Снимки – спомени от близко и далечно минало

  • 707 007
  • 11 934
  •   1
Отговори
# 525
  • Бургас
  • Мнения: 3 582

Много ми харесва Джаки, особено като булка. Simple Smile
Не ми допада особено на мен, твърде раздалечени очи има...












Скрит текст:
Среща на двама егоценрици не винаги завършва по план...Бриджит Бардо е на 21 години, когато през 1956-а, по време на филмовия фестивал в Кан, отива да посети  Пабло Пикасо в ателието му. Пикасо е на 75, но славата му на чудовищен егоцентрик, свикнал да погубва женски души, не е помръкнала ни най-малко. Бардо, по онова време е вече звезда и си има една мечта – да бъде нарисувана от Пабло Пикасо.  Старият развратник обаче най-неочаквано отказва да я рисува. Защо? Пикасо не бил свикнал да се обяснява, а Бриджит не била свикнала да й отказват. Според журналистите, присъствали на събитието, в онези години, когато целият свят е в краката на Бардо, Пикасо поискал да стане единственият, който й е устоял.

Последна редакция: чт, 30 яну 2020, 21:17 от rosi81

# 526
  • Мнения: 2 015

Много ми харесва Джаки, особено като булка. Simple Smile
Не ми допада особено на мен, твърде раздалечени очи има...


Скрит текст:










Скрит текст:
Среща на двама егоценрици не винаги завършва по план...Бриджит Бардо е на 21 години, когато през 1956-а, по време на филмовия фестивал в Кан, отива да посети  Пабло Пикасо в ателието му. Пикасо е на 75, но славата му на чудовищен егоцентрик, свикнал да погубва женски души, не е помръкнала ни най-малко. Бардо, по онова време е вече звезда и си има една мечта – да бъде нарисувана от Пабло Пикасо.  Старият развратник обаче най-неочаквано отказва да я рисува. Защо? Пикасо не бил свикнал да се обяснява, а Бриджит не била свикнала да й отказват. Според журналистите, присъствали на събитието, в онези години, когато целият свят е в краката на Бардо, Пикасо поискал да стане единственият, който й е устоял.
[/spoiler]

И на мен не ми харесва никак Джаки и тоя преекспониран мит за красотата ѝ. Очите ѝ са по-близо до ушите отколкото едно до друго.Сестра ѝ е по-красива.

# 527
  • Мнения: 9 776
Прекрасни са черно-белите сватбени снимки! Не си ги представям в цветове. Ще се загуби цялостното усещане.

# 528
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Модели в рокли на Жак Фат, 40-те.

# 529
# 530
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Нирвана, 1988 г.

# 531
  • Мнения: 3 439
🥺😍💜

# 532
  • Мнения: 118
Jane Seymour & Freddie Mercury, Fashion Aid, 1985

Легендарното парти за 39-ят рожден ден на ФМ: клуб Хендерсън, Мюнхен, 1985
С Мери:
И с Брайън Мей

Последна редакция: нд, 02 фев 2020, 18:04 от ani.

# 533
  • Мнения: 2 015
Jane Seymour & Freddie Mercury, Fashion Aid, 1985

Легендарното парти за 39-ят рожден ден на ФМ: клуб Хендерсън, Мюнхен, 1985
С Мери:
И с Брайън Мей

Много хубави снимки, ама тоя Фреди много космат, бе направо рунтав! Ако това бе в сегашно време, доста козметички щяха да направят маса пари покрай него.

# 534
  • Мнения: 118
Хихи, е сиг има и по- тежки случаи де
Скрит текст:
Jane Seymour & Freddie Mercury, Fashion Aid, 1985

Легендарното парти за 39-ят рожден ден на ФМ: клуб Хендерсън, Мюнхен, 1985
С Мери:
И с Брайън Мей

Много хубави снимки, ама тоя Фреди много космат, бе направо рунтав! Ако това бе в сегашно време, доста козметички щяха да направят маса пари покрай него.

Последна редакция: пн, 03 фев 2020, 09:06 от ani.

# 535
  • Мнения: 8 476
През 20-те и 30-те години на миналия век стада овце редовно се пускали из лондонските паркове, за да поддържат тревата и да намалят разходите за косене. Овчарите се състезавали за привилегията да пасат стадата си в Хайд Парк, Кенсингтън Гардънс, Клапам и други паркове из града.




# 536
  • Мнения: 2 015
Скрит текст:
През 20-те и 30-те години на миналия век стада овце редовно се пускали из лондонските паркове, за да поддържат тревата и да намалят разходите за косене. Овчарите се състезавали за привилегията да пасат стадата си в Хайд Парк, Кенсингтън Гардънс, Клапам и други паркове из града.






Уникални кадри! Сега в зелените площи на Лондон само лисици щъкат.

# 537
  • Dope Reach
  • Мнения: 4 049
Известният фотограф Норман Паркинсън с модела Кармен Дел'Орефиче.
Бахамите, 1959 г.

# 538
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 800
Страхотна идея е това с овцете. Съмнявам се ако се предложи нещо подобно тук да се приеме. Освен да пусна снимките във фейсбука на нашия град.

# 539
  • Мнения: 9 876
А, да бе, всеки ден ще има по две-три изчезнали овци Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт