СЕДМИ клас 2019/2020 - Началото, тема 2

  • 31 814
  • 743
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 8 228
Аз искам да мина отново седми клас по математика. По другите предмети не ща и не поглеждам. Какво да направя като математиката ми е голяма тръпка. Толкова голямо удоволствие ми е доставя да решавам и обяснявам задачи, така хубаво си почивам. Абе, екстра ми е, ама пусто не случих на деца. Затова ще ходи на школа, друг да му налива акъл в главата.

# 61
  • София
  • Мнения: 2 852
bubcheto15, направо си те подкрепям за минимум 3 теми като гледам колко нови лица се появиха в тази и предходната тема.

Купих няколко тетрадки аз, дрехи по - нататък, защото юнака не е при нас, а порасна много и не знам какъв размер ще търся.

В училище сме с ЕД и обикновен-доволни сме и от двете.

Ваканцията тече на макс при всички ни още, предстои ни последно море.

На 10.9 ще минем през ЛЛ, поръчала съм да се снима при баба си и да се подстриже.

Очаквам от 10.9 да започне и при нас опреснителния курс.

Но като цяло да ми е жив и здрав именика днес - Симеоновден! Ако има и други именици в темата ги поздравявам!

# 62
  • Мнения: 6 925
Аз ще си следя математиката защото ми е страст, защото ми е важна и не искам да има пропуски. Вярвам на учителката в училище, но тя няма как да следи толкоз изкъсо 33 деца в клас. По бел не мога да помогна, но се доверявам на преценката на детето, че ще се справи с учебниците и учителката си в училище, в която направо е влюбена и вече ревнувам жестоко Simple Smile. Надявам се в училище да се добере и до школа по бел (ако направят). По другите предмети не се меся, отново съм неспособна (освен физиката де). Каквото има да става, ще стане.

# 63
  • софия
  • Мнения: 25 454
Буб, каква е причината да са занимаваш да местиш материали в новата поща? Няма ли новите шестокласници да запазят традицията да не променят паролата, така както ние не я променяме на седмокласната?
Аз изпратих парола на активно участващите в темата от първите 2 страници след поискването й + judy.

# 64
  • Мнения: 11 669
Звънче, това същата поща от преди години ли е?
Аз и преди питах, но никой не ми отговори Blush
Вътре тестове и пробни ли се качват или нещо друго?

# 65
  • София
  • Мнения: 5 131
Да, тази поща е  създадена още през 2011 и е допълвана през годините. Има много материали не само по Математика и БЕЛ, но и по други предмети.
Ако смените паролата и името, ще помоля за новите.

# 66
  • Мнения: 132
Ето ме отново при вас, след дълго отсъствие. Не помня как мина подготовката на каката в седми клас - тя е самостоятелна и много отговорна, но със сегашната седмикласничка и с всички заложени от МОН проблеми, взех да се притеснявам. Но всяко начало има и край и вярвам, че ще се справим.
Не си позволявам да искам парола, поради повторното си включване, след години отсъствие.Съгласна съм, че постоянно пишещите трябва да определят правилата.

# 67
  • София
  • Мнения: 9 110
Може ли и на мен паролата, моля.
Не знам дали ще стигнем до материали от пощата, но да я имам Blush .
Благодаря!

# 68
  • Мнения: 774
Само не можах да разбера тази година как се стигна чак до четвърто класиране на НВО
?Как останаха свободни места в елитните училища след трето класиране?Ако това  ме чака за моето дете трябва аз да се въоръжа с голямо търпение до следващия юли.[/b]

# 69
  • Мнения: 47 981
Аз преди не ползвах много много материали от пощата, но сега пък има много промени

# 70
  • Мнения: 1 043
Хайде и аз да се запиша при вас,след като минах през първокласната тема. Предстои ми изключително интересна учебна година, с първи и седми клас Stuck Out Tongue Winking Eye Да са ми живи и здрави момчетата, както се казва и това ще мине...До сега бях насочила вниманието към малкия относно избор на училище, учител и т.н..Време е за баткото. В МГ е след 4ти клас и е в голяма дилема дали да остава, естествено ако го приемат. За лятото имаше 90 стр.от сборник за 7ми клас по математика, още е на 50та. Чете с мъка, въпреки че сега бай Ганьо минава по леко, явно му е интересно. Намерих учители, доста трудно, защото прехвалените имена дават само уроци в групи, а аз държа на индивидуалните. Чудя се от кога да почваме с уроците, може би от октомври месец?

# 71
  • софия
  • Мнения: 25 454
Да, тази поща е  създадена още през 2011 и е допълвана през годините. Има много материали не само по Математика и БЕЛ, но и по други предмети.
Ако смените паролата и името, ще помоля за новите.
Паролата няма да бъде променяна. Това беше изрична молба от предходния набор и е резонно. Може да имат нужда от материали и не е редно достъпът да бъде променян.

# 72
  • Бургас
  • Мнения: 10 348
И ние заложихме на индивидуалните уроци. Но започва още от утре, за да правят преговор преди входните нива.

Относно пощата - Бубе, аз те подкрепям за писането в 3 или 4 теми.

# 73
  • София
  • Мнения: 4 035
Буб, каква е причината да са занимаваш да местиш материали в новата поща? Няма ли новите шестокласници да запазят традицията да не променят паролата, така както ние не я променяме на седмокласната?
Аз изпратих парола на активно участващите в темата от първите 2 страници след поискването й + judy.

Идеята ми е да събера нашите материали с тези от текущата поща, да я допълня един вид. Биографиите на авторите например са важни в 7ми клас, а са в шестокласната поща, има разни учебници и помагала качени, от тази гледна точка мислех да ги събирам.

Инач сигурно ще има дублаж на съобщенията, но по-добре да получите паролата два пъти, вместо нито веднъж Grinning

# 74
  • Мнения: 21 455
Не си създавай излишна работа. Нали имате достъп до шестокласната поща?  Идеята е всяка поща да съдържа материали за съответния клас. Затова е практика и паролата през годините да не се променя, а да се предава от набор на набор.

Общи условия

Активация на акаунт