Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 555
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 885
  • Варна
  • Мнения: 36 621
Здравната карта е най-лесна. При нас сестрата се занимава с бумащината и даже няма нужда да водя хлапето.

# 886
  • Мнения: 15 619
Луне, къде съм се дърпал ? Джу замина на язовир с един стек зелени кенове ( щото краставиците в тази жега са меки ). Къде в цялата ситуация ме видя да бягам ?
Аз разбирам да не  се криеш, ама ти и едно краче не си показал, па кат чуеш, че Джу идва към Варната и се потапяш кат Наутилус.

# 887
  • Мнения: 10 709
Не мога да разбера какви фетиши имате към мойте крака !

# 888
  • Мнения: 17 623
Луне, къде съм се дърпал ? Джу замина на язовир с един стек зелени кенове ( щото краставиците в тази жега са меки ). Къде в цялата ситуация ме видя да бягам ?
Аз разбирам да не  се криеш, ама ти и едно краче не си показал, па кат чуеш, че Джу идва към Варната и се потапяш кат Наутилус.

пристигам със снимка на крак и ти ся така кат каеш....

# 889
  • Мнения: 15 619
Е, кво съм казала толкоз пък...
Аз лично съм си показвала крачетата...

Последна редакция: сб, 07 сеп 2019, 19:20 от luna

# 890
  • На Марс
  • Мнения: 8 716
Да пожелаем успех на националната гарнитура ... гледам за пръв път ТВ от не си спомням кога Wink

# 891
  • Мнения: 9 837
Какво е националната гарнитура? Нямам телевизия от 10 години.
Холдъне, целият се показвай, аз съм любопитна!

# 892
  • Мнения: 35 984
ау, луне, много ти е хубав лака! Purple Heart

# 893
  • Мнения: 15 619
ау, луне, много ти е хубав лака! Purple Heart
Аз притежавам висок стил. Благодаря, Бубс.  Heart  Знаех си, че и тук ще се намерят интелигентни ценители на неподправената ми хубост.

# 894
  • Мнения: 10 709
Понякога се чудя, какъв кеф ви прави да гледате такива снимки ?
Аз лично не го разбирам и не ми е в стила. Ама какво да се прави, всеки си е различен Simple Smile

# 895
  • Мнения: 15 619
Лане, ще те ошамаря. Къде ти е захъркало чувството за хумор? Няма ли кой да го цунка и събуди от сън дълбок, пепеляшков?

# 896
  • Мнения: 35 984
лане, надявам се този приятен лилав лак за нокти наистина да не е в стила ти и върху нощното ти шкафче

аз в последната година съм бетер католическа монахиня с дълбоко изрязани и нелакирани нокти, за това не е редно да коментирам чуждия вкус, но пък трудно се удържам Grinning

# 897
  • Мнения: 10 709
В момента ми е едно апатично и може да е от това ...

# 898
  • Мнения: 18 304
Сватбеното тържество ще те разведри. Няколко хорца и т.н. Smiley

# 899
  • Мнения: 15 619
Кажи, какъв е проблемът. Сто глави повече от една могат натвори се пак.

Общи условия

Активация на акаунт