Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 250
  • 2 814
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 14 830
Къде забелязахте близост? Той Сами като издразнен ми е по-скоро от нея, т.к. работата заради нея, пада върху него. Той само го каза. От благоприличие казва, че е ок.
И аз така мисля.
Може пък да посочи за фермер Мариана.

# 1 426
  • Мнения: 3 734
Почти забравих да гледам тази вечер.

Разсмяха ме още с началото. "Сега ще направим нещо, което никога, ама никога досега не се е случвало във Фермата. За първи път, само сега...!"

# 1 427
  • София
  • Мнения: 20 131
То само Станислав не беше наясно.Аз още от Сървайвър го знам ,дори по-сръчните от 2-3 елемента правят нещо като покривче и между него закрепят финалния елемент.Аз така ще го отиграя,когато ме приемат във фермата-трета младост Simple Smile
Да ,и как всеки път се намира някой,който те обвинява,че си гледал предишни сезони.Ми не е лошо да погледаш накъде си се запътил дето се казва.
За мен пък е учудващо защо се изтъква гледането на предишни сезони като нещо прекалено и едва ли не си някой нечуван стратег и ламтиш за победа. Аз смятам, че е напълно нормално като си решил да участваш, да седнеш и да изгледаш предишните сезони, за да си подготвен. Какво толкова невероятно видя Ивайло в това, че Димитър го е направил? 🤔 За мен обратният вариант е по-неприемлив.
Бройте ме и мен в отбора на смятащите, че да си гледал предишните сезони /или поне един/ е задължително, ако смяташ да играеш играта сериозно и като хората.
Ави, шестият сезон сигурно ще е "Трета младост".  Laughing Hug

Уф, защо върнаха Митко 2? Имах подобни подозрения, но се надявах да не се сбъднат.
На дуела не зная за коя ще викам, ще реша в течение на играта.

# 1 428
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 864
Изобщо не е честно. Затриваме миналия дуел. Яд ме е. Можеха да преместят от сиромасите.

# 1 429
  • INFJ
  • Мнения: 9 399
Сериозно ли нямат резерви за такива случаи, та трябваше да го върнат този?

Сестрата на Саня изглежда много добре, не я бях виждала досега.

# 1 430
  • Мнения: 6 196
И аз си помислих ,че ще преместят двама от сиромасите -по желание от тях  Laughing,а то Митака  Cry
Сестрата на Саня много красива

# 1 431
  • София
  • Мнения: 20 131
Сестрата на Саня е по-красива от нея, въпреки че двете много си приличат.

# 1 432
  • Мнения: 6 196
Краси пак до Паулина намърдан на пейките  Laughing
Голямо деколте извади Маргито  Simple Smile,бая навеждане има ,бая чудо  bombs

# 1 433
  • Мнения: 383
Почти забравих да гледам тази вечер.

Разсмяха ме още с началото. "Сега ще направим нещо, което никога, ама никога досега не се е случвало във Фермата. За първи път, само сега...!"

Дааа Хахаххаха ... миналия сезон Христина как се завърна нежелана 😂

# 1 434
  • Ланкър, планините Овнерог
  • Мнения: 10 356
Грешка Simple Smile

# 1 435
  • Мнения: 3 734
Маргарита с такова изражение стреляше, че направо ме уплаши.
Саня пък има вид като че ли я е страх от прашката.

# 1 436
  • Мнения: 1 941
Браво на Саня Hands Clap

# 1 437
  • Мнения: 14 830
Егати късмета извади Саня.
Обаче не знам защо имам чувството, че Санчето няма да изкара до края тоя дуел. Като муха без глава е.

# 1 438
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 864
Дано просто не са сложили точни ключове навсякъде.

# 1 439
  • Мнения: 1 941
Май повече я объркаха Саня, отколкото да ѝ помагат.

Общи условия

Активация на акаунт