Велислав Павлов*Димитър Захариев*Диана Димитрова Тема 56

  • 12 979
  • 753
  •   1
Отговори
# 300
  • Мнения: 726
Аз правя първото предложение: някъде 20-23.
Казаха снощи, че са снимали 25 епизода. До 15-16 със сигурност е нямало нищо. От коментарите на прожекцията някакси предполагам, че се е стигнало до там вече, т.е. че са заснели нещо подобно. Simple Smile

# 301
  • София
  • Мнения: 9 558
Аз правя първото предложение: някъде 20-23.
Казаха снощи, че са снимали 25 епизода. До 15-16 със сигурност е нямало нищо. От коментарите на прожекцията някакси предполагам, че се е стигнало до там вече, т.е. че са заснели нещо подобно. Simple Smile

А, това е интересно Simple Smile

# 302
  • Мнения: 2 365
O, какво не сте споделили с нас Stuck Out Tongue Aз залагам на 51-ви Stuck Out Tongue

Доне, кога ще качиш клипчетата?

# 303
  • Мнения: 12 416
Роси, до тържеството. Там ще се нагнети напрежението и ще изригнат поне с някоя гневна целувка, която "никога повече няма да се повтори" Grinning

# 304
  • Мнения: 9 374
И аз залагам на тържеството. В тоя вид, в който Зорница се е докарала, Марио ще остане обезоръжен просто. Grinning

Роси, а какви са били коментарите снощи на премиерата?

# 305
  • София
  • Мнения: 9 558
O, какво не сте споделили с нас Stuck Out Tongue Aз залагам на 51-ви Stuck Out Tongue


Е, ти ме уби Simple Smile Или казваш, като Коледен подарък Simple Smile

Моски  Simple Smile

# 306
  • Мнения: 726
Велислав каза, че ще има нови неща покрай героя му, както и някои стари..Абе усещанието ми е такова като цяло. Приемете, че залагам, че към 20-23 Wink То тогава някъде се пада и тържеството и снимката им заедно нали така?

# 307
  • Мнения: 2 365
Роси, поне допускам, че ще го има Stuck Out Tongue

A някой да се е сдобил с фотокнигата, която показа Mилошев? Изглеждаше добре направена, със снимки и текстове, особено ако са подбрали някои от по-силните монолози.

# 308
  • Мнения: 3 269
И аз залагам на 20-23 епизод, което би трябвало да съвпадне с тържеството и снимката заедно.
Дотогава голяма игра на котка и мишка ще пада май 😁.

# 309
  • Мнения: 726
После вниманието ще се насочи към завърналите се братя, а Марио (понеже ще е раздвоен и ще се чувства виновен, че е изневерил на Чилингирова) ще отиде в Испания. Действието ще се насочи повече към бебе Диана, Табаков и болестта на Евгения. После се  Марио завръща с Тони, който му е налял здраво акъл в главата. Simple Smile Simple Smile Simple Smile И натам е ясно.. сватба за финала Wink

# 310
  • Мнения: 9 628
Роси, до тържеството. Там ще се нагнети напрежението и ще изригнат поне с някоя гневна целувка, която "никога повече няма да се повтори" Grinning

# 311
  • Мнения: X
Марио (понеже ще е раздвоен и ще се чувства виновен, че е изневерил на Чилингирова) ще отиде в Испания.

После се  Марио завръща с Тони, който му е налял здраво акъл в главата. Simple Smile Simple Smile Simple Smile И натам е ясно.. сватба за финала Wink
Да ме информирате, като се случи, за да гледам сериала Joy

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 17:29 от Анонимен

# 312
  • Мнения: X
Клипчетата с Диана и Велислав.

https://youtu.be/kbPLbVjVsec
https://youtu.be/F8PNE-Kbin4

# 313
  • Мнения: 9 374
Доне, благодаря за клипчетата! Hug Хареса ми това за новите и старите взаимоотношения, които ще се развиват. Добре звучи. Grinning

# 314
  • Мнения: 3 269
Хм, какво ли има да казва Пенев на Марио за неговата - лична история 🤔.

Общи условия

Активация на акаунт