Лакове за нокти - 131

  • 43 632
  • 754
  •   1
Отговори
# 540
  • Мнения: 1 129
Бубана.. Много си е хубав, а и ти стои добре

# 541
  • Мнения: 27 552
Бубана, много ми харесва и на мен. Heart Eyes

# 542
# 543
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Днес Catrice Brown Collection 02 Sophisticated Vogue:

# 544
  • Мнения: 20
Малеее красотички Simple Smile прекрасно!

# 545
  • Мнения: X

В крак с хубавото време, нещо свежарско от мен. Покрай красотите, които виждам в групата, се вдъхновявам и почнах да се лакирам редовно. 🤭💅 Много сте заразяващи!😁
На безименният е ваденка, а лака е на rimmel 60seconds. По късничко ще напиша и цвета. 😊
П. П. Цвета е pink holic

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 11:00 от Анонимен

# 546
  • Мнения: 20 172
Кate, много приятен свежарски цвят.

# 547
  • София
  • Мнения: 1 420
Аз съм с едно много сладко опи. Нещо напоследък нямам желание за лакиране. Откакто си съсипах ноктите с тоя гел лак, като тръгна да се лакирам и си видя ноктите... За щастие вече се оправят и желанието ми се връща.
Скрит текст:

# 548
  • Мнения: X

Опит за есенно дърво. Нямам хубав кафяв лак, а този Golden rose е прекалено тъмен за целта, но много исках точно това да нарисувам Blush.

# 549
  • Берлин
  • Мнения: 4 484
И е страхотно

# 550
  • Мнения: 27 552
Бубе, кой е броката?
Адисън, красота! Heart Eyes Ще открадна идеята за по-нататък, може ли? Sunglasses С какво рисуваш- четка, лак с тънка четка?
Аз съм с Перфект 525- мастилено лилаво със златисти отблясъци, не хващам и половината му красота на снимките.




С дълги нокти не се харесвах много с толкова тъмен лак, но на къси се възприех доста бързо. Може и от сезона да е всъщност Grinning Снимала съм веднага след миене на чинии и имам порязани кожички (от лист хартия), не съм съобразила....

Последна редакция: ср, 09 окт 2019, 13:44 от dolce miele

# 551
  • Gone with the wind
  • Мнения: 772
Адисън, прекрасно е!

# 552
  • Мнения: X
Dolce, разбира се. Идеите не са мои, а от интернет, като си преправям някои неща, така че на мен да ми харесва. Рисувам с тънки четки за арт маникюр и лак.

Много ви благодаря на всички! Blush

# 553
  • Мнения: 5 478
Страхотно е дървото! 💕

От мен Габрини, снимано набързо, но номерът го няма, защото съм решила да отлепя задния етикет Grinning

# 554
  • София
  • Мнения: 589
dolce miele, броката е на Catherine Arley 70.

Общи условия

Активация на акаунт