Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 639
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 470
  • Мнения: 2 595


Шегувам се, никак даже. Кийп калм, анд пийс.

# 1 471
# 1 472
# 1 473
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Да ти е честит!
Аз и сребро, и злато не харесвам, само черно и за жалост ми е адски скъпо да си угаждам точно за това.
Благодаря!
Това е медицинска стомана. Сравнително лека и неръждавейка.

# 1 474
  • София
  • Мнения: 10 593
То, вече не сме на темата, ама да си кажа😁



Агенте, честито, със здраве да си го носиш!
На мен ми дойде един часовник, бях го отписала вече. Но е прекрасен и си го нося с огромно удоволствие!
Ще си поръчам още един друг цвят.

# 1 475
  • Мнения: 17 629
айде бе нали сутрин се къпем. след работа ако ми се яде кво ще чакам да се хигиенизира. до ся не съм попадал на зловонка освен ако нема некакъв проблем

# 1 476
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 862
Айде,  сутринта всеки да се отчете - кога, как, с какво, с кого се е къпал Grinning. Че много натуралистично взе да става.

# 1 477
  • София
  • Мнения: 10 593
айде бе нали сутрин се къпем. след работа ако ми се яде кво ще чакам да се хигиенизира. до ся не съм попадал на зловонка освен ако нема некакъв проблем
Тва пък от кога?? Нали само неделя!

# 1 478
  • Мнения: 10 728
Добро утро.
Време е за кафе и релакс. Обичам събота след нервен петък.

# 1 479
  • Мнения: 11 505
Пфу... как можах да се стбудя толкоз ранхуй...

# 1 480
  • Мнения: 10 728
Кико, видиш ли какви навици си добила от морето Wink

# 1 481
  • Мнения: 15 336
Цяла седмица чакам да дойде събота да се наспя... дойде събота и се кукнах в 7.00 сабахлям. Пф.
А малкия трамбовчик цяла нощ топурка като пони из стаите, чеса нокти, напада една найлонова торба, мърка, катери се по ракли, дивани, мебели, а сега спи. Дявол малък с пухкава опашка е тя: Мая.

А сега Добро утро. Grinning

# 1 482
  • Мнения: 11 505
От морето ли, от ЕГНто ли... Laughing

# 1 483
  • Варна
  • Мнения: 36 651
Стига бееее, ходила съм на събори с палатки, ужас е. Те нали са лятото, жега, ние омотани в екипи, карали сме 2-3-4 часа дотам, после опъвай палатката още с екипа както си и чак тогава може да се натикаш вътре за да си метнеш някакви леки дрехи. Баня няма, кенеф няма, потта ти изсъхва върху теб, косата ти е залепнала за главата. И след всичко това как се навиват да се клецат, не знам. Иначе останалото на събора е супер, музика, лафче с познати, самото каране дотам и обратно. Ако има лесно да се спи на хотел, е идеално.

# 1 484
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добро утро!
Пия си кафето в залата, седнал съм отвън. Много приятен вятър подухва.

Общи условия

Активация на акаунт