Използваме "бисквитки" (cookies), за да персонализираме съдържанието и да анализираме трафика си. Повече подробности можете да прочететеТУК

Астропрогноза от Новолуние до Пълнолуние и обратно

• 23 603
  • 318
  •   1
Отговори
# 315
Като ви чета се успокоявам, че леко съм се разминала с това затъмнение. Не получих едни пари, които очаквах и ми е много криво, но... важното е да сме здрави, както казва ММ

# 316
  • Sofia
При нас затъмнението май се отрази положително, майка ми получи повишение, аз получих порив да почистя гардероба вчера и изхвърлих доста неща, което ме кара да се чувствам освободена някак.
Не знам нещо друго да е ставало...  Simple Smile

# 317
  • София
Много отрицателно се отрази това затъмнение при мен. Дано да е било това което се случи и да не се провлачва 6 месеца какъвто е срока на затъмненията.

# 318
Предстои  напрегнато  Пълнолуние  в  Лъв на 28.01.2021 г. в 21ч  и  16 мин в 9-ти гр. на знака.Преди това обаче на 19.01 в 21ч и 40мин Слънцето ингресира във Водолей и подкрепя групата на Сатурн ,която става общо 4 бр - Слънце,Сатурн,Юпитер,Меркурий - много въздух и то Водолейски : предстои един месец на изненади, експерименти на ниво управление и закони, на лично - ще се чувстваме като в лаборатория , но ще сме заредени с надежда, енергия за промяна и желание за свобода на избор на каквото и да било. Изненадите дори започнаха : президентът промени по неясни причини  /астрологът му нещо... Mask Grinning /  деня на изборите от 28.03.2021  /ден на Пълнолуние с Луна в Дева-Везни/  на 04.04.2021  /ден на последна четвърт: Луна в Козирог в квадратура със Слънцето в Овен/.

Общи условия

Активация на акаунт