Искам да кажа ... (162) през септември 2019

  • 65 556
  • 1 649
  •   1
Отговори
# 1 125
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
Върнах се от мигли! Добре изглеждат, но ще видя утре как ще са, че 24 часа не бива да ги мия!

# 1 126
  • Мнения: 5 369
Ау, че скъпо. Дано не ми се наложи да влизам в канадска болница!
Фонс, не питай - имам още, според детето не се вижда, но аз си го напипвам. И все така половината ми страна и език е изтръпнала, явно много са ми засегнали нервите;). Свърши ми антибиотикът днес, да видим ..
Вторник съм на масаж на гърба, мисля да питам физиотерапевтката за малко терапия на подутото, да я чуя какво ще каже.
Надух ви главите с моя мъдрец, трети вадя, за пръв път съм така с възстановянето.

Бубе, покажи се;) Или направо утре, с прическа и тоалета!

# 1 127
  • Мнения: X
Веси, съжалявам за това през което преминаваш, но те поздравявам за решението да се бориш. Стискам силно палци за положително развитие.
Бубе, честити ти мигли  Sunglasses Утре ще си неотразима и настроението ще е на 6.
Мари, чисто луда си. Лазаня щяла да прави. Кротни се, почивай, сега ти се е паднало.
Фонс, не си поплюват при вас.
Лина, успех!

Спазарихме се с ММ, той да измие банята, аз да направя обяда. Хубаво, ама аз взех, че се порязах на лист хартия и накрая и банята, и готвенето останаха за него. Сега ще мисля начини да му се отблагодаря за добре свършената работа. Grinning

# 1 128
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 795
Много са им ниски цените даже, тук са няколко пъти по високи. Едно посещение на спешно ми излиза над $5000.

Бубе, от къде се присети за това newsm78 много хубава възраст според мен, знаем какво искаме и с какво можем да направим компромис, както и да теглим “майната” без да ни пука.

# 1 129
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 695
Ами не зная, Тит. Изведнъж се присетих, че за последен път се събуждам на възраст, започваща с 4 и някак ми стана тъжно.
Както писах, нямам драма с възрастта и дори, когато ме попитат на колко съм, никога не съм крила. Явно беше нещо моментно, но мина. 

Зная, че ще имам прекрасен празник с всичките си деца Heart, родителите  Heart и най-близките приятели  Heart и това ми стига. Малките деца, ми донесоха страхотна торта.

Обещавам, вдругиден да пусна някоя снимчица! Grinning

# 1 130
  • Мнения: 15 043
Ако се притеснявате за мен, че се чудя какво да правя, спокойно още не сме си написали домашното. Ще си имаме занимавка и за през нощта.

# 1 131
  • Мнения: 39 422
Съни, дайте си време. Няма смисъл цял ден да е над тетрадките. Ти си изнервена, той също. И утре е ден.
Може да се опиташ да си направите уговорка- дали събота или неделя, но домашното да е първо в списъка  със задачите за деня. Така, след написването ще ви е свободен целия ден.

# 1 132
  • Мнения: 15 043
Ааа, не, Мари, утре ще пътуваме, на сватба сме, няма кога да пише. Само три странички чертички и ченгелчета са, не са китайски йероглифи, все пак.

# 1 133
  • Мнения: 6 473
Веси, респект! Изключително адекватна стратегия и действия.

# 1 134
  • Бургас
  • Мнения: 7 339
Съни, вие защо пишете домашна? Не ходи ли на занималня?

# 1 135
  • Мнения: 15 043
Не,Лина, тази седмица нямаше занималня. Написа я най накрая. Следват два дни почивка, от вторник ще мисля стратегия Smile

# 1 136
  • Мнения: 11 693
Свърших работата до някъде, но нещо скорострелно ме повали. Разтресе ме, 38 гр.температура, болят ме всички мускули.

Опнала съм се на дивана, децата са ми направили пица, взех си горещ душ, нурофен и живота се връща в тялото ми 😂
Дано утре да съм кукуряк. Пътуването ни отпадна (по други причини) та ще си лежа на спокойствие.

Съни, остави детето. Цял ден са на училище, да си пишат домашните там. В малкият курс домашни имаха само през ваканциите. Какво толкова има да пишат вкъщи.

# 1 137
  • Бургас
  • Мнения: 7 339
Е как така няма занималня? При нас има още от 17.09

# 1 138
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 045
Руми, бързо да се оправяш!

Ние сме също като истински пенсионери, излезнахме, верно по-раничко, видяхме се с приятели, разискахме сумА ти теми, прибрахме се и вече сме по леглата! Grinning Поне вече главата ми е празна, разтоварих се!

# 1 139
  • Мнения: 11 009
Руми, бързо възстановяване.

Днес бях на тренировка след 2-седмично прекъсване. Сега съм изморена, но доволна. В момента имам много нужда от физическо натоварване, за да се разсея от напрежението.

Общи условия

Активация на акаунт