Фермата 5 - 06/09/2019

  • 101 190
  • 2 814
  •   1
Отговори
# 615
  • Мнения: 5 120
Хотелиер ли е бащата на Митко/ Милко? Иначе сигурно трябва да вярваме, че сам е успял и харчи изкарани с пот на челото пари.
Мда, хотелиер. И общински съветник. Как се сдоби хотела му с минерална вода? А познайте?

# 616
  • Мнения: 111
Хотелиер ли е бащата на Митко/ Милко? Иначе сигурно трябва да вярваме, че сам е успял и харчи изкарани с пот на челото пари.
Мда, хотелиер. И общински съветник. Как се сдоби хотела му с минерална вода? А познайте?

Поредния мутрофон само че с бяла якичка. Кога най-после ще ги видим тези "бизнесмени" там където им се полага.
Другото, което прави впечатление, е че може да тънеш в много лукс и пари, обаче човечността, възпитанието и позитивното мислене не се придобиват с пари. Малцина са т.н. богаташи, които освен за себе си почват да мисля и правят нещо за общественното благо.

# 617
  • INFJ
  • Мнения: 9 353
Тоя Митко, ако така говори и на жена си.. ясно защо е разведен и ходи на терапия. Да ходи да се стряска на татко си, нали на него е ядосан.

# 618
  • Мнения: 487
Милин беше окуражаван да псува по време на двубоя, което се смята, предполагам, за голямо геройство от супер ниската класа.

Епизод 3, като махнем урока по история, който беше великолепен и много актуален за разликата между богатите хора едно време и новобогаташите - никому потребни и полезни- днешно време.
Много ме накефи, наистина, поздравление за него.

Останалото, обаче, беше боза.

Последна редакция: ср, 11 сеп 2019, 22:47 от Tahiti

# 619
  • London
  • Мнения: 6 732
Минералната вода не беше ли публична собственост или аз нещо се бъркам?

# 620
  • Мнения: 5 440
Е, може да се концесионира, като Банкя на Кока кола , ама дали е такъв случаят?
.

# 621
  • Мнения: 108
На мен също Красимир ми направи добро впечатление. Паулина и Елизабет са под всякаква критика. Интересно ми е какъв е случая на Веселка? Дали наистина е толкова безобидна?

# 622
  • Мнения: 14 830
Сиромасите докато вечерят чинно оклюкариха богатите.

# 623
  • INFJ
  • Мнения: 9 353
Тоя пък Ивайло, щото такива, като Саня ще се изтрепят да му стават жени и да ходят в тях.

# 624
  • Мнения: 14 830
Тоя пък Ивайло, щото такива, като Саня ще се изтрепят да му стават жени и да ходят в тях.
Уфф, яко неприятен. Дървен философ с претенции.

# 625
  • Мнения: 487
Те показват само разправиите и не показват какво реално става там. Харесвам Саня, но щом всички се дразнят, явно има нещо, което не виждаме.

Иначе, това вече си е чист Биг Брадър - 25 минути клюки, алкохол и разправии и не показват нищо градивно, качествено, работа, творчество - нищо.

# 626
  • London
  • Мнения: 6 732
Абе тоя Айтито какво не му се е случвало, да седне с някой беден на маса ли?  Много надменни муцуни там, а половината не отговарят изобщо на определението богат.

# 627
  • Мнения: 2 658
Всичките са...хвани единия - удари другия...

# 628
  • Пловдив
  • Мнения: 5 234
Не, те по-скоро не осъзнаваха какъв е проблема със сядането на масата. Основно защото не са богати всъщност, а обикновени средни хора. Та въобще не са мислили за такова нещо.

# 629
  • София
  • Мнения: 9 920
Втория манш смениха ли коридорите?

Общи условия

Активация на акаунт