Астропрогноза от Новолуние до Пълнолуние и обратно

  • 40 194
  • 357
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 750
Ето ме! Flowers Hibiscus Smiling Imp Heart Grinning .Обаче се "скатавам". Пиша за следващия период между днешното Новолуние и следващото Пълнолуние,което ще е с Лунно затъмнение.Всъщност ще навлезем в коридора на затъмненията : от 01.06 докъм 10.07.

# 226
  • Мнения: 10 210
❤🌼 🤗Очаквам с нетърпение! 🧐

# 227
  • София
  • Мнения: 2 016
Ако днешното Новолуние в Близнаци е във 20:38 ч., това вече си е вечерта, кога да си напишем желанията? Може ли утре сутринта по светло?

# 228
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Може.
Новолунието е едва във 2-ия градус на Близнаци. Така че общо взето цели 2 дни Луната ще е в същия знак, където е и Слънцето.
Лично аз мисля, че утре целият ден ще бъде подходящ за писане на новолунните желания.

# 229
  • При децата ми
  • Мнения: 6 082
А, важи ли и тук правилото, че е добре желанията да се пишат през светлата част на деня, или това е само за "дървото на желанията"?

# 230
  • Мнения: 3 856
Аз съм доста скептична за тези желания. Особено с ретроградните планети, начело с Венера в Близнаци.

# 231
  • София
  • Мнения: 2 016
Новолунието е в тригон със Сатурн, смятам че дори и ретрограден ще даде реализъм и стабилност.

# 232
  • Мнения: 3 856
Може, всеки трябва да постъпва така, както го усеща.
Аз като цяло не обръщам толкова внимание на тези новолуния, не пиша и желания. За мен наталната карта е най-важна, каквото е заложено там, рано или късно се случва, когато има предпоставки. Ако не е “написано” в нея, каквито и транзити/прогресии/дирекции да се проявяват, нещата няма да се случат.
Напоследък все по-често си гледам картата с въздишка, заради разположението на Слънцето и Луната, но такава ми била съдбата ...

# 233
  • София
  • Мнения: 2 016
Аз пускам с научна цел. До сега съм пускала само на миналото Новолуние. Интересно ми е някой с повече опит да сподели.

# 234
  • Мнения: 1 750
Аз съм с научна цел : пиша от доста години желания,даже скоро изхвърлих две тетрадки ,пълни с описания,предположения и какво се е случило. Та, от опит мога да кажа,че са се случвали само онези желания и проекти,които наистина са ми били необходими - някъде около 30%. Винаги пиша 8 желания.Забелязах,че някои се случват по-късно ,напр. след ок. 3 месеца.Имам и желания,които съм писала няколко Новолуния подред,но не са се случвали.

# 235
  • Мнения: 1 287
19:38 е часът, в който се случва новолунието в Близнаци
Приблизително в 16:40 Луната влиза в Близнаци. В ден на Венера, час на Меркурий. За тези, които си пишат новолунни желания, то тогава е периодът от време, в който могат да започнат да си пишат желанията, да формулират намерения. И докато Луната е в този зодиакален знак.
Сферата на желанията е препоръчително да е свързана с домовете, които управлява Меркурий, естеството на неговият зодикален знак и позиция по дом. Планети в Близнаци.
Новолунието попада в ден на Венера. През различните моменти от денонощието се сменят различни планетни часове. На въпроса - кога ? Предлагам да си изберете часови управител, на който искате да наблегнете.
За справка ето един часоводител

Часовете са калкулирани с координати за София

За днес - ден на Венера




За утре - ден на Сатурн

Последна редакция: пт, 22 май 2020, 13:54 от starinthenightsky

# 236
  • Мнения: 24 410
И аз съм споделяла. Намерих желания писани преди година, за които бях забравила. Основното ми желание, което и до ден днешен ми изглежда по-скоро невъзможно, се беше случило Simple Smile

# 237
  • Мнения: 1 287
някъде около 30%. Имам и желания,които съм писала няколко Новолуния подред,но не са се случвали.

Е, аз съм скептик. Иначе заявяването на желание в писмен вид, щеше да е ключът към изпълнение на най-смелите ни желания. Стига само силно да ги поискаме. Независимо кога и за какво. Не че не знам за силата на енергията, но в неподходящото за желаното време, тя едва ли ще роди нещо. В случай, че се изпълни желаното, просто сме в съзвучие с периода, "натиснали" сме и без това активно бутонче, не е защото сме заявили желанието си в писмен вид.

# 238
  • При децата ми
  • Мнения: 6 082
Аз съм с научна цел : пиша от доста години желания,даже скоро изхвърлих две тетрадки ,пълни с описания,предположения и какво се е случило. Та, от опит мога да кажа,че са се случвали само онези желания и проекти,които наистина са ми били необходими - някъде около 30%. Винаги пиша 8 желания.Забелязах,че някои се случват по-късно ,напр. след ок. 3 месеца.Имам и желания,които съм писала няколко Новолуния подред,но не са се случвали.

Титания, защо осем?Simple Smile
Винаги пиша по 10 желания. Пиша ги от три години някъде с едно или две прекъсвания. Почти всеки месец желанията ми са едни и същи.Simple Smile От около година гледам  в кой дом попада Новолунието и пиша желания съобразени с това. Скромното ми мнение е, че работят желанията и още как!:smile:

# 239
  • Мнения: 1 750
Титания, защо осем?Simple Smile
Винаги пиша по 10 желания. Пиша ги от три години някъде с едно или две прекъсвания. Почти всеки месец желанията ми са едни и същи.Simple Smile От около година гледам  в кой дом попада Новолунието и пиша желания съобразени с това. Скромното ми мнение е, че работят желанията и още как!:smile:
Такава бройка съм си измислила.Числото 8 аз го свързвам с Уран. И друго - прегледах Новолунията две години напред - винаги имат някакъв аспект с Уран.

Общи условия

Активация на акаунт