Астропрогноза от Новолуние до Пълнолуние и обратно

  • 40 005
  • 357
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 1 750
Да,възможни са и такива изяви на това явление. Да припомня,че сме в коридора на затъмненията до 16.12. На 14.12 ще имаме Слънчево в 23-ия градус на Стрелец - много огън, много земя,малко вода и никакъв въздух :няма планети във въздушни знаци ,което означава,че  комуникацията и разбирателството ще са някъде там и ще чакат датата 21.12.2020г.
Повече съм писала в сайта си.

# 286
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 793
Слънчевото затъмнение на 14.12. прави съвпад с моя ЮЛВ (2°03’) и Нептун (4°08’). Да се окопавам ли в землянка?! Или аспектите са по-скоро положителни?

# 287
  • Мнения: 1 750
Слънчевото затъмнение на 14.12. прави съвпад с моя ЮЛВ (2°03’) и Нептун (4°08’). Да се окопавам ли в землянка?! Или аспектите са по-скоро положителни?
Явлението е в 23-ия градус в Стрелец ,а не в началото на знака,където са Вашите ЮЛВ и Нептун. Считам,че това Новолуние ще е по-скоро полезно за изясняване  или прикриване на неща от миналото - това зависи от личната рождена карта на всеки човек.

# 288
  • Мнения: 2 697
Прекрасен ден беше вчера, спокоен.

На 14.12. Слънцето ще бъде срещу моята Луна
Луната ще е съвпад с моя Нептун
СЛВ близо, все още далеч до Луната ми.

Вярвам в самоконтрола на емоциите:)

Доста шамари и уроци по нептуновси съм изяла, докато се отърва най-вече от отровни хора до себе си.

Последна редакция: вт, 01 дек 2020, 09:46 от Щефи

# 289
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 793
Слънчевото затъмнение на 14.12. прави съвпад с моя ЮЛВ (2°03’) и Нептун (4°08’). Да се окопавам ли в землянка?! Или аспектите са по-скоро положителни?
Явлението е в 23-ия градус в Стрелец ,а не в началото на знака,където са Вашите ЮЛВ и Нептун. Считам,че това Новолуние ще е по-скоро полезно за изясняване  или прикриване на неща от миналото - това зависи от личната рождена карта на всеки човек.
Извинявам се, това са градусите на съвпадите. А иначе ЮЛВ е на 24°58’ и Нептун на 27°16’

# 290
  • Мнения: 1 750
Сега "включих" - давате орбис на Новолунието до Вашите астроточки!  Ако е така - не е необходимо окопаване ,а изясняване с миналото Grinning .

# 291
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 793
Сега "включих" - давате орбис на Новолунието до Вашите астроточки!  Ако е така - не е необходимо окопаване ,а изясняване с миналото Grinning .
Благодаря Hug

# 292
  • Мнения: 1 750
Да допълня - самото явление Новолуние със Слънчево затъмнение е твърде много огнено,т.е има доста важни планети в огнени знаци ,в случая Стрелец и Овен, и затова трябва да сме активни,а не пасивни.

# 293
  • Мнения: 2 804
Да допълня - самото явление Новолуние със Слънчево затъмнение е твърде много огнено,т.е има доста важни планети в огнени знаци ,в случая Стрелец и Овен, и затова трябва да сме активни,а не пасивни.

Съвсем лаишки въпрос, в астро таблиците ми показва, че на 14 декември,че транз Слънце съвпада с нат Нептун , там  е и ЮВ,но и с и нат Венера, която обаче е в Козирог на 2 гр? И Новололунието съвпад с нат Слънце.
Това поне затъмнение по-положително ли е като цяло, от лунното на 30 ?

# 294
  • Мнения: 1 206
на 30 ноември ме събудиха с новината, че трябва да подготвям погребение. Та така тези дни...

# 295
  • Мнения: 1 750
на 30 ноември ме събудиха с новината, че трябва да подготвям погребение. Та така тези дни...
Най-искрени съболезнования,мила "летяща" ! Думите са излишни,но няма как... Лунното затъмнение при теб е проработило буквално.

# 296
  • София
  • Мнения: 3 744
А при мен като съвпадна с Рождения ми ден какво?За момента нищо не отчитам.

# 297
  • Мнения: 1 750
Влиянието е около месец преди и след точната дата и зависи от положението и аспектите,които прави в натала.

# 298
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 793
Аз на 30.11 бях на 2 интервюта за работа. Едното се провеждаше по време на затъмнението. За него знаех от няколко дни. Второто интервю беше на пожар за след няколко часа. И при двете имам някакви съмнения, че не  всичко ще е толкова готино колкото звучи. Интуицията ми се задейства и се оказа, че в една от фирмите може много да си патя (схеми, пари, дела)...От другата фирма още чакам обаждане.

# 299
  • Мнения: 2 697
При мен миналата година затъмнението от 26 декември, резулата беше  след броени дни.
Много прикрита агресия и гняв, която взе връх от нищито,  съвсем непринуден разговор. Късане на връзки завинаги, които не ми липсват, а се овободих морално, материално, емоционално, дето казват стари хора "на сила можеш да вземеш, не да дадеш"
Не мога да си разтълкувам от къде дойде, дали от Лунните възли, които бяха почти до асцедент/десцедент  или Венера се ядоса.

Два месеца по-късно се събудих с новина за погребение, пак по темите 1-7 дом.
Лунни възли в съвпад с асцедент/десцедент, транзитна Луна почти съвпад десцедент, транзитна Венера съвпад с моят ЮЛВ


Сега съм по-обнадеждена, само да е здраве, много по-комфортно ми е от както лунните възли са в Близнаци - Стрелец.

Та, мисълта би беше:), че сегашните затъмнения, живея с надежда за нищо стресиращо, нито пък лошо в съдбовен аспект.

Последна редакция: ср, 02 дек 2020, 11:09 от Щефи

Общи условия

Активация на акаунт