Любители на Котки - Тема 137

  • 27 082
  • 743
  •   1
Отговори
# 345
  • София
  • Мнения: 1 715
Yan25, да не е ртазгонена?
Имала съм котарак, който понякога поцокваше или захапваше одеяло, като междувременно месеше. Обаче бях малка и не съм се питала за причината. Не ни е пречел, защото не спеше при нас.

# 346
  • София
  • Мнения: 6 187
Yan25, по- голямата ми котка правеше нещо подобно, но с тениските ми. Само моите и когато са върху мен. Сама престана след около 2 месеца.

Най- после да платя данък:



Не виждаш ли, че съм цвете!?

# 347
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 294
Yan25, покажи я тази малка цокла да я видим Simple Smile
Преди време имаше в темата една мацка с коте Вейдърчо което смучеше от врата и и се налагаше да ходи със шалче Simple Smile
В момента аз имам две мъжки котета и едното суче от другото като го видя ги разделям и се надявам че само ще престане Simple Smile
milasara, страхотни котета имаш как се казват? Simple Smile Много са сладки Simple Smile


# 348
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Университетски котак Simple Smile

# 349
  • София
  • Мнения: 6 187
pvacheva, Доби (от добиче) и Годи (от говедо) са това. Рижавият дивак е у нас благодарение на Spring Princess. Марин и Добрин са страшно мила гледка. Heart Eyes

Мира, някак не съм свикнала на снимки с малко косми от теб. Wink

# 350
  • Козлодуй
  • Мнения: 5 294


Мира, някак не съм свикнала на снимки с малко косми от теб. Wink

+1 Даааа съвсем точно Simple Smile

Много са готини Доби и Годи Simple Smile

# 351
  • Варна
  • Мнения: 4 109
Ох, бе значи Joy Щях да си изсипя кафето в чантата с вас Simple Smile
Ето снимка с косъм, де е муцуната и кое е гъзеца - няма значение Simple Smile

# 352
  • Мнения: 1 761
Milasara, разтапям се всеки път като го видя рижото мишле и си поплаквам... Още веднъж ти благодаря, че го приехте във вашия дом и, че толкова много го обичате. Само като се сетя каква потресаваща гледка беше с изгорения и разбит череп... Бог да ви благослови!

# 353
  • Мнения: 5 044
Ето я цоклата, дори в момента ме тормози Grinning


# 354
  • Мнения: 1 761

И мен едно двумесечно черно дяволче през половината нощ ми цока врата.

Последна редакция: вт, 10 сеп 2019, 19:34 от 𝒮𝓅𝓇𝒾𝓃𝑔 𝓅𝓇𝒾𝓃𝒸𝑒𝓈𝓈

# 355
  • София
  • Мнения: 331
bubalesa, аз имам двама братя и рижавия е видимо по-голям от белия - просто рижавите винаги са по-едри Simple Smile

При нас не се случва така  - рижавото е като че ли на половината на брат си, а може би пък брат му расте с часове /затова едно от имената му е Дангалак  Smile/. Вече закръглиха 4 месеца. М/у другото да ви питам, че съм забравила, до колко месеца растат?

# 356
  • София
  • Мнения: 3 883
Май до 10-12 месеца. Някои породи и по-дълго.

# 357
  • Мнения: 15 388
Откъде ги намирате тия цокащи любовчета. Наша Мая едва показва признаци на месене, ама... във въздуха. Такъв дивак е невъобразим. Дреме и на пухкавата опашка. Вчера имахме един по дълъг момент на гальовност, ама леко со зор. Еееййх, хич не обича да се гушка пущинка недна. Трябва да я прилъжеш, да настоиш, белким се престраши. Та така. Grinning

# 358
  • Мнения: 1 761
Последното ми коте (черничкото на снимката) синът ми го е намерил изхвърлено в полето над околовръстното. Аз не мога да се оплача. Много се гушкаме и галим с мойте.

Обаче такава красота като Мая нямам. Тя е съвършена.

# 359
  • София
  • Мнения: 3 883
Елизка меси много и всичко. Само че използва и ноктите и става като акупунктура. На английски го наричат "котката прави бисквити".

Общи условия

Активация на акаунт