Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 39 687
  • 738
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 10 512
Титания,
От няколко дни чакаме резултати от Пет скенер и уж утре ще са готови! Тази прогноза е балсам за душата ми!:heart:

# 736
  • Мнения: 548
Това връщане на Сатурн в Козирог не бе особено успешно за него , както и за всички  със Слънце или стелиум  / минимум три / от рождени планети.  Започна позитивно на 20. 12 . 2017 г  като навлезе в знака придружен от Слънцето и Венера . Но в Козирог се бе настанил Плутон от 2008 г и самият дом на Сатурн вече имаше "скорпионска"  енергетика, а тя е най-трудно "смилаема". С други думи Плутон ,като гост, беше вече задал нови задачи за изпълнение пред всички преминаващи през знака, включително и за самия стопанин. Така Сатурн не успя да изпълни на 100% своите намерения. Особено трудно стана когато се появи и Юпитер в Козирог в края на миналата година със своите претенции за разширение и разхищаване. Сатурн работи само с необходимите ресурси,не признава излишъци в каквото и да било. Единствено по отношение на изпълнението на кармичните задачи Сатурн изпълни своето предназначение, подкрепен от Южния лунен възел. Имах наблюдение върху мои приятелки козирожки - всичко недовършено или скрито от минали години излезе и те трябваше да се справят. Разбира се не е лесно , но от 05.05  Лунните възли напускат оста  Рак/Козирог и преминават  в  Близнаци/Стрелец, а от 22.03 до 01.07 Сатурн ще си  "почива" във Водолей ,но и там няма да му е комфортно, защото ще се натъкне на квадратура с Уран от Телец  /за около месец/. Затова считам,че това пребиваване на Сатурн в Козирог не бе особено успешно и напускането на знака ще е благоприятно. Предишната ингресия на Сатурн в Козирог през 1988 г. също не беше наред - тогава Нептун вече е гост, а пък Сатурн е придружен от размирника Уран. Когато Сатурн е сам в своите знаци ,Козирог и Водолей , има ред ,дисциплина, спокойствие, растеж, развитие по вертикала, но когато има и други тежки планети,това е невъзможно.







А така! Та аз съм в последата декада на Козирог! Аз вече си знам- всичко ми се получава, но мнооого трудно! А сега се вижда ,че си има обяснение! Да не говорим колко много хора не ми говорят! Но има светлина- 05.05! Запомням!

# 737
  • Мнения: 1 750
ПУСНАХ НОВА ТЕМА  5

# 738
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Flowers Four Leaf Clover

Титания, много ти благодаря Flowers Hibiscus

Ето линк към тема 5 - цък! Two Hearts

Общи условия

Активация на акаунт