Откраднат живот:Кръвни връзки🎬тема 87

  • 27 201
  • 738
  •   1
Отговори
# 285
  • Мнения: 9 628
Завиждам на Мазови. Те са единствените герои дето всеки сезон са в ново жилище Joy

# 286
  • София
  • Мнения: 23 020
Завиждам на Мазови. Те са единствените герои дето всеки сезон са в ново жилище Joy

 Laughing Laughing Laughing

Зорница много грубо обиди Поли, гаднярка е.

И Поли не е цвете за мирисане.

# 287
  • Мнения: 9 374
Зорница леко си пийна и започна да говори малко повече отколкото трябва.

# 288
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Т.е. Зорница иска да се вземе бебе, което може да й помогне, един вид, да си намери мъж, който може да й даде друго бебе. Добре че Табаков е гузен, иначе нямаше да й откаже питието при нея.

Поли е отчаяна и бебчо й един от последните шансове за семейство. При Зорница не е така.

# 289
  • София
  • Мнения: 27 283
Съгласен съм, че от двете Грънчарова има много по-силни и чисти намерения и това дете ще е целия и живот.

# 290
  • София
  • Мнения: 23 020
И все пак действа подмолно, не го одобравям.

# 291
  • Мнения: 9 628
Мамчето е зла, горките Мазови, изядеги с парцалите Joy

# 292
  • Мнения: 9 628
Табаков заради Зорница или заради дъщеричката си измисли това, за да я оставят в болницата още малко?

# 293
  • София
  • Мнения: 23 020
Според мен и заради двете.

# 294
  • Разпиляна във въображението
  • Мнения: 24 898
Заради Зорница.

Дано Марио не се поддаде на старите чувства. Дано. Зорница продължава напред с бебе и баща му Simple Smile Заформят нещо там, а не искам нещастен Марио. Един сезон му бе достатъчно са гледа отдалечаваща се Зорница

# 295
  • Мнения: 9 374
И все пак действа подмолно, не го одобравям.
Аз също. Не "играе" честно. За мен Зорница има къде къде по-чисти и искрени намерения към детето.

Напредък имат от продукцията. Grinning Промото го пускат веднага след епизода.

Жени като гледам съвсем ще започне да изостава с акъла. Забравила е, че Иван е мъртъв отдавна.

# 296
  • Мнения: 9 628
Според мен и заради двете.
Може и да си права. Леееекичко се е размекнал Табаков. Браво на магарето, омаза нещата с това фалшиво обадане, ама все пак си личи, че съвестта му се пробужда Grinning


Жени явно бързо се влошава. Само да не и се случи нещо, преди да разберат, че тя има проблем.
Врабчев кукла ли държеше? Grinning

# 297
  • Мнения: 580
Изгледах и двата епизода, първият ми хареса повече. Имаше детайли, които не са изпипани, но като цяло ми е интересно повече от предишния сезон.
Единствено Лора мноооооооого ме напряга. Ама толкова съм писала за това, няма да се повтарям.
Много интересно как Гочева разгада целия  сценарий с Мазов. От кога Лорчето съвсем го подкара през просото?

# 298
  • София
  • Мнения: 27 283
И този епизод бе добър, общо взето добре започва този сезон. Не че е нещо кой знае какво, но не ме натоварват така както преди или не ме дразнят, все тая. Simple Smile

А относно бебето, не знам, ще е сложно там и кой знае какво е решила Апостолова.  Peace
Иначе, Зорница има предимство спрямо Грънчарова заради Табаков, който има сантимент към нея. Но пък Грънчарова го държи и изнудва. Обаче ако Табаков като истински мъж си признае всичко пред Огнянова, то Грънчарова ще загуби това предимство. Обаче дали ще го направи? Зашото го е страх, че Огнянова може да го намрази и с право. Страх го е и не знае и той какво да предриеме. Общо взето патова ситуация.
Надявам се в следващите няколко епизода да има някаква развръзка, три дена май казаха, че остават до становището? Да го дават там на който ще го дават и да мирясат, а и ние, че ще се разгорещат страстите и тук мисля. Wink

# 299
  • Мнения: 9 374
Заради Зорница.

Дано Марио не се поддаде на старите чувства. Дано. Зорница продължава напред с бебе и баща му Simple Smile Заформят нещо там, а не искам нещастен Марио. Един сезон му бе достатъчно са гледа отдалечаваща се Зорница
Нещата с бебето изобщо не са сигурни, документите й никакви ги няма. Мисля, че Табаков ще поиска да го отгледа накрая все пак. Той сякаш започна да се размеква спрямо него. А колкото до това дали Зорница продължава напред с бебето и баща му или не, мисля си, че доста неща ще се променят за нея, когато Марио се появи. Да не говорим, че ще е и с гадже, а това определено ще жегне Зорница.

Общи условия

Активация на акаунт