръв. Това, което вие виждате е сироп от вишни и даже мога да го изпия. /Смее се./

Ж. Какво значение имат ръста и външната красота и как изглеждаш на екрана?

Т.О. Много голямо. Хората ценят красотата, но трябва също да имаш и сърце. Само красота не е достатъчна.

Ж. Вие благодарение на кое от двете успяхте – красотата или сърцето?

Т.О. А нима аз съм красив, че ме питаш това?

Ж. Не ме разбрахте правилно. Свикнали сме на някакви стандарти: мускулесто тяло, очи в необичаен цвят, висок ръст… Вие сякаш преборихте този стереотип, играейки главна роля.

Т.О. Не мисля, че  съм първият, който е успял в това. Съзнанието на продуцентите и на хората, които правят телевизия вече се промени. Те си казват: Ще пробваме с тези момчета, те са добри, темпераменти са. В сериала „Доктор Чудо“ те го направиха и ето че успяхме.


Източник: https://vk.com/turkhaberinterview

До довечера!

# 686
  • Мнения: 41 928
Привет! Hug

Боби Hug,този седмичен рейтинг,който си пуснала е до събота!Аз изчаквах за да се нанесат корекциите на излъчените от снощи сериали!На Aşk Ağlatır му падна рейтинга на 4.58%️ и така ЗЯ мина с едно место напред! Peace

Ето го окончателния....

1.      Mucize Doktor   % 15,48   12,69 Milyon

2.      Çukur   % 8,81   7,22 Milyon
3.      Bir Zamanlar Çukurova   % 8,81   7,22 Milyon
4.      Hercai   % 8,25   6,77 Milyon
5.      Eşkıya Dünyaya Hükümdar Olmaz   % 8,04   6,59 Milyon
6.      Kuzey Yıldızı İlk Aşk   % 7,37   6,04 Milyon
7.      Afili Aşk   % 6,47   5,31 Milyon
8.      Arka Sokaklar   % 6,39   5,24 Milyon
9.      Yasak Elma   % 5,80   4,76 Milyon
10.      Sen Anlat Karadeniz   % 5,51   4,52 Milyon
останалите....
Скрит текст:
11.      Her Yerde Sen   % 4,71   3,86 Milyon
12.      Aşk Ağlatır   % 4,58   3,76 Milyon
13.      Kimse Bilmez   % 4,14   3,39 Milyon
14.      Zalim İstanbul   % 4,07   3,34 Milyon
15.      Çocuk   % 3,75   3,08 Milyon
16.      Benim Adım Melek   % 3,70   3,03 Milyon
17.      Benim Tatlı Yalanım   % 3,32   2,72 Milyon
18.      Payitaht Abdülhamid   % 3,18   2,61 Milyon
19.      Elimi Bırakma   % 2,98   2,44 Milyon
20.      Kardeş Çocukları   % 2,98   2,44 Milyon
21.      Yemin   % 2,78   2,28 Milyon
22.      Bir Aile Hikayesi   % 2,72   2,23 Milyon
23.      Şampiyon   % 2,63   2,16 Milyon
24.      Kalk Gidelim   % 2,42   1,98 Milyon
25.      Kuzgun   % 2,17   1,78 Milyon
26.      Vuslat   % 1,79   1,47 Milyon
27.      İkimizin Yerine   % 1,43   1,17 Milyon
28.      Beni Bırakma   % 1,24   1,02 Milyon
29.      Yaralı Kuşlar   % 0,97   0,79 Milyon
30.      Canevim   % 0,95   0,78 Milyon
31.      Sevdim Seni Bir Kere   % 0,71   0,58 Milyon

Фили Hug



ПП Дъга Hug,благодаря за преведеното интервю с Танер!Аз го видях на руски ез.,но не го пуснах в темата! Peace

# 687
  • Варна
  • Мнения: 7 505
ОО ми още по-добре Злати : )))))
И аз имах сънения ,че не са включили неделята, ама реших , че няма да объркат сметките - пък то виж ти : ))))

Дъгичке Hands Clap трябва да се грижим за другарчетата от темата Hug
И аз гледам да попревеждам нещо, но по-малки неща.

# 688
  • София
  • Мнения: 3 497
Привет!
ДЧ.  Превъзходен рейтинг! От както гледам турски сериали аз лично не съм видяла такъв рейтинг. Браво! Напълно заслужено! Всички гледат "Доктор чудо", както казва Танер Олмез.

Дъгичке, хиляди благодарности за преведеното интурвю.Flowers Rose
Колко много истини казва ТО!  

# 689
  • Варна
  • Мнения: 7 505
50 нюанса Онур Stuck Out Tongue Winking Eye по-скоро 1001 са Joy Много енергия има в тоя човек.
Снимките били от него.

ЗЯ - ооо, много хубав постер са си направили. Искам да го пуснат на снимка само него.

Общи условия

Активация на акаунт