Есенен ритуал за красота от "Българска роза Карлово"

  • 5 054
  • 235
  •   1
Отговори
# 165
  • Мнения: 1 295
Целогодишно използвам крем за крака и крем за ръце, не понасям напукани пети или изпръхнали ръце.

# 166
  • Мнения: X
Използвам масла за тяло и лосион. Иначе съм доволна от шампоана и балсама ROSE ORIGINAL.

# 167
  • Мнения: 254
пилинг със скраб

# 168
  • Мнения: 2 682
Кожата си подхранвам с ежедневни грижи, почистване и хидратиране. Опитвам поне веднъж в седмицата да си правя маска. След летния сезон винаги имам проблеми с напукани пети и за това използвам крема ви за крака.

# 169
  • Пловдив
  • Мнения: 179
Подхранвам кожата си целогодишно, защото е склонна към изсушаване. Не съм ползвала продукти на БГ роза, но ще ги пробвам със сигурност.

# 170
  • Мнения: 3 546
Почиствам и хридратирам сутрин и вечер, защото е склонна към изсучаване.  На Българска роза съм ползвала розова и мицеларна вода и много ги харесвам.

# 171
  • SF
  • Мнения: 21 230
Това е една от любимите ми козметични марки. Ползвала съм и продължавам да ползвам много техни продукти. Харесвам много боди бутер Rose Joghurt и измиващия лосион за лице. Сваля перфектно грима ми.
Конкретно на въпроса: боди бутер Rose Joghurt - чудесен е за тялото и за поддържане на кожата сочна и гладка.

# 172
  • Мнения: 229
Не ползвам козметика, но жена ми би се зарадвала.

# 173
  • в огледалото на живота
  • Мнения: 8 193
„Как подхранвате кожата си през есента и кои продукти на Българска роза АД използвате?“
През есенния сезон използвам за кожата и косата  хидратиращи продукти.
Обичайния ритуал е :
-лице/ексфолиране;тоник,маска крем/
-коса/маска,шампон,балсам/
Наблягам на  протеинови продукти за да подхраня максимално.
Използвала съм шампон и балсам на ROSE ORIGINAL -Българска роза  Карлово
Имат нежен и ненатрапчив аромат,харесват ми.
Бих се зардвала на подарък,като боди бутер Rose Joghurt

# 174
  • Мнения: 112
Аз я подхранвам с хидратиращи кремове, тъй като моята кожа е много суха. Иначе съм използвала от розовата вода и кремчетата за ръце.

# 175
  • Мнения: 477
Правя си маски за лице , постепенно добавям масла към грижата ми за кожата , нощният ми крем е дълбоко подхранващ.Много съм доволна от LJ подхранващ крем с натурално розово масло и Lady's Joy Luxury крем за лице против стареене.

# 176
  • Мнения: 39 384
 Използвам подхранващ или хидратиращ крем. Използвала съм боди бутер Rose Joghurt.

# 177
  • Sofia, Младост 3
  • Мнения: 674
Използвам хидратиращ крем вечер.
Използвала съм розовата вода на "Българска роза Карлово"

# 178
  • Пловдив
  • Мнения: 13 494
Нанасям хидратиращ крем и почиствам добре кожата. Сега не мога да се сетя за конкретен продукт, който да съм използвала.

# 179
  • Мнения: 309
Използвам хидратитащи кремове.

Общи условия

Активация на акаунт