Какво повече НЯМА да купя - 16

  • 88 207
  • 735
  •   1
Отговори
# 150
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Никога повече продукти на Лесидрен. Вече не знам какви кашкавал, сирене и кисело мляко да купувам.
Скрит текст:
Кашкавалът при нарязване остава по ножа следи, все едно има свинска мас, но май си е направо палмово масло.....
[/quote]

И аз така...
За месото / каймата им какво мислиш?
[/quote]

Не съм ги използвала тях. Мислех, че имат само млечни.
[/quote]

Блгодаря! Ако някога купиш би ли споделила?

# 151
  • Мнения: 7 848
Аз пък вече не знам,от къде да си купя хубав боб за готвене.Коя ли марка не пробвах,то от Египет,то от Киргистан.... от пазар си купих(уж наш- таз годишна реколта,то по-зле и от пакетирания)😣отщя ми се боб да готвя.
Споделете моля,вие какъв боб и от къде купувате?!🙄

Купувам повече пакети на Кръстев, обаче от един град в северна България.
И от малки магазинчета.
Скрит текст:
за жалост в София и големите вериги не съм го срещала.

# 152
  • София
  • Мнения: 1 247
На Кръстев купувам от Билла. Хубав е, и оризът им е вкусен. Напоследък се появи тази марка в Билла, преди я нямаше.
Иначе купувам насипен боб - от Египет, също хубав.

# 153
  • Мнения: 7 848
О. Благодаря за информацията.
Като купих преди години от Плевен много ми хареса, *обърнах* София да го търся, но не намерих...
Знам, че ще ме изпратите в другата тема, но нищо не съм купувала, което няма да повторя..
Та извинете за спама.

# 154
  • Мнения: 17 987
Френската леща има точно вкуса на старата българска, дребничките зрънца, потвърждавам, че е страхотна! Аз пък не искам тази зеленикавата, тя ми е блудкава

# 155
  • Мнения: 149
Скрит текст:
Никога повече продукти на Лесидрен. Вече не знам какви кашкавал, сирене и кисело мляко да купувам.
Скрит текст:
Кашкавалът при нарязване остава по ножа следи, все едно има свинска мас, но май си е направо палмово масло.....

И аз така...
За месото / каймата им какво мислиш?
[/quote]

Не съм ги използвала тях. Мислех, че имат само млечни.
[/quote]

Блгодаря! Ако някога купиш би ли споделила?
[/quote]
 
Разбира се, със сигурност.

# 156
  • София
  • Мнения: 4 714
Скрит текст:
Никога повече продукти на Лесидрен. Вече не знам какви кашкавал, сирене и кисело мляко да купувам.
Скрит текст:
Кашкавалът при нарязване остава по ножа следи, все едно има свинска мас, но май си е направо палмово масло.....
И аз така...
За месото / каймата им какво мислиш?

Не съм ги използвала тях. Мислех, че имат само млечни.

Блгодаря! Ако някога купиш би ли споделила?

Разбира се, със сигурност.

Благодаря!

# 157
  • Мнения: 35 110
Споделете моля,вие какъв боб и от къде купувате?!🙄
Само и единствено белен боб на Крина. Сварява се за половин час. Никакви други експерименти не си правя.
И аз много го харесвам този боб !

# 158
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Детски шампоан за лесно разресване на Джонсън.
Не се разресва лесно Angry

# 159
  • Стара Загора
  • Мнения: 255
Нищо на Джонсън никога не бих купила, чувала съм само лоши неща.

# 160
  • София
  • Мнения: 5 139
Детски шампоан за лесно разресване на Джонсън.
Не се разресва лесно Angry

За лесно разресване на наистина, ама наистина сплетена коса помагат само продукти със силикон за съжаление...

# 161
  • София
  • Мнения: 4 714
И аз не съм доволна от продуктите на Джонсън.
От ш-на  " без сълзи" ми потекоха такива, от които от обикновен ш-н въобще нямаше да ми потекат.
А от слънцезащитен продукт/ не помня кой / на детето му ставаха огромни алергични обриви, чак на 2- 3 -я ден се усетихме.

# 162
  • Sofia
  • Мнения: 26 378
Аз всъщност го взех за себе си,вчера пак го ползвах,вече за последно,прави косата твърда,трудна за ресане,седи като изпръхнала след като изсъхна...моята е чуплива,стана изправена и хвърчаща навсякъде Angry

# 163
  • Мнения: 10 210
Хм. Същата работа от бебешкия на Дав като го ползвам аз. Да не би това да целят бебешките... 😂

# 164
  • Мнения: 539
Този лак за нокти

Ужасно оцвети ноктите ми, 4-5 пъти се наложи да търкам агресивно, остана неприятен жълтеникав оттенък, който най-накрая успях да махна (след като изтъргах гел лак от тях и свалих сигурно горния им слой).

Общи условия

Активация на акаунт