Спам тема (нека още 30 дни - лятничко да ни върви) от 01.09 до 30.09

  • 43 201
  • 5 137
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 15 619
Е кво да стане!? Искаха да ти отмъкнат булката, Лане!
Пък ти блей там гаргите.

# 106
  • Мнения: 10 672
Е кво да стане!? Искаха да ти отмъкнат булката, Лане!
Пък ти блей там гаргите.
     Даммм, ще я отмъкнат .... после има да ми висят и вият пред вратата, да има отчаяни вопъли от сорта " Молим ти се бре Лан-е, земи си я, ще ти платиме щедро бре човек, само си я вземи обратно"  Mr. Green

# 107
  • Мнения: 15 619
Абе, приказваш ти ся тъй, ама сърце ти тупна на място, а!? Добре че имаш модератор на твоя страна. Не знам как ще го черпиш!!!  Trollface
И снимка, за малко

Скрит текст:
Скрит текст:
Скрит текст:
Sweat Smile

# 108
  • Мнения: 35 949
лане, всички съпрузи говорят така, но реалността е доста по-различна Grinning
често мадам е хепи да бъде отвлечена от друг рибар, а старият титуляр плаче самотно над въдицата си "къде ми отиде добрата женица, няма друга кат нея нийде по света"

# 109
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Докато едни ходят на лов/риболов...други, дето не ходят, им опъват жените вкъщи Joy

# 110
  • Мнения: 35 949
за всяка задача има подходящ човек

# 111
  • Мнения: 11 505
Чета аз, че Ланът ще отстрелва с голямокалибрената пишка и си викам... еееее, Жу оцели в десетката... гор-чи-во! Па то било пушка...

# 112
  • Мнения: 10 672
     Всеки рибар знае как да се грижи за такъмите си за да му е винаги пълен живарника и рибката да не бяга Wink  Това, че има много други пишман рибари дето замятат там където майстора лови и си оплитат с него такъмите е факт, ама има планина разлика от майстор и лаик.  Аз съм спокоен, щото те и рибките не са глупави и знаят за какво иде реч. Все пак благодаря за това което е станало.  
     Кико, да не ти е дошла ваканцията на морето в повече и да искаш да се връщаш на работа, щом таквиз неща ти се привиждат на първо четене ?

# 113
  • Мнения: 15 619
Лане, рибарите и те кат ловците бая послъгват. Та и ти май, май! Кат покажат от лакътя, начи е кутренце рибката... Та и с такъмите и живарника тоже.

# 114
  • Euskal Herria
  • Мнения: 28 814


Хайде, време е! Simple Smile

# 115
  • Мнения: 10 672
Лане, рибарите и те кат ловците бая послъгват. Та и ти май, май! Кат покажат от лакътя, начи е кутренце рибката... Та и с такъмите и живарника тоже.
Ама га турнат улова на масата Луне, тогава м ?

# 116
  • Боса по асфалта вървя си ...
  • Мнения: 20 823
Чета аз, че Ланът ще отстрелва с голямокалибрената пишка и си викам... еееее, Жу оцели в десетката... гор-чи-во! Па то било пушка...
Не било пишка, а пушка. Не била голямокалибрена, а водно пистолетче Joy

# 117
  • Мнения: 10 672
За протокола, ся и атрибутите ми ( дето не сте ги виждали ) смятате да станат централна тема на дискусия , м ? Mr. Green

# 118
  • Мнения: 15 619
Къв протокол бе! Живо обсъждане сий. Laughing
Лане, рибарите и те кат ловците бая послъгват. Та и ти май, май! Кат покажат от лакътя, начи е кутренце рибката... Та и с такъмите и живарника тоже.
Ама га турнат улова на масата Луне, тогава м ?
Чупят ли я? Ахахахха

# 119
  • София
  • Мнения: 6 308
Водно, ма пистолетче. Simple Smile
Както казват братята мангусти, къс да е, ама да фурга. Laughing

Общи условия

Активация на акаунт