Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 632
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 1 500
  • Мнения: 6 395
Е, Реа, браво, се така да си изкарвате. А ти па, кога легна, та кога стана? Joy
Дайсче, ку легаш - с аларма - че да не откараш ено 5-6 часа и ... напрау си търси работа нощна смяна. Joy

# 1 501
  • Мнения: 9 848
Добро утро! Завидях за плажа.. За мен ще е почивка, разходка и пазар. Тайно се надявам да няма приятелски включвания днес.

# 1 502
  • Мнения: 17 629
чудя се дали да се пека на балкона днеска финално лятно. да ме види слънцето. минимум един час. и некъв басейн тая седмица и да затварям летото. ама и работа искам да свърша мърморр

# 1 503
  • Мнения: 6 395
Хем ми се ходи на плаж, хем - не. Защото ако отидем там, където си ходим и видя как няма хора и ... не, благодаря за усещането. Мразя края на лятото. Виж, слънцето си го искам йощ - да ми грее и да ми топли.
И верно, че : Честит празник! Кръстовден е.
Фчера така съм се хилила, щото детето идва да ме пита какво мий. Мажа филия с масло. Маслото - на малки парченца, та да се стопли по-бързо. Последното парченце решавам, че ще го ям. Ама то попътно до устата ми пада - в краката ми, където е котката. Пада й на мустаците. Кити веднага с лапите почва да се бори с досадното падащо нещо. Естествено не го и близна, само се почисти старателно. Joy

E, па, Холдъне, то 1 час ней много се пак. Grinning

# 1 504
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
айде бе нали сутрин се къпем. след работа ако ми се яде кво ще чакам да се хигиенизира. до ся не съм попадал на зловонка освен ако нема некакъв проблем
Пробвай да си го л@пн3ш 15ч след сутрешното къпане и ела се отчети Joy

# 1 505
  • Мнения: 11 505
Аз обичам плажа, след като си заминат всички туристи, а края на септември е най-хубав. Ще скокна до там следващият викенд май, май

# 1 506
  • Мнения: 17 629
айде бе нали сутрин се къпем. след работа ако ми се яде кво ще чакам да се хигиенизира. до ся не съм попадал на зловонка освен ако нема некакъв проблем
Пробвай да си го л@пн3ш 15ч след сутрешното къпане и ела се отчети Joy

снимката и е за питка

# 1 507
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
айде бе нали сутрин се къпем. след работа ако ми се яде кво ще чакам да се хигиенизира. до ся не съм попадал на зловонка освен ако нема некакъв проблем
Пробвай да си го л@пн3ш 15ч след сутрешното къпане и ела се отчети Joy

# 1 508
  • Мнения: 15 619
ДУ
Да се събудиш в тиха къща е мноу хубаво. Кафепих, кафепих, сега да поработя малко.  Слънцето ми се прибира утре. Трепетно ми е, че ми се видя и позаслабнал на снимките.
Не смогнах да купя униформа на дребния... Намерих аз магазина, ама щели били да работят чак на 20-ти. Не спирам да се чудя на мързеливи и незнаещи  как да работят хорица.
Извън темата съм май. Ядете от сабале.Laughing

# 1 509
  • Мнения: 11 370
Кабакум плаж Simple Smile

# 1 510
  • На Марс
  • Мнения: 8 718

еве? Simple Smile

ДУ - вчера коктейли, бира, вино ... ся лека тегавиня, но тръстиката зове Sad

# 1 511
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 848
Луне, идва ли до Пловдив?

# 1 512
  • Мнения: 15 619
Луне, идва ли до Пловдив?
не, Джу. Утре го чакам да се прибере и ще смятаме кога, как ще се идва и дали първият път и аз ще ходя...
Ще ти се обадя преди да тръгвам закъдето и да е.  Grinning Да се налочим с кафе.

# 1 513
  • Мнения: 6 395
Луне, идва ли до Пловдив?
не, Джу. Утре го чакам да се прибере и ще смятаме кога, как ще се идва и дали първият път и аз ще ходя...
Ще ти се обадя преди да тръгвам закъдето и да е.  Grinning Да се налочим с кафе.
И мен да уведомите. Мое пък да успея да дода. Grinning

# 1 514
  • Мнения: 15 619
Аааа, Инче, ако копаеш в Пловдив, мое да минем да ни почерпиш по някое валерианче. Или ксанакс, подозирам, че ще ми е нужен.Joy

Общи условия

Активация на акаунт