Мъж Телец -17

  • 19 619
  • 754
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 10 214
Да, обичат да готвят много от Телците. Още повече обичат да ядат. Laughing Могат и да нападат бързо. Ако ще е за секс. Виж, за годежен пръстен нещата може да не стоят точно така, зависи как му пасваш на интересите. При намерен интерес захапват като булдог и няма пускане - 5 години преследване, 10....колкото го изтърпиш.

# 91
  • Мнения: 32 273
Елора, мога ли да ви питам един въпрос? Защо всички жени, които пишат за тази зодия Телец, всички неща се припокриват и съвпадат? Нима това е съвпадение ли? Не е възможно да е такова голямо съвпадение. Дори аз имах опит още с един мъж от тази зодия. По същия начин се държеше като моя бивш приятел. Преди не се замислях в зодиите и не ме интересуваха, но случайно попаднах на една статия за телец и ме накара да се замисля и започна да вярвам в зодиите.

За телците не съм чела всички теми.
И не мисля, че е правилно щом сте срещнали двама мъже от тази зодия да се обобщава за всички останали.
Все едно да кажеш, че ако една жена изневери, то всички жени са боклуци. Или същото за мъж.
Аз пък от мъже телци лошо не съм видяла.
Връзка не съм имала с такъв. Но има познати.
Описаните от вас телци съм срещала. Но съм срещала и страшно интелигенти, добри, сериозни, грижовни телци със стабилни семейства.
Описаните неща за телците съм срещала и в други зодии.
Ако жена се съгласи да се среща с телец като от скрийншота проблема е в нея. Тя си е определила нивото.
 

# 92
  • Мнения: 10 214
О, да, и аз познавам мъж Телец с много стабилно семейство, непоклатимо. Образовани хора, публични личности, с висока репутация. Той определя съпругата с най-прекрасни думи. Тя от своя страна се прави, че не знае за любовниците му, води го на къса каишка, а той й доказва, че тя му е важна по всевъзможни материални начини. Искаше ми се да не знам за тази история. Но идеята ми е друга - оценка за странични истории да не правим, никога не се знае колко са дълбоки тихите води. Ако някой иска да сподели нещо от първо лице, приемаме, че е вярно.

# 93
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Елора, обяснителният режим е излишен. Наблюденията ти за дамгосването се припокриват с моите на 100%. Виждам ги малко като твърдения от вида "Ти си тъп, защото си грозен". Съдя хората по тяхното отношение и поведение, не по зодията, курса на долара, местоположението на луната и звездите и т. н. От всичките примери дотук единствено намирам общо с мен готвенето, ама това доста мъже го правят, така че и това не вАжи.
Мен ми стана интересно да чуя някой пример как примерно Телец те отсвирва, ако не си му полезен вече, защото като чета предните постове за определени индивиди, си правя изводите, че става дума не толкова за Телци, а по-скоро за идиоти. Sunglasses

Джу, само дето психологията има доста повече попадения от астрологията и обхваща далеч повече от зодии... Stuck Out Tongue Winking Eye

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 21:56 от Phoenix Wright

# 94
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
Хубу, де, Phoenix Wright. Имаш свободата да напишеш нещо позитивно за твоята зодия от първа ръка...ако вярваш в зодиите. Защото темата е за това, а не как зодиите нямат нищо общо Smiley

# 95
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Е, казвал съм го и друг път, че не съм самоСвалко! Bowtie
Ти някой пример можеш ли да дадеш за това, което питах в предния ми пост? Wink
Темата е дискусионна btw...

EDIT: Запетаята между "Хубу" и "де" е излишна, ма не се заяждам... Wink

Последна редакция: нд, 24 ное 2019, 22:13 от Phoenix Wright

# 96
  • Мнения: 32 273
Феникс, абе помислих, че е излишен, ама реших че все пак има нужда и от него  Laughing
Ето дами, примерно Феникс. Спорили сме чат пат, ама ми е симпатичен.
И ако е телец, то ето ви доказателство, че има едно умно и възпитано теле. Инато е, но това му е чара  Laughing
Има телци наистина изневеряват. Но има и такива, които са верни. Това са неща не само от зодията.
Всяка зодия си има хубави черти.
И аз се интересувам от зодии, но в нормална степен. Съдя хората по приказки и действия. Зодията може да определя наличието на дадени черти.
И хороскоп са ми правили. Интересно беше и доста са ми познали.
И ако една жена излиза с идиоти, не от значение е чак зодията, а защо се принизява и излиза с идиоти.

# 97
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Елора, току-що ми развали репутацията на форумния заядливец! НЕ ти Благодаря за което! LaughingLaughingLaughing

22 април. По-Теле от това, здраве му кажи.

# 98
  • Мнения: 32 273
Ми и аз не съм много бяла и добра  tooth

# 99
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
Истинско Теле. Спорът му е спорт Joy

# 100
  • Мнения: 18 371
Пък аз даже имам един колега, роден точно на 22 април, и макар че не го познавам особено добре (ние сме хиляди маса народ в нашта фирма), основното ми впечатление от него е, че е мълчалив, разумен и кротък човек. Simple Smile

# 101
  • Мнения: 1 538
Познавам телец, чиято съпруга е рак. Не мисля, че й изневерява. Или поне не е попаднал на някоя любовница, която да го зашемети.
Избухлив е, а изглежда много сериозен. Винаги е галантен спрямо дамите, голям кавалер.
Готини са, но явно да не са ти в къщата.

# 102
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Истинско Теле. Спорът му е спорт Joy
Джу, с gaslighting до никъде няма да стигнеш... с мен! Wink
Спорът НЕ ми е спорт. С подходяща мотивация се съгласявам много бързо... както всеки мъж, междувпрочем Simple Smile
Та, примерче нещо да дадеш? За аудиторията, не конкретно за мен.... Grinning

Лори, тая Луна (освен на небето) къде да я търся? LaughingLaughingLaughing

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 00:07 от Phoenix Wright

# 103
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 915
Джу, с gaslighting до никъде няма да стигнеш... с мен! Wink
Спорът НЕ ми е спорт. С подходяща мотивация се съгласявам много бързо... както всеки мъж, междувпрочем Simple Smile
Та, примерче нещо да дадеш? За аудиторията, не конкретно за мен.... Grinning
Аз не gas-лайтвам, а г*з- лайтвам Joy Joy Joy

Хората рядко са склонни да видят и осмислят негативните си черти. Инатливите зодии винаги първо се запъват и отричат Joy Викаш не спориш за спорта, но те знаят като форумен заядливец Joy СлучаЕност?! Stuck Out Tongue Winking Eye

Кво да ти обясня?! Аз да не съм закъсняла ученичка с ненаписано домашно Joy Питай конкрерно и кратко. Щото ми е писнало с Телци да се обяснявам и да споря безкрайно и безсмислено Joy

# 104
  • Мнения: 50
Ем, то като ти е писнало какво правиш в тази тема и спориш с Телец точно?

Последна редакция: пн, 25 ное 2019, 01:15 от ReadTheRows

Общи условия

Активация на акаунт