Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 56

  • 13 005
  • 753
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 489
Мисля си, че тази по-дълга коса се явява малко като щит, да не му се вижда много "онзи поглед ", дето го издава 😀

# 286
  • Мнения: 12 439
И според мен ще има изневяра от страна на Марио. Вследствие на което би било да бъде разкостен. Зорница беше разкостена за много по-малко. Но нека видим първо какво са измислили.

# 287
  • Мнения: X
И според мен ще има изневяра от страна на Марио. Вследствие на което би било да бъде разкостен.
Who cares? Joy
Baaad boy, Mario! Bad boy!

Вследствие на което трябва да се обади на телефон +34 ******** и да му бъде начукано канчето.

# 288
  • Мнения: 780
И аз съм за малко по-къса коса на Марио.

...А за финала предлагам всички заедно да отидем... въпреки, че още ме държи влага от последните 2...

# 289
  • Мнения: 3 269
Значи вижте сега, гневният секс хората не го планират предварително, та няма как да е примерно в хотел 😁. На безплатно място ще е, то е ясно - въпросът е в болницата или извън 🤔😆.
Дали ще го разкостят? - все тая. Ще има как беше - огън, жупел, искри и т.н. 😂.
Давай Мариооо!!! 😈😊🥳

# 290
  • Мнения: X
Ти ще кажеш, че не могат да го планират Stuck Out Tongue Winking Eye Я питай някои хора - винаги може да се планира и да се резервира хотел 3 месеца предварително за импулсивни гневни изпълнения. Ама той като е скрънза....

# 291
  • София
  • Мнения: 9 563
Значи вижте сега, гневният секс хората не го планират предварително, та няма как да е примерно в хотел 😁. На безплатно място ще е, то е ясно - въпросът е в болницата или извън 🤔😆.
Дали ще го разкостят? - все тая. Ще има как беше - огън, жупел, искри и т.н. 😂.
Давай Мариооо!!! 😈😊🥳

Абсолютно.
А Марио ще бъде разкостен, независимо какво прави. На мен ми е все едно кой какво ще говори, плюе или разкоства.
Аз обаче ще му се разсърдя, ако след хипотетичната огън и жупел сцена, продължи да заблуждава новата си приятелка и играе игрички "Обичам те, но вехна по друга".

Иначе и от мен глас за втората опция Simple Smile.

Millan, брой ме за финала Simple Smile

# 292
  • Мнения: X
Роси, едва ли.

# 293
  • София
  • Мнения: 9 563

Едва ли какво?

# 294
  • Мнения: 3 269
Едва ли ще заблуждава новата. И аз съм на това мнение. Вече при евентуално такова развитие, дали ще се събере с обекта на “вехнене” е друг въпрос ...

# 295
  • Мнения: X
Ох, че съм Joy
Едва ли ще играе игрички с гаджето и ще я залъгва. Не е такъв характер. Когато спре да залъгва себе си, ще бъде честен с нея.

# 296
  • София
  • Мнения: 9 563
Доне, не го приемам това с "когато спре да залъгва себе си", особено ако стигнем и до сцена, за каквато говорите. Ако не си наясно със себе си не си държиш патерици, а оставаш сам, за да се изясниш.
Такива са ми разбиранията и дори на Марио няма да му спестя критиката, ако видя подобно поведение Simple Smile

# 297
  • Мнения: X
Е той ще залъгва себе си преди секса Joy След секса се надявам да се осъзнае.
Той всъщност и в момента се самозалъгва

# 298
  • София
  • Мнения: 9 563
Може ли да кажете в кой епизод го очакваме този гневен .....? Питам, за да знам колко шанс да дам на Марио да бъде заблуден и недостъпен Simple Smile

# 299
  • Мнения: X
.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 15:53 от Анонимен

Общи условия

Активация на акаунт