Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 526
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 2 040
  • Мнения: 17 619
има разлика между малки и големи деца. големите като си счупят главата няколко пъти сами се учат

# 2 041
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Исе, кат те чета как добре се оправяш с 2 деца, колко си спокойна в трудни моменти ... напрау си златна, да знайш! С тва ти казвам скрито - ку бех мъж - зех тъ веднагически! Joy

Ето как се е излъгал половинът. А за децата...понякога така истерясвам, че сама не мога да се понасям, а те нямат избор, горките. И все се старая да подходя с добро, пък малкият все ме провокира да изляза от кожата си, целенасочено и методично. За жалост, не винаги имам време да правя всичко като на игра, бързам, а те тогава най-много отпор дават.

# 2 042
  • Мнения: 2 587
Хайче винаги има и по-зле. До тази година двете деца на сестра ми бяха в една смяна. Тази са в различни, това значи, че мъжът ѝ цяла година ще става рано да ги води. 🤣🤣 Ааа и вечер трябва да ги взима.

# 2 043
  • Мнения: 9 830
Добро утро!
Хич не им завиждам на учениците със ставането. Брат ми, хем е голям, хем сутрин си доспива в колата и постоянно има забележки, че спи в час. Аз преди 8 не мога да стана и се надявам да не ми се налага.. deede, съжалих го много тоя човек

# 2 044
  • Варна
  • Мнения: 36 620
Хайче винаги има и по-зле. До тази година двете деца на сестра ми бяха в една смяна. Тази са в различни, това значи, че мъжът ѝ цяла година ще става рано да ги води. 🤣🤣 Ааа и вечер трябва да ги взима.

Аз съм хитра и затова си останах с едно Simple Smile Simple Smile Simple Smile

# 2 045
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Лягам в 11 най-рано, ставам в 6, понякога и преди будилника, но при мен вече е рутина. Гоня все пак автобус в 7.

# 2 046
  • Мнения: 2 587

Хах, те са с три. Но, има още време докато тръгне най-малката на училище.

# 2 047
  • над кукувичето гнездо
  • Мнения: 9 414
Лягам в 11 най-рано, ставам в 6, понякога и преди будилника, но при мен вече е рутина. Гоня все пак автобус в 7.
Това би бил личният ми кошмар.

# 2 048
  • Мнения: 17 619
тревоман седи с котката си на дивана и се оплаква 'брато жената пак бременна. тризнаци тоя път. не знам кво да права отчаян съм. имаме осем деца вече. ще се самоубия'. котката го погледнала кротко и му рекла 'споко брат. ще ги раздадеш'

# 2 049
  • На топло в неговото сърце.
  • Мнения: 3 461
Здравейте!
Страхотна анкета Hands V
Няма да ви чета,че имам от старата тема 597 поста,а от новата цели 137 страници! Scream
По анкетата да разбирам,че все още Лан-а не се е показал!
Вече сме на училище,а моя гимназист е един път.

Последна редакция: ср, 18 сеп 2019, 14:43 от denissa22

# 2 050
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Това би бил личният ми кошмар.
Така е, всеки предпочита да става по нормално време за работа. То моето работно време е пак що годе нормално: 8.00 - 16:30. Автобусчето си ни кара обратно и в 5 съм си в града.

# 2 051
  • Мнения: 11 350
Phoenix Wright, какво работиш?

# 2 052
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
В една земеделска служба в село на 20 км. от Хасково. Имаме си автобусче, което си ни кара на работа и след това си ни връща обратно, не е градски транспорт.

# 2 053
  • Мнения: 17 619
В една земеделска служба в село на 20 км. от Хасково.

връщай Агента че знаем къде работиш вече

# 2 054
  • Далече, далече
  • Мнения: 6 005
Phoenix Wright, какво работиш?

Таен агент под прикритие. За пред хората е държавен служител. Joy

Общи условия

Активация на акаунт