Какво ни казват звездите тази седмица ? – 4

  • 39 820
  • 738
  •   1
Отговори
# 705
  • София
  • Мнения: 2 016
Момичета, ще дадете ли някаква прогноза ...за коронавируса , до кога ще е тази криза в България, а и в световен мащаб?
От това, което успявам да разбера, за да се построи хороскопа на коронавируса трябва да се използва за дата, час и място на "раждане", денят и часът в който Китай съобщава на СЗО а мястото ни е известно.

Според мен това Пълнолуние по оста Дева/Риби по отношение на България съвпадна със съобщаването на първите случаи в страната а в световен мащаб със ескалиране на броя на случаите. След дългото чакане кога ще се появи първият случай у нас -ето и кулминацията и кризата. Нептун както знаем е отговорен  за болести и вирусни инфекции (а и според СЗО е възможно всичко да тръгва от морски храни) и в допълнение мъглявини относно кой е нулевият пациент за страната т.е. от къде тръгва и неясноти в случая относно лечение (опозицията на Луната и Нептун). В същото време Дева трябва да ни накара да подходим по-методично, да се организираме и подредим в предпазването и лечението (в световен мащаб страните започнаха да си преподреждат системата за превенция, забраниха износа на медицински предпазни изделия). Меркурий (който също се свързва и със инфекции) от своя страна ретрограден и в Риби -знак който няма граници за фантазиите допълнително наслагва тягост на ситуацията. На 12.01. беше и точният съвпад на Плутон и Сатурн случващ се веднъж на 34 години, логично е да има някакво проявление за цялото човечество, създаване на нов световен ред.

Титания и Вихрогонче дали имате някаква представа кога да се очаква изход от това?

# 706
  • Мнения: 10 611
А някой от известните астролози, прогнозира ли каква ще е 2020 и 'предвиди' ли, че ще има големи кризи и промени?

# 707
  • Мнения: 10 012
Многократно беше повтаряно даже.
В тази тема.

# 708
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Има ли аспекти, които предвещават наводнения през 2020 и следващите години?

# 709
  • Sofia
  • Мнения: 4 036
Не съм мунданен астролог.
Силата ми е по-скоро в психологическите интерпретации, понеже съм психолог по образование и професия.
Напоследък нямам и време да гледам по-обстойно планетните разположения, за което съжалявам и се извинявам, но не пиша поради тази причина в момента.
Мисля, че kene много добре го е обяснила! Благодаря ти много Flowers Hibiscus
Колкото до самия вирус - изобщо не съм уплашена и притеснена лично аз, не ме е завладяла нито истерия, нито масова психоза. Не се страхувам. Въпреки че имам лека форма на бронхиална астма, тоест уж се водя хронично болна.
Чета и гледам хумор. Вицове, анекдоти и смешки по случай нашумелия коронавирус. Новини почти не гледам, само се осведомявам за най-основното и дотам.
Желая слънчев и усмихнат ден на всички!
Започнах да чувствам, че Меркурий вече не е ретрограден. А вие усещате ли го по някакъв начин?
При мен - словото се отприщи. Пиша и чета гладко, някак без съпротива и по-леко, бързо, спокойно, без напрежение. Намаляха междуличностните недоразумения и напрежения, причинени допълнително и от отминалото Пълнолуние.
И така, бъдете оптимисти, по-положително и ведро настроени, и не позволявайте да бъдете завладени от излишни драми, презастраховане с много покупки, пийте витамин С, радвайте се на слънчевите лъчи и идващата Пролет, и това е засега от мен.

# 710
  • Мнения: 1 109
Благодаря vihrogonche, за позитивния отговор. Важно е да бъдем отговорни към здравето си и  към това на другите, защото нехайството и егоизма не водят до нищо добро. Паниката е лошо нещо, води до грешки и неприятни емоции. Това не ни трябва, идва прекрасната пролет и когато денят е слънчев като днешния  ми е леко на душата. Бъдете здрави!

# 711
  • Мнения: 1 238
Има ли някой, който може да ми каже дали между два хороскопа има брачна синастрия или да обясни какво трябва да гледам?

# 712
  • София
  • Мнения: 2 016
Трябва да си запишеш час за консултация с астролог, не е толкова просто. И да имаш абсолютно точни часове на раждане.

# 713
  • Мнения: 1 238
А има ли тук онлайн астролози или да препоръчате такъв към когото да се обърна?

# 714
  • Мнения: 202
Многократно беше повтаряно даже.
В тази тема.

Не помня някой астролог, не само в тази тема,  а и в другите теми и по света като цяло, да е казал  конкретно за коронавируса или за подобна епидемия, преди да се случи.
Има някои общи приказки и прогнози, но нищо точно и ясно.   Ако знаете за подобен астролог или материал, покажете линк, ще е интересно.

# 715
  • Мнения: 10 012
Разбира се, че не конкретно. Който чете с разбиране, вижда. Пробвайте с търсачката. Не съм Сири.

В крайна сметка катаклизми има непрекъснато, в цял свят.
Нищо ново под слънцето.

# 716
  • Мнения: 19 017
Тези ограничения на пътуванията ми се струва, че напълно пасват на Юпитер в падение...

# 717
  • Мнения: 202
Разбира се, че не конкретно. Който чете с разбиране, вижда. Пробвайте с търсачката. Не съм Сири.

В крайна сметка катаклизми има непрекъснато, в цял свят.
Нищо ново под слънцето.

Ако не е конкретно и ясно, като събитие и период на случване, тогава за астрология ли говорим или за хвърляне на боб Simple Smile
Това е значимо събитие и поне един от световните капацитети по мунданна астрология, беше редно да го прогнозира, не е ли така?

# 718
  • Мнения: 1 750
Момичета, ще дадете ли някаква прогноза ...за коронавируса , до кога ще е тази криза в България, а и в световен мащаб?
От това, което успявам да разбера, за да се построи хороскопа на коронавируса трябва да се използва за дата, час и място на "раждане", денят и часът в който Китай съобщава на СЗО а мястото ни е известно

Титания и Вихрогонче дали имате някаква представа кога да се очаква изход от това?


Сегашната обстановка е резултат от продължилия почти 1,5 г. негативен аспект "полуквадрат" между Уран и Нептун. А разпространението дължим на съвпада Юпитер/Плутон ,както и на преминаващия Марс през тежките
 планети в края на Козирог. Марс ще започне с добър аспект с Нептун на 14.03 ,скоро след това ще съвпадне с Юпитер/Плутон и тук ще е пикът на разпространението : 22,23,24,25.03 . На 22.03 Сатурн ще премине във Водолей
и обстановката леко ще започне да се отпуска, на 31.03 Марс ще го настигне и вероятно нещата ще придобият коренен обрат, не съм сигурна дали ще е за добро, защото въздушният характер на Водолей може да разпространи още повече вируса,но силата ще е по-малка. Т.е заразата може да обхване и други територии ,но няма да има толкова много заболели хора. Продължавайки движението си напред Марс във Водолей  ще направи квадратура с Уран от Телец на 07.04 , което може да даде внезапни открития за лечение и ефикасни ваксини . През това време Венера е вече в Близнаци,Слънцето е в Овен и огнено-въздушната енергия ще разреди напрегнатата земно-водна стихия. Считам,че след като Уран премине през 7-ия гр. на Телец обстановката ще започне да се нормализира. Трябва да изчакаме Меркурий да премине през Нептун , 01 до 08.04 , и да излезе напълно от Риби на 11.04 ,за да можем да си изясним нещата

# 719
  • София
  • Мнения: 1 113
Разбира се, че не конкретно. Който чете с разбиране, вижда. Пробвайте с търсачката. Не съм Сири.

В крайна сметка катаклизми има непрекъснато, в цял свят.
Нищо ново под слънцето.

Ако не е конкретно и ясно, като събитие и период на случване, тогава за астрология ли говорим или за хвърляне на боб Simple Smile
Това е значимо събитие и поне един от световните капацитети по мунданна астрология, беше редно да го прогнозира, не е ли така?

Имаше доста насоки, че нещо "лошо" и мащабно се готви, но няма как с капацитета , който имаме (ние като хора) в момента да прогнозираме с такава точност. Астрологията не е нещо, което е изучено до край, така че някой да дойде и да каже "аз съм знам всичко, предстои вирус , с точна дата и час + gps координати"
Избобщо ако някой е способен на такова нещо, представяш ли си каква сила би имал този човек?
Астрологията те първа се изучава и зананията, които са на разположение в момента са доста малка част от всичко, мое мнение.

Общи условия

Активация на акаунт