Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 707 150
  • 11 934
  •   3
Отговори
# 2 685
  • Sofia
  • Мнения: 26 389
И аз имам някои запазени вещи от бабите...яд ме е за много други,които не взех...,но тогава бях млада и не оценявах нещата...

Ако харесвате старото Бг кино,в момента по бнт дават филма "Силна вода",от 1975год...
Не съм го гледала преди,но лесно разпознах любими много млади актьори-Велко Кънев,Иван Григоров,Мариана Димитрова/Светла им памет/..Филип Трифонов и др

Последна редакция: нд, 05 юли 2020, 21:51 от Doli

# 2 686
  • Fairbanks, Alaska
  • Мнения: 1 771
Сетих се като четох книга за Рембранд в ученическите ми години как Саския (на мен все ми идва да ѝ казвам Саксия) е описана като неземна красавица и после като видях тази картина се шокирах от неземната красота Grinning Но после ми казаха вица "Как можеш да стигнеш до Холандия? Вървиш на север и когато жените станат по-грозни от кравите значи си стигнал." Не мога да кажа нищо от лични наблюдения, но от картините на майсторите виждам точно това.

Поне според наблюденията ми, холандките са доста красиви жени. Наблюденията ми са от Айндховен. А вицът се отнася за белгийските жени.

# 2 687
  • Мнения: 1 121
Вие пак сте успели да спасите нещо от старите си баби. Моята като умря и цигани обраха къщата й. Голи стени оставиха. Много вероятно всички мебели са отишли на огъня, а вещите разхвърляни из сметищата.
Същото стана и с къщата на баба. Единственото, което заварих са 2-3 малки снимки за паспорт на баба и дядо, които се въргаляха на пода. Е, и това добре. Голяма напаст са циганите!

# 2 688
  • Мнения: 1 114
Сетих се като четох книга за Рембранд в ученическите ми години как Саския (на мен все ми идва да ѝ казвам Саксия) е описана като неземна красавица и после като видях тази картина се шокирах от неземната красота Grinning Но после ми казаха вица "Как можеш да стигнеш до Холандия? Вървиш на север и когато жените станат по-грозни от кравите значи си стигнал." Не мога да кажа нищо от лични наблюдения, но от картините на майсторите виждам точно това.

Поне според наблюденията ми, холандките са доста красиви жени. Наблюденията ми са от Айндховен. А вицът се отнася за белгийските жени.

Съгласна съм за холандките. Има изключително красиви жени. Вицът обаче е за швейцарките Simple Smile.

Ох това с обирите в провинцията е ужасно.

# 2 689
  • Мнения: 4 717
А знаете ли вица за швейцареца, който погребал жена си и на връщане от службата казал на пастора: "Толкова я обичах, че почти й го бях казал".

# 2 690
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Мулен Руж, 1926 г.
Танцьорката е Едмонд Гайденс.

# 2 691
# 2 692
  • Пловдив
  • Мнения: 40 789
Най-ниският, най-високият и най-дебелият човек в Европа играят карти, 1913 година.


Адолф Хитлер разговаря с принцеса Олга Константинова, съпруга на регента на Югославия Павел Караджорджевич, 1939 година.


Редник Джими Хендрикс свири на китара, Форт Кембъл, 1962 година


Принц Чарлз и принцеса Даяна по време на почивка на Бахамите, 1982 година... Simple Smile

# 2 693
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ауу, Чарлито и Даяна какви са палави! Уилито е роден 1982 и то лятото, не би ли трябвало да е с корем Даяна?

Хитлер чак хубавец на тази снимка, сигурно понеже е отдалеч Joy

# 2 694
  • Голямата Мушмула ¯\_(ツ)_/¯
  • Мнения: 39 062
Ауу, Чарлито и Даяна какви са палави! Уилито е роден 1982 и то лятото, не би ли трябвало да е с корем Даяна?
...

роден е края на юли все пак. коремът си го има, като за февруари Wink

Скрит текст:

# 2 695
  • Countryside
  • Мнения: 11 631
Ух, да Добри! То на Бахамите целогодишно е лято, ама кой да се сети...Joy

И да не е спам, смях се наскоро със снимка на Дмитрий Нагиев като млад с тогавашната си жена и сина си Кирил. Годината е 1985, то прическа, то поглед, то дрехи Joy жена му и тя не пада по-долу, само дЯтитУ е добре Joy


Намерих и нормална снимка на Дмитрий Нагиев и син преди и сега:

Всъщност голям е образ Нагиев и аз много го харесвам, синът му също е актьор, но него не съм го гледала в нищо.

Последна редакция: вт, 07 юли 2020, 00:49 от Г-жа Букет

# 2 696
  • Мнения: 18 568
Нагиев ми е любимец, но доста трудна съдба има, загуба  и срив.А е май така с талантливите, прибличат бури.
Енио Мориконе на 2 години.Днес си взехме сбогом и ще го видим на много снимки ,но тази е специална

# 2 697
  • Мнения: 4 717
Снимката с Чарлс и Даяна събуди у мен съмнения отностно перманентната й депресия и брак, сключен насила.

# 2 698
  • София
  • Мнения: 5 959
Снимката с Чарлс и Даяна събуди у мен съмнения отностно перманентната й депресия и брак, сключен насила.
Е, все са имали един романтичен начален период на брака си. Пък тя е била и много млада. После мама се е оказала по-важна и е взела да се бърка. Ама това сигурно след раждането на момчетата. Абе, същото  като у наше село. Не е по - различно. Stuck Out Tongue Winking Eye  Само поне принца да беше хубавец, а той Disappointed Relieved

# 2 699
  • Norge
  • Мнения: 2 311
Боряна, сърцето ми прескочи два удара при новината (още не бях чела новини). Disappointed Relieved
Големият Морриконе, за който Тарантино казва, че е по-добър от Моцарт и Бетовен, взети заедно.
Филм на Торнаторе никога вече няма да е така въздействащ - без музиката на Еннио.
Поклон! Flowers Bouquet

Общи условия

Активация на акаунт