Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 39 878
  • 738
  •   1
Отговори
# 525
  • SF
  • Мнения: 21 264
Да, именно.
А пък и в моя случай става въпрос за приятелски отношения с роднина, които претърпяха обрат и искам да се възстановят.

# 526
  • Мнения: 1 750
Мисля,че Вселената "знае" Grinning за твоето желание и ,ако сега е времето да се сбъдне,то дори може и да не пишеш за това.Понякога мислите ни са по-силни от каквато и да е друга комуникация с Етера.

# 527
  • SF
  • Мнения: 21 264
Simple Smile Весели празници на всички!!!
Ще си напиша желанията на 26-и!
Дано да ни се сбъднат желанията!

# 528
  • Мнения: 1 656
Аз на 26 съм рожденичка Simple Smile какво трябва да е пожеланието ми?

# 529
  • Мнения: 1 750
С Юпитер на Слънцето,дори и в Козирог - каквото си искате!!! Grinning

# 530
  • Мнения: 10 211
До колко часа на 26-ти могат да се пишат желания? 😊

# 531
  • Мнения: 1 750
Най-добре е до 8 часа след точното Новолуние,но някои смятат,че може и докато Луната е в същия знак.В случая и на 27-ми .

# 532
  • Мнения: 1 656
С Юпитер на Слънцето,дори и в Козирог - каквото си искате!!! Grinning
Благодаря! Незнам, плаши ме това затъмнение и това е. А уран ми е върху IC. Колкото и да го тълкувам, не мога да се насоча в коя сфера ще окаже влияние.

# 533
  • SF
  • Мнения: 21 264
Уран върху IC Simple Smile Някой ще се бунтува вкъщи Simple Smile Да не сменяте внезапно дом? Ако живеете под наем, може да получи известие, че собственикът ще продава жилището. И да си го купите. Simple Smile
Шегувам се, но не му се плаши на Уран върху IC. Ще счупиш някои досегашни семейни навици. Коледа къде я прекара? Вкъщи ли?

# 534
  • Мнения: 1 656
В родителите ми на гости, да, чакаме да се местим...но не съм убедена , че затъмнението означава това.
Имаче странното за уран върху ic е , че първия път беше на Великден и се видях с нашите. От тогава не съм ги виждала. Сега на Коледа на връщане пак е отгоре точно ic отново сме им на гости....

# 535
  • SF
  • Мнения: 21 264
Виждаш ли! Не му се плаши на Уран. Ще ви донесе ново модерно жилище.

# 536
  • Мнения: 4 706
За да разбера къде ми попада затъмнението трябва да гледам кои транзитни планети сега са ми в козирог ли? И в кой дом попадат?

Утре слънце и луна, юпитер 5дом и сатурн 6ти дом ще са ми в козирог. 
Да очаквам промята по работата?

# 537
  • SF
  • Мнения: 21 264
Моите всичките са в трети дом. А ще пътувам за 5 дни. Ама... какво да се прави. Когато съм планирала пътуването, изобщо не съм гледала дали ще има затъмнение или не.

# 538
# 539
  • Мнения: 10 013
Весели празници на всички! Hug

При мен затъмнението е в Д7. Очаквам развитие на събития започнали още от затъмненията по оста Водолей-Лъв юли 2018.
Намерих и прекрасен линк, който ми отвори очите и искам да споделя тук:
https://astrofix.net/how-to-find-your-house-rulers-in-astrology/

Открих си "Стрелешките" заложби, или поне ги смятах за такива. Оказа се че има още големи влияния от другаде. Управителят на Д9 ми е в Д5. От там идват твърде специфичните неща при мен. Освен това Д9 ми е във Водолей,
сега съм в Уранова опозиция (не съвсем, но почти. В знака е, но далече от точната опозиция.)
Много от написаното в сайта ми става по мярка, чак настръхнах. Чела съм и другаде, но всичко е било много общо. За първи път попадам на материал който ме описва с такава точност. Много се впечатлих, и затова споделям. Hug
Помага на прохождащи в астрологията като мен.

Как да намерим управителите на домовете:
https://astrofix.net/how-to-find-your-house-rulers-in-astrology/

Управители на домовете:
https://astrofix.net/category/house-rulers/


Такова юнашко желание изпратих към Вселената още на 24ти (подобно като на Есмее), че взе че се сбъдна вчера. Heart Eyes
Вселената си знае работата.



Общи условия

Активация на акаунт