Искам да кажа ... (162) през септември 2019

  • 65 541
  • 1 649
  •   1
Отговори
# 810
  • Мнения: 39 370
Монката позира все едно е карала курс за манекени! Чудни сте!
Ти, как си в лицето?

# 811
  • Мнения: 3 652
Тути не те бях виждала, супер мацка си.

# 812
  • Мнения: 5 337
Почти приличам на себе си;)
Гримирах се бая и с прическата поприкрих отока. Малко крива ми е главичката, ама до ден два ще вляза в ритъм. Смеехме се днес с колежката, че съм като с филър, ама само от едната страна;)

# 813
  • Мнения: 12 992
Нее нямаше драма с тоалета хареса си се:)
Но когато отидохме я залата страшно се притесни. Сега пък на мен ми е душата в зъбите,  как ще се справи утре. Носи закуска, обяд и следобедна закуска, вода... Башка голямата раница. Добре ще ги носят в понеделник и ще ги връщат в петък. Дали ще се чувства добре, ще се омаже ли с храната, ще се притеснява ли...
Изобщо първите дни има да я мисля.
С децата ще се спогодят ли. Днес не се запозна с никой, нямаше време.
Дано всичко е наред:)

# 814
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Жаки, скоро ще те четем с любовни училищни романи Hug Голяма и сладурана е Жаки. Разбирам те, че я мислиш, но и работата на учителите е точно - да ги предразположат, отпуснат Grinning

Радвам се, че Шугър се разписа, Лято са имали първи учебен ден!
При нас всичко нормално, цялото училище събирахме пари, наистина букетите бяха изключително малко!
Дъщеря ми ми каза, че ще ходи с приятелка на училище, аз мога да не ходя, малчо обаче нямаше нищо против и двамата с баща му да отидем Grinning

# 815
  • Мнения: X
Успех на всички, които от днес пряко или косвено тръгват отново на училище!
Мързелив и лежерен уикенд имах. В петък съседи се отбиха в нас на по чаша вино, пък то взе, че си тръгнаха след 2 часА. В събота- книжка, вечерна разходка из града, след което в нас гледахме "Анна", хареса ни. Рано си лягах тези дни, вследствие на което се събуждах свежа и наспана, ще се опитам да го въведа като рутина.

В нас нещо някакъв вирус се е завъртял, морим го с мурсалски чай, мед и лимони. До четвъртък трябва да сме пушки, защото ни чака хайкинг уикенд и трябва да се възползваме от него на макс.
Имах планове утре да пообиколя по магазините за освежаване и ъпгрейдване на есенно- зимния гардероб, но видях бели корени в косата и се оказа, че по- спешно ми е да си запиша час за флизьор.
Хубава да е вечерта ви!

# 816
  • Мнения: X
Шугър, Hug Да нацелуваш Джони от чичовците!

Много хубави ученици видях. Heart Eyes Да са здрави, успешни и нека новата учебна година им донесе безброй незабравими моменти. Много емоционален ден беше днес.

Аз вече съм си у дома, успях да си донеса и някое вирусче от България, та сега ще го боря с горещ душ и чай, пък ако не мине до утре включвам и тежката артилерия.

# 817
  • Мнения: 39 370
Жаки, мушни един кат дрехи в раницата за всеки случай. За другото не се притеснявай. Ще ги отвее госпожицата.

# 818
  • Мнения: 11 680
Значиии, пак ви изтървах. Видях на Селесте прекрасницата и Жаклината (вече не върви малкото Жаки, на тази голяма красавица 😉) прекрасни 😍

Ама изтървах Мари. Видях две момиченца, а пък тя се е скрила 😍😘😎

Другите ги изпуснах, но си знам че сте страхотни 🤗

# 819
  • София
  • Мнения: 18 704
Аз нямам снимки,хипер лудница беше.Не влизаха 2 кл.в училище но ще са в ноеа стая и на самодъоятелна скамейка.Дори учебници не дадоха.

# 820
  • Бургас
  • Мнения: 6 500
Мид, и сестра ми каза, че утре щели да им раздават учебниците, а ние вече написахме за домашна 4 стр.от помагалото по БЕЛ и 2 по математика Wink

Ем, ти кога дойде, кога си тръгна. Да оздравяваш бързо, ей!
So selfish и тя да не се дава на вируса!

При нас акцията е минала повече от успешно, а от родителите ни нямаше ни един със самостоятелен букет.

Жаки, вярно много е пораснала Жаки. То днес всички деца ми се видяха по-големи, само моето, дето ми е пред очите всеки ден, си мисля, че не е мръднало.

# 821
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Добро утро,

Изтървах Монката, ама съм сигурна, че е прекрасна. Няма как, нали нашите деца са най-красивите.  Heart Eyes

След убийственото шетане в неделя, вчера ходих на канго и днес едва станах, като робокоп съм. Дърти кокали, ама като ги раздвижа, губя аеродинамичната стойка и придобивам нормален вид.  Joy

Днес, празник имат: "Вяра, Надежда, Любов и София"

Честити да са всички именници. Здрави, щастливи и успешни! С гордост да си носят, красивите имена!

Хубав ден, момичета!

# 822
  • Мнения: 14 307
Добро утро!

Честит празник на всички празнуващи!

Ем, Соу селфиш, да оздравявате бързо!

Бубе, браво за кангото! При нас има, ама аз ще се разглобя, ако подскачам така 😁

Жаки, ще се адаптира чудно Жаклината, сигурна съм ❤

Спи ми се... 

Спорен ден, банда!

# 823
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 685
Али, много е готино. При мен ефекта е двоен. Сланините, като наберат инерция, се тресат още доста време след спирането.  Joy

# 824
  • на Мелмак
  • Мнения: 11 027
Добро утро!

Чета ви, опитвам се да се надъхам за спорт, но ми трябва още малко. Особено днес, събудих се в три, имам доста работа, а главата ми е камбанария Grinning Поне да се наспя и да си подскачам в къщи на воля Stuck Out Tongue Winking Eye
Бубе, бравос!

Голямото вече тръгна за училище. От 7.30 са, стана в 6, прическа правИ, според мен трябваше поне още половин час да си поспи.

Доминос имат добра промоция, втората им е на 2лв, снощи я уважихме, че аз бях леко скапана.

Днес очаквам добри новини от болните Grinning Тути да каже какъв чипс е хапнала Wink

Чакаме отчет от първокласниците Yum

Честито на всички празнуващи днес!

Общи условия

Активация на акаунт