Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 313
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 5 100
  • София
  • Мнения: 6 308
Аз неам никви. Квот дават, стига и остава. Simple Smile

# 5 101
  • Мнения: 13 082
Имам вино. Ще живея. За сега. Свалиха ми арсена, повече няма да дам да ми слагат.

# 5 102
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Май за различни неща говорим... Говоря за добавките, които се активират през мобилното приложение на Виваком. Имат няколко такива за различни пари с различни кила. Тези с SMS-ите не съм ги ползвал.
Имам поне средна интелигентност. Много добре те разбрах Bowtie Споделих какво се случва на Виваком преди да посегнеш към месечните пакети.

# 5 103
  • Агент под прикритие
  • Мнения: 11 589
Добре де, само не разбрах снизходителния тон за какво беше... Trollface


Ей тоя бандит ме дебна цяла вечер и не ме остави на мира, докато не му дадох малко от пържолата...

Последна редакция: пн, 30 сеп 2019, 21:15 от Phoenix Wright

# 5 104
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Жа са гръмна. Никви идеи за анкета. Пръкват се частични такива, ама не мога да докарам бройката отговори Rolling Eyes

# 5 105
  • София
  • Мнения: 10 577
Джу, трябва ли да да толкова много?

Ползвай миналогодишната😁

# 5 106
  • Мнения: 11 505
Секи път се жалва така и после избухва Laughing

# 5 107
  • Мнения: 13 082
Джу, веднага ти давам идеи 😆 Ще живее ли Ариа?! Колко пиене трябва да изпие Ариа за да оцелее с болно бебе, болен зъб и Сатурнова дупка?! Трябва ли и на Ариа здрав задвратник?! 😂😂😂 И още мога да пиша, ама ме домързя.

# 5 108
  • Мнения: 9 812
Колко пиене е личен въпрос в тема с толкова въздържатели! А ти се стягай, ще живееш Simple Smile

# 5 109
  • София
  • Мнения: 10 577
Оо, Арче, ако така лесно се предавс Богу дух...

# 5 110
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
Секи път се жалва така и после избухва Laughing
Да, ама сега е тотално куха глава. Няма муза и се занимавам с други глупости. Разчекнала съм се Joy

Джу, трябва ли да да толкова много?
Нали трябва да е увлекателна и да мрънкате как 4 отговора не ви стигат Stuck Out Tongue Winking Eye

Джу, веднага ти давам идеи 😆 Ще живее ли Ариа?! Колко пиене трябва да изпие Ариа за да оцелее с болно бебе, болен зъб и Сатурнова дупка?! Трябва ли и на Ариа здрав задвратник?! 😂😂😂 И още мога да пиша, ама ме домързя.
Хората ще се депресират Joy Сама си удари един тупаник Hug

# 5 111
  • Мнения: 17 616
Не бе, не съм се заглеждала. Знам как изглежда, ма като нямам дистанционно гадже, а налично вкъщи за кво ми е..

на младите само гаджета ви са в главите. и приятели има на тоя свет

# 5 112
  • Мнения: 2 583
Спама умрЕ. Къде сте бе хора?
Аз следобеда на работа направо го издремах, голяма скука. След работа ме разходиха, хапнах, пийнах и сега доволно се "разливам" по диваните.

# 5 113
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 833
DMS priqtelizaHolden Stuck Out Tongue Winking Eye

# 5 114
  • Мнения: 9 812
Не бе, не съм се заглеждала. Знам как изглежда, ма като нямам дистанционно гадже, а налично вкъщи за кво ми е..

на младите само гаджета ви са в главите. и приятели има на тоя свет
Не си падам сантиментална, с никого не ща да се гледам

Общи условия

Активация на акаунт