Искам да кажа ... (162) през септември 2019

  • 65 570
  • 1 649
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 39 515
Люси, твоите хора ларж го раздават, а? Кажим им, да се радват на настоящето, че като им се роди внуче пак ще се качат на въртележката.
Тути, а пробва ли да прокараш чипсче?
Изкъпах се, лакирах се и почивам, докато спре пералнята.

# 766
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 717
И аз почивам пред тв.

Успях Селесте, ама 9 часа без спиране.  Преди години беше и по-бързо.

# 767
  • Мнения: 5 392
Бубе, ти не си човек, а машина!
Маре, вчера пробвах чипсче от на Монката , ама се ограничих до две парчета. Превръщам се в теб, значи;)

# 768
  • Мнения: X
Стискам палци, Лято! Hug

# 769
  • Мнения: 1 694
Оф...знам, много съм виновна, мълчете Hug

Уж щях да успявам веднъж седмично, аз съм на път да не сколасам веднъж месечно Joy

Но - не мога да пропусна съвсем, любим септември (благодаря на Лиляна за темата), а и лично искам да кажа на всички ученици - по вода да е новата учебна, да са любознателни, търсещи, ученолюбиви и да не се спират пред нищо Heart

На учителите в темата ни, а защо не и на тези около - учениците ви да ви дават повод да се наслаждавате на работата си!

И за да не ме биете, добавям - Джони е добре, мъчим го с терапии и доктори, но е добре. Бавничко вървим по пътя на възстановяването.

Липсва ми темата, но не мога да участвам адекватно (комплименти си правя тука, адекватна никога не съм била Joy ), просто нямам време да ви прочета Hug

Айлбибяк - демек пак шИ дода, кат` единият Терминатор Joy

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 01:01 от sugarfree

# 770
  • На брега на реката
  • Мнения: 7 717
Добро утро,

Честит първи учебен ден! Пожелавам, много успехи на учениците и много търпение на учителите.

Лято, как сте?

Щугърче, радвам се, че сте добре и се разпиха. Да нацелуваш сладура. Heart Eyes

Веси, на теб пожелавам, едно ново начало, което да ти носи много удовлетворение. Преминах през подобно нещо и знам какво е. Стискам палци, бързо да излезеш от това. Не съжалявай и не го мисли. Както се казва: "Когато губиш, не  знаеш, какво печелиш!"

Спи ми се, та две не виждам. Що не беше така миналата седмица, а сега кат съм на работа. Sad

Успешна седмица на всички!

Последна редакция: пн, 16 сеп 2019, 06:14 от Бубoлина

# 771
  • Мнения: 14 342
Добро утро!

Шугъре ❤

Лято, как сте?

Успешна учебна година на всички учители и ученици! На родителите - здрави нерви!

Селесте,  днес пътуваш, нали? Лек път!

Снощи боядисвах кумицата,  обаче се оказа, че едната ръкавица е била спукана и все еднл съм клала някого... 🤣

Спорен ден, банда, и успешна седмица!

# 772
  • Мнения: 15 061
Добро утро. Успешна,да е учебната година за всички ученици и учители. Пожелавам на малките първокласници да са ученолюбиви и с много успехи.
Моят първокласник още спи.
Разказа ми се играта последните дни, бе съм ви чела.

# 773
  • Ямбол
  • Мнения: 28 236
Спокойна и успешна да ни е учебната година.
Първолаците да открият новите светове, абитуриентите да приключат успешно, всички да сме здрави. Казах.

Поливам вода.

# 774
  • Мнения: 3 654
Добро утро,
Успешна нова учебна година на всички. Здрави и спокойни да са всички ученици.

Лято, какво стана, мисля ви. Дано сте добре.

Хубав ден.

# 775
  • Мнения: X
Добро утро!
Здрава и успешна учебна година на всички пожелавам-ученици,родители и учители!

# 776
  • Мнения: 2 622
Успешна и ползотворна да е новата учебна година за всички замесени в нея - учители, деца, родители. Спокойна и резултатна да е за новата порция седмокласници. Попътен вятър на следващия набор първокласници. Завършващите да имат незабравима година. На добЪр час!

Лято, дано всичко е наред при вас.

# 777
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Офф, от спане обърках темата Simple Smile
Ние на цялото ранно ставане, ся едвам отлепихме

# 778
  • Мнения: 1 804
Добро утро
На добър час на всички ученици, с желание и усмивка да ходят на училище! Честит празник и на учителите в темата! Прекрасна професия имате! Спокойна и успешна учебна година! Flowers SunflowerFlowers SunflowerFlowers Sunflower

# 779
  • Бургас
  • Мнения: 7 383
Успешен страт на първолаците! Да намерят приятелчета и да учат с интерес.
Нашата първолачка нещо не искала да ходи на училище, защото нямала да е най-добрата ученичка. Вчера писа букви.
Ще е интересно Simple Smile
Лято, дано сте добре!

Общи условия

Активация на акаунт